USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Знепритомніла, бо давно не їла: у Луцьку патрульні врятували 69-річну жінку

17 Березня 2021 11:03
Луцькі патрульні допомогли бабусі, яка втратила свідомість у власному помешканні.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Сьогодні патрульним надійшов виклик, що в будинку на вулиці Володимирській на підлозі лежить жінка. Сусідка попросила, аби патрульні перевірили, чи все добре і чи жінка має ознаки життя.

Поліцейські, які прибули на виклик, виявили 69-річну жінку, яка проживає у квартирі сама. Їй допомогли піднятися.

Бабуся розповіла, що втратила свідомість від того, що давно не їла. До того ж самостійно не може дістатися до магазину, близьких та родичів не має, грошей на продукти також.

Поки жінка приходила до тями на свіжому повітрі, патрульні за власні кошти купили бабусі продуктів першої необхідності та передали жінці.

Після цього бабусю провели до квартири.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Правдоруб Показати IP 17 Березня 2021 11:14
Довели населення до зубожіння такими пенсіями що людям на їжу не вистачає, це геноцид власного народу!!!
Літовченко Віктор Показати IP 17 Березня 2021 11:39
Дайте будь ласка контакти цієї бабусі! Дякую! На vlightofhope@frontier. com
Настя Показати IP 17 Березня 2021 11:56
Як взнати номер будинку ?хотілось би допомогти бабусі, завезти продукти
Вв Показати IP 17 Березня 2021 12:00
Дайте контакти, я їй завезу продукти
—— Показати IP 17 Березня 2021 12:32
Треба було ще газову службу визвати... нормальна людина викликала би швидку а не поліцію
Волиняка до —— Показати IP 18 Березня 2021 22:20
Самостійно швидка не зайшла б до квартири, тільки в присутності поліції. Такі закони. Просто разом з поліцією треба було зразу викликати і швидку
Надія є Показати IP 17 Березня 2021 12:44
Троє дописувачів вище- ВИ МЕГА КРУТІ!!!!
лучанин Показати IP 17 Березня 2021 12:57
може і хтось хоче дійсно допомогти а можливо хтось прихватизувати квартиру де соціальні служби
с Показати IP 17 Березня 2021 14:59
Можна контакти щоб допомогти?
777 Показати IP 17 Березня 2021 15:08
Привезти продукты,по человечески верно и от души,но это не решение проблемы.Сколько их таких,одиноких и голодных,тысячи. А где государство, это его прямая обязанность,опекать таких людей,только не надо это ему.....
Никодим Показати IP 17 Березня 2021 16:14
Скажіть будь ласка адресу, постараємося допомогти!