USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

З’явилось відео затримання BMW, який збив на смерть жінку у Луцьку

7 Грудня 2019 16:38
Близько опівночі у ніч з 6 на 7 грудня по вулиці Карпенка-Карого у Луцьку автомобіль BMW 528 насмерть збив перехожу й втік з місця ДТП. Поліцейські надали відео процесу затримання із нагрудної камери однієї із полісменок. Сам процес нагадує кадри із фільму у стилі екшн.

Відео опублікували на каналі YouTube патрульної поліції Луцька.

«Екіпажі патрульних отримали орієнтування про винуватців, які направлялись в бік села Гаразджа. На неодноразові озвучування вимог зупинитись водій не реагував та грубо порушував Правила дорожнього руху, створюючи аварійні ситуації. Неподалік села Піддубці, шляхом переслідування та професійних злагоджених дій наших екіпажів, транспортний засіб було заблоковано. У салоні перебувало троє чоловіків з ознаками сильного алкогольного сп’яніння, всі вони жителі Луцька, їх негайно затримали. Нині слідчі встановлюють, хто з них керував автомобілем і скоїв летальну автопригоду. Загалом, цієї ночі патрульні поліцейські виявили 5 нетверезих за кермом: одного в Ковелі та чотирьох – у Луцьку. На всіх оформили протоколи за ст. 130 КУпАП», - розповідають у поліції.
Нагадаємо, На вулиці Карпенка-Карого у Луцьку, в ніч із 6 на 7 грудня, близько 00:00 автомобіль на смерть збив жінку. Зі слів очевидців, жінка переходила дорогу навпроти ТЦ «Ювант», в той час група молодиків в стані сильного алкогольного сп’яніння рухалась проїжджою частиною на автомобілі BMW 528. Від сильного удару жінку відкинуло на 50 метрів.

Винуватці аварії намагалися втекти з місця ДТП, про те, в саме цей момент вулицею рухалось авто патрульної поліції, які стали свідками аварії. Під час погоні до патрульної поліції приєднався ще один екіпаж. Під час переслідування зловмисники пошкодили ще одну автівку на вулиці Рівненській. Патрульні наздогнали й затримали підозрюваних у Піддубцях. Поліція встановлює особу загиблої, відомо, що жінці близько 40-45 років, родичі не відгукнулися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
кіномеханік Показати IP 7 Грудня 2019 17:27
де екшн? відео нагадує уривок з фільму "доярка і пастух", хоч голоса в мусорів і дєрзкі.
Лучанин до кіномеханік Показати IP 7 Грудня 2019 17:42
Це ти "дєрзкій", правда тільки в інтернеті. Не переживай - не ти один такий "херой", вас багато)
кіномеханік до Лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 18:51
оце ти мене розкусив. і як влучно на місце поставив. молодчинка який.
Сергій до кіномеханік Показати IP 7 Грудня 2019 22:11
Рома, заспокойся, до тебе черга ще дійде.
" Показати IP 7 Грудня 2019 17:33
Молодці копи! старались! Але наші закони та "найсправедливіший" в світі суд .....
Діма Показати IP 7 Грудня 2019 17:39
Ще б конституцію зачитала йому
Режисьор Показати IP 7 Грудня 2019 17:39
Сядь в їхнє авто та зроби краще!!!! Кінолюбитель сра..й... Напевне, такі як ти в БМВ були!!!
Бобо Показати IP 7 Грудня 2019 18:21
П‘янючі кончані мразі якіх відмаже папа
Бобо Показати IP 7 Грудня 2019 18:22
А ви дятли що пишите,це животне збило жінку на смерть,і п‘яне втікало
Stepan Показати IP 7 Грудня 2019 18:39
Треба бути точно п'яним щоб тебе на пріусі догнали, пріус більше 180 не їде і дорогу не тримає ,а резину бачили на них? Уроди пацани на бмв , але що їх зловили це просто фарт .Рівень поліції - дно і це факт.
253 до Stepan Показати IP 8 Грудня 2019 11:16
А ти такий гонщик що від Пріуса на швидкості 200 можеш втікти, з однією фарою і на літній гумі???
І Показати IP 7 Грудня 2019 19:21
А коли затримували то не бачили хто був за кермом??? Вони ж з карпенка карого почали переслідування, точно ніхто не пересідав, хто збив того і наздогнали!!! Брєд! Вже відмазувати починають, фамілії героїв чому не кажете? Бо триває слідство?
Влад Показати IP 8 Грудня 2019 00:19
І відео і коментарі варті один одного.тупість зашкалює
Fredi Показати IP 8 Грудня 2019 02:40
Повний безпредел! Жінку не спасеш, а хто знае хто дядько цих уродів. І чи будуть вони сидіти?
Мирон Показати IP 8 Грудня 2019 12:42
Уроди кончані, збили жінку, насмерть, втікали в хламіну та і тварі щось доказували ще...повний букет, копи молодці як не як не проігнорили та спрацювали але до рівня хоча б польші нам далеко, до таких міра має бути одна - пожиттєве та конфіскація машини але з нашими та законами і йобнутими клоунами не вірю що приймуть
Дмитро Показати IP 8 Грудня 2019 21:09
в польщі за оленя дають срок більший чим у нас за людину
До поліції Показати IP 9 Грудня 2019 09:57
Фото в ефір головних героїв.Чого ховаєте їм лиця !?
Макс Показати IP 9 Грудня 2019 17:50
Так хто збив? Кажіть прізвища вже...