USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

ЗМІ: У Почаївській лаврі від коронавірусу помер монах

19 Квітня 2020 18:54
У Почаївській лаврі на Тернопільщині помер монах, який, за неофіційною інформацією, був заражений COVID-19.

Про це повідомляє "Тернопільська газета".

Монах помер 19 квітня, на 77-му році життя. Отця Аверкія характеризують як чудову, добру та скромну людину, яка не брала участь у суперечках та мала величезний авторитет серед братії.

Останнім часом монах не з’являвся на людях. За інформацією джерел видання, в отця Аверкія був коронавірус, проте наразі офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Зауважимо, 19 квітня у Тернопільській області поліція зафіксувала на Великдень порушення карантину в Почаївській лаврі. Зокрема, під час релігійної служби духовенство відкрило двері монастиря і віряни, всупереч встановленим обмеженням, почали заходити всередину, через це були посилені поліцейські заходи для мінімізації можливого зараження людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Олег Показати IP 19 Квітня 2020 19:36
Ну прожила людина вік свій померла .Який вірус?
Адекват Показати IP 19 Квітня 2020 19:43
77 років було старенькому... Щось здається, що помер не від вірусу, а не від супутніх хвороб по старості...але ж зараз всім приписують коронавірус...
Анонім Показати IP 19 Квітня 2020 20:14
зараз все що трапляється - це від коронавірусу! по іншому і бути не може! та ви задовбали! собака здохла, сусідка вс**лася, криза, ціни, потоп - все від коронавірусу! більше людей помре від психозу, паніки, дезінформації!
Читач Показати IP 19 Квітня 2020 22:27
Олег, Адекват, Анонім, Ви всі - Як вас самих за "опу візьме, от тоді хотів би на вас подивитись.
До читача Показати IP 19 Квітня 2020 23:31
А тебе ще і не відпустило. Вже і не відпустить.
Упорохосос Показати IP 20 Квітня 2020 00:28
Нова тактика стамбульського пархату - все валити на конкурента, бо китайців у нас не видно.
Дід Пилип до Упорохосос Показати IP 20 Квітня 2020 19:44
До чого тут патріархат? Церковники нехтують елементарними правилами. Я розумію, що нема народу в церкві - немає бабла. Але ж життя людей цінніші за бабло. Зрештою,хто ж те бабло буде носити попам,якщо помирає велика кількість прихожан.
Волиняка Показати IP 20 Квітня 2020 19:38
Господи,коли вже ту псевдоцеркву прикриють.
Їван до Волиняка Показати IP 22 Квітня 2020 09:32
Це яку?