USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП у Луцьку: не розминулися BMW X5 та Golf. Відео

30 Травня 2017 17:03
В результаті аварії у Луцьку механічні ушкодження отримав позашляховик BMW X5 та Volkswagen Golf на польській реєстрації.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія трапилась вдень, 30 травня, на вулиці Карпенка-Карого, неподалік з’їзду на Рівненський міст. З відео, яке надіслали очевидці, видно, що автомобілі отримали механічні ушкодження. Рух автотранспорту на цій ділянці – ускладнений.

До слова, легковик має автомобільні номерні знаки Республіки Польща, проте, чи перебував за кермом іноземець – невідомо.

Деталі з’ясовуються.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дідо Показати IP 30 Травня 2017 17:36
Ну ясно ,що іноземець. Дуже багато іноземців їздить по Волині, але якісь бідні іноземці, авто іржаві та поломані.
Вася Показати IP 30 Травня 2017 18:00
Не шановний бляховодець колодки і шини не поміняв того і врізався, бо всі $700 витратив на гольф. Понакупляли корит.
))) до Вася Показати IP 30 Травня 2017 18:49
Василь-це імя...Вася -діагноз....що ти несеш ???...корита це весь наш автопром!!!!....і взагалі в кожного є вибір...чи ланос чи за тіж самі кошти мерседес....в нас і на нашій реєстрації хватає дурнів
111 Показати IP 30 Травня 2017 18:13
Шкодує тепер хлопчинка що через рельси не втік, прийдеться в рабстві за БМВ відробляти.
Проходив поруч... Показати IP 30 Травня 2017 19:59
Зламок походу прийдеться на шрот здати, щоб з хлопаками з Ікса розрахуватись. Були б нормальні пацани, мали б людську страховку, яка б компенсувала людям збитки. А так, удачі :)
русиш Показати IP 30 Травня 2017 20:50
че вы раскудахтались? кто виновник торжества?
Свідок Показати IP 31 Травня 2017 10:47
Гольф втикнув, не дотримався дистанції та вїхав баришні на ха 5му в задок. Чорт, яб його кончів би на місці пі..а. побив реально нову НЕ ФАРБОВАНУ машину, нах тепер власнику ха 5го бита машина???
Св. Микола Показати IP 31 Травня 2017 20:21