Зірвані дахи та зламані дерева: на Волині вирувала негода
27 липня у селищі Ратне та навколишніх територіальних громадах вирувала негода. Буревій повиривав з корінням дерева, позривав дахи з будинків.
Про це Суспільному розповів Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.
Як розповів Віталій Бірук негода розпочалася о восьмій вечора та вирувала всього близько 15 хвилин. Прийшла зі сторони Забродівської територіальної громади, де також, з його слів, наробила лиха.
За попередніми підрахунками, – каже голова громади, – вітер повиривав десятки дерев, розкрив дахи будинків, вулиці залишилися без світла.
Зокрема, найбільше дерев пошкоджено у цетральному парку, на вулиці Богдана Хмельницького та на території вулиці Нової. «Частково знесло дах у дошкільному навчальному закладі та на будівлі комунгоспу. Позривало шифер з багатоквартирних будинків селища», – розповів Віталій Бірук.
27 липня ввечері зібралась місцева комісія ТЕБ та НС, – каже Віталій Бірук. З його слів, до 22:00 частково рятувальники порозчищали дороги від повалених дерев. 28 липня спеціалісти працюють над відновленням електроенергії у селищі.
Зі слів прессекретарки ПрАТ «Волиньобленерго» Інни Ройко, станом на десяту годину ранку 28 липня негода на Волині знеструмила 9 населених пунктів у колишніх Маневицькому та Ратнівському районах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному розповів Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.
Як розповів Віталій Бірук негода розпочалася о восьмій вечора та вирувала всього близько 15 хвилин. Прийшла зі сторони Забродівської територіальної громади, де також, з його слів, наробила лиха.
За попередніми підрахунками, – каже голова громади, – вітер повиривав десятки дерев, розкрив дахи будинків, вулиці залишилися без світла.
Зокрема, найбільше дерев пошкоджено у цетральному парку, на вулиці Богдана Хмельницького та на території вулиці Нової. «Частково знесло дах у дошкільному навчальному закладі та на будівлі комунгоспу. Позривало шифер з багатоквартирних будинків селища», – розповів Віталій Бірук.
27 липня ввечері зібралась місцева комісія ТЕБ та НС, – каже Віталій Бірук. З його слів, до 22:00 частково рятувальники порозчищали дороги від повалених дерев. 28 липня спеціалісти працюють над відновленням електроенергії у селищі.
Зі слів прессекретарки ПрАТ «Волиньобленерго» Інни Ройко, станом на десяту годину ранку 28 липня негода на Волині знеструмила 9 населених пунктів у колишніх Маневицькому та Ратнівському районах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.