USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Поліція встановлює особу жінки, яка загинула у ДТП на Карпенка-Карого. Фото 18+

9 Грудня 2019 10:42
Близько опівночі на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку автомобіль BMW 528 на смерть збив перехожу й втік з місця ДТП. Поліцейські встановлюють особу загиблої.

Нагадаємо, На вулиці Карпенка-Карого у Луцьку, в ніч із 6 на 7 грудня, близько 00:00 автомобіль на смерть збив жінку. Зі слів очевидців, жінка переходила дорогу навпроти ТЦ «Ювант», в той час група молодиків в стані сильного алкогольного сп’яніння рухалась проїжджою частиною на автомобілі BMW 528. Від сильного удару жінку відкинуло на 50 метрів.

Винуватці аварії намагалися втекти з місця ДТП, про те, в саме цей момент вулицею рухалось авто патрульної поліції, які стали свідками аварії. Під час погоні до патрульної поліції приєднався ще один екіпаж. Під час переслідування зловмисники пошкодили ще одну автівку на вулиці Рівненській. Патрульні наздогнали й затримали підозрюваних у Піддубцях. Поліція встановлює особу загиблої, відомо, що жінці близько 40-45 років, родичі не відгукнулися.

Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко відпустив під домашній арешт водія автомобіля BMW, який в стані алкогольного сп’яніння насмерть збив жінку та втік з місця пригоди. Поліція клопотала про взяття під варту, проте суд відпустив

Фото 18 +

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Андрій Показати IP 7 Грудня 2019 20:02
99% що ця жіночка безхатько, на набережній часто ходила
anna Показати IP 7 Грудня 2019 22:03
не важливо хто то. Шкода людини- переходила по пішохідному. Бидло те треба було стриляти як у америці при затриманні. Добре що так співпало , що їхала поліція, так би втекли.
Лучанка Показати IP 8 Грудня 2019 00:13
Одяг чистий на ній був. Не думаю, що вона безхатько. Шкода, що там казати...
Арафат Показати IP 8 Грудня 2019 00:24
А поліцаї чіпляються до водіїв за дитячі крісла...
Костя до Арафат Показати IP 8 Грудня 2019 09:19
Ну так правильно шо чіпляються за крісла, так і має бути!!
Луцьк до Арафат Показати IP 8 Грудня 2019 13:46
Я перепрошую при чому тут дитячі крісла?Тут людину збили,а вони про дитячі крісла......брєд....((((
Banderivets Показати IP 8 Грудня 2019 00:43
Яка різниця безхатько чи чиновниця? Закон один для всіх! В чому проблема закрити на максимумум всіх трьох? В чому проблема?
Коля Показати IP 8 Грудня 2019 10:00
Нікого там не посадять, тим більше, якщо жінка справді безхатько. Не буде рідних, ніхто не буде піднімати кіпіш. Чув що там в машині за кермом синочок якогось не останнього чоловіка був. Зараз наша доблесна поліція все переграє, вийде що ще та жінка винна.
А. Н. Показати IP 8 Грудня 2019 11:15
Страшне що вони з нею зробили... А безхатьки що, не люди...
123 Показати IP 9 Грудня 2019 12:03
Якщо опублікували фото загиблої, то опублікуйте фото судді Ковтуненка, який випустив водія-вбивцю з СІЗО та фото звільненого ним вбивці.
321 до 123 Показати IP 9 Грудня 2019 13:58
а що пошукати фото в гуглі так тяжко?
Луцький Охайний Хлоп Показати IP 9 Грудня 2019 12:44
Боже Люди нема слів просто... Пі.....єц... ЯК ТАК??? Якщо Скотина вже їде п'яна то має їхати як Святий по правилах і 40 км на годину щоб зупинитися в будь-який Момент а не гнати як Ідіот!!! І Що тепер??? Людина кудись собі прямувала... Мала своє Життя... Мала свої Мрії.... хай там як.... Хатько-Безхатько то що тепер??? Давайте будемо вбивати один одного тільки за те що хтось має за 30.000$ а хтось не має.... Ось чому в нас Люди їдуть за кордон, тому що у всіх Діти і всі хочуть бачити їх живими.... Нема слів Люди Боже що це взагалі???
Шок!!! Показати IP 9 Грудня 2019 15:09
Відпустити вбивцю!!! Злісного порушника пдр та безвідповідальну особистість!!!! Скоївши ТРИ порушення: сісти за кермо в нетверезому стані, вбити людину, та ще й втікати і створювати небезпеку іншим людям,які СЛАВА БОГУ не опинились на шляху цих покидьків!!! Відпустити під домашній арешт???!??? Ганьба, Вам, псевдо суддя Віталій Ковтуненко!!! Шкода, що таким як Ви байдуже майбутнє людей!
Шок! Показати IP 9 Грудня 2019 15:21
4 правопорушення!!!!! 4!!!!!!! Віталій Ковтуненко, ганьба!!!
лінивець Показати IP 11 Грудня 2019 19:21
збити насмерть,втікати,напитись за кермом і відпустили додому! В порушників більше прав як у потерпівших-СЛАВА УКРАЇНІ. Там він протрезвіє,найме хорошого адвоката,підключить впливових батьків..часу достатньо щоб відмазатись