USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зниклу 16-річну волинянку знайшли мертвою. ОНОВЛЕНО

13 Серпня 2016 09:21
Тіло 16-річної дівчини знайшли у Нововолинську 11-ого серпня близько 6-ї години вечора на териконі поблизу шахти №3, - повідомляє БУГ.

Загиблою виявилась Литкіна Катерина Сергіївна 1999 року народження, яка пропала першого серпня близько 23 години.

Тіло дівчини знайшов її батько, - повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

Як повідомлялося раніше, правоохоронці вже понад тиждень розшукували зниклу дівчину. А родичі Катерини схилялися до думки, що дівчину викрали.

Журналісти інтернет видання “БУГ” поспілкувалися з правоохоронцями, отримали коментар від батька загиблої та побували на місці, де було виявлено тіло. Отримали деталі події та подробиці знайдення мертвої Катерини Литкіної.

Труп був знайдений батьком в жахливому стані. Батько дівчини розпочав ретельні пошуки з моменту зникнення неповнолітньої. Чоловік самостійно перевіряв усі навколишні місця біля будинку з якого востаннє вийшла Катерина (перебувала в гостях у бабусі). Поступала інформація, що Катерину бачили в інших містах, також стало відомо, що дівчина, на момент розшуку, виходила в соціальні мережі, але достовірних доказів цим фактам не було.

Правоохоронці запевняли не панікувати, оскільки дівчина могла просто гуляти з друзями, гадали, що вона повернеться до дому за декілька днів.

Але батько не допускав такого варіанту, тому що дівчина була спокійною та слухняною і перед виходом з дому залишила окуляри та лінзи, без яких вона погано бачила.

Як відомо, дівчина пішла з дому 1-го серпня 2016 року, повідомивши рідних, що йде до колишнього хлопця віддати диски та малюнки. Катерина була абітурієнткою, по конкурсу пройшла у виші міста Львова. 4-го серпня разом з батьком повинна була їхати подавати документи.

Відомо, що мама загиблої зверталася за допомогою до ворожки, яка повідомила їй жахливі деталі. Розповіла, що дівчина “вже холодна” і шукати її потрібно там, де загубилась. Також жінка згадала за двох молодиків на білому автомобілі. Батько швидко відреагував на цю інформацію, подався продовжувати розшук на нововолинському териконі шахти №3. Чоловік віднайшов свою дочку на вершині терикону біля дерева.

Враховуючи стан тіла, можна зробити висновок, що це була насильницька смерть. Припускають, що познущався над дівчиною колишній хлопець Максим разом із своїм зведеним братом Назаром. Стосунки Максима з Катериної завершилися вже два роки тому, але підлітки періодично зустрічалися, а також спілкувалися в соціальній мережі, але уся інформація із персональної сторінки видалена.

Інтернет видання “БУГ” отримало коментарі від батька загиблої – Сергія Литкіна, також про ситуацію розповів Тарас Пастерук – тимчасово виконуючий обов’язки начальника, заступник керівника поліції.

Детальніше дивіться у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 107
Волинянин Показати IP 12 Серпня 2016 09:29
СПІВЧУТТЯ БАТЬКАМ!!!!! p.s. відверто кажучи, вже цей маразм починає зашкалювати........ НАВІЩО ТА КОМУ МИ ПЛАТИМО ПОДАТКИ за утримання хапуг та телепнів!!!! 1 числа пропала дитина "... правоохоронці вже понад тиждень розшукували зниклу дівчину...", а тіло на десятий день знайшов БАТЬКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! просто без слів...... це як батькові бідної дівчинки...... серце обливається, а нерви кров'ю і злістю наливаються.....
Олексій до Волинянин Показати IP 12 Серпня 2016 18:08
Ви тут сука соплі жуєте і свої співчуття срані показуєте тільки той пі....ас який у цьому винний розгулює десь за кордоном!!!! ы усе шито крито то нах.... така міліція яка палець об палець не стукне що вони роблять на своїх посадах ??!! і чим думаютть ті так названі батьки?? вже давно подали б федеральний розшук і за Жабри притягли б ту с**у
Знаючий до Олексій Показати IP 12 Серпня 2016 22:28
А ти смішний, федеральний розшук - це розшук в середині країни. Тут потрібен міжнародний розшук.
Анонім до Знаючий Показати IP 14 Серпня 2016 21:09
Причому у який країні??? тим більш! за кордоном простіше знайти тому що він реєструвався на митниці і так далі таке враження що усі ідіоти
Сільвестр Сталоне до Олексій Показати IP 13 Серпня 2016 16:07
Ти бухой??? ))))
Олексій до Сільвестр Сталоне Показати IP 14 Серпня 2016 20:42
щось хтів???!!!
Олексій до Сільвестр Сталоне Показати IP 14 Серпня 2016 20:44
Чи ТИ один з них???!!!Су.....й потрох????
Олексій до Сільвестр Сталоне Показати IP 14 Серпня 2016 21:07
То ти один із них бачу??????????????
Микола до Волинянин Показати IP 21 Вересня 2016 01:26
Податки платите? Та ви ж дали популістам знищити карний розшук. Паліція катаеться на нових іномарках, а розшук на тролейбусах і автобусах за свої скромні кошти. Гудбай.
мама Показати IP 12 Серпня 2016 10:02
Це точно . ЖАХ!Найщиріші співчуття батькам та рідним!
Волинянин Показати IP 12 Серпня 2016 10:24
"ПОЛІЦІЯ, ГЕФОРМИ"!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 10:28
бо привикли когось зловити дати п**ди щоб той з переляку все на себе взяв
113 Показати IP 12 Серпня 2016 10:54
Це питання на Київ! Славна рехформа(((( Співчуття рідним.
112 до 113 Показати IP 12 Серпня 2016 11:34
це питання дійсно до ВРУ. зверніться до будь-якого юриста і запитайте в чому різниця між старим кримінально-процесуальним кодексом і новим кримінальним процесуальним кодексом - і кожен вам скаже що новий кодекс написаний для злочиніців, щоб важче їх було викрити і засудити. всім тепер зрозуміло що верхівка держави пише закони під себе, щоб красти, красти, красти і за те нічого не мати.
Лучани Показати IP 12 Серпня 2016 10:55
Прийміть наші щирі співчуття! Батькам - мужності і терпіння пережити горе. Тримайтеся!
волинянам Показати IP 12 Серпня 2016 10:55
чим швидше піде аваков разом із шпигою тим швидчше впаде злочинність, співчуття батькам
Genius Показати IP 12 Серпня 2016 11:00
Ці д*біли заявлали що "хтось" бачив її на бандерштаті. І що вони розглядають версію що вона "втекла" з дому. А те що у її сторінці в вк видалили переписку з її колишнім хлопцем, після чого він видалив свій профіль, і чкурнув за кордон, то так, "совпаденіє". Відразу видно, профі.
свідок до Genius Показати IP 12 Серпня 2016 11:37
І, дуже проесійно підчас слідства і пошуків дівчини УСЮ ЦЮ ІНФУ видавати на гора.... Ну, бля рехворма так рехформа.... Це буде черговий глухарьок..... а мордата морда, яких у нововолинській поліції НЕМАЛО будуть протирати форму і надалі....
Анонім до Genius Показати IP 12 Серпня 2016 11:50
Пише, що була 4 числа, а пропала 1.
Дивно до Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 12:05
тобто була у ВК 4 серпня, а пропала ще 1 серпня
R до Дивно Показати IP 12 Серпня 2016 12:43
батьки чи знайомі могли заходити, чи мєнти переписку витягували-нічого ж дивного...
Олексій до Genius Показати IP 12 Серпня 2016 18:15
Та вони ті мусора!!! ніх.... не роблять їх за таке відношення до роботи підсуд усіх разом з начальником!!!!! А батькам треба подати у федеральний розшук того відморозка який по видаляв сторінку зі своїми вибл....ми і його дружками даю 100% гарантію що там виплеве не один а сторінку можна востановити через міліцію додзвонившись до модератора все воно робиться тільки як би це була дочка якогось мусора!!!! то одразу б знайшли а так ясно і так
віктор Показати IP 12 Серпня 2016 11:55
співчуття рідним..... "Привіт" нашим правоохоронцям -- тепер батькові, схоже, доведеться ще й знайти вбивць, а то в цих нововолинських пАліцайськіх буде глуХарьок
13 Показати IP 12 Серпня 2016 12:05
Земля їй пухом. Хай спочиває з миром. Шкода. Зовсім юна
Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 12:13
Дуже шкода дівчинку. Але не зрозуміло - дитина вийшла з дому о 23.00 ібаткт знали до кого вона вийшла, а коли не повернулась, то чому зразу ж не побігли до дому до того хлопця і взели його за жопу? що робила поліція і 1 серпня дня зникнення і до 3 серпня, коли цей хлопець спокійнісінько втік за кордон?
Ольга до Анонім Показати IP 15 Серпня 2016 16:56
Я точно такого же мнения, странно что родители сра зу же не кинулись к этому уроду, а дали возможность ему удрать. Девочка-красавица, жить бы на радость родителям, так эта мразь лишила ее жизни
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2016 13:06
В Нововолинську поліція як завжди ніколи не працює вони тільки сидять по своїх кабінетах і ж*пи своєї не піднімуть і трусяться аби їм премії не зняли і кришують своїх наркоманів і злодюг, аби по більше бабла з них скосити. Щоб то за 11 днів нічого не зробити, вони тільки на словах все роблять і людям лапшу на вуха вішають.
Жаль і сум Показати IP 12 Серпня 2016 14:38
Серце і душа плаче... Жаль дуже дівчинки молодої. Співчуття батькам. Жах і пекло на Україні. Неначе люди подуріли, бо не бояться ні Бога, ні гріха.
Олена Показати IP 12 Серпня 2016 14:39
Дуже школа дитину, зовсям юна, гарна і по всьому видно, що домашня дитина. Царство їй небесне, нехай спочиває з миром. А батькам самі щирі співчуття, сили духу, тримайтеся! А поліції нашій, конкретно оперативно-розшуковому відділу порада: усім разом подати у відставку ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!! щоби батьки самі шукали...... і що той батько відчував, коли знайшов свою кровиночку у такому стані!!!! Поліціянти, ми ж, пересічні податкоплатники, вас утримуємо, зарплату платимо, у нову форму обягаємо, на нових авто їздете.....А ви наші гроші проїдаєте, штани протираєте! І нікому в голову не приходило кінологів залучити до пошуків. Не дай вам усім Господь відчути горе того батька.... спаси, Господи.
Жаль і сум Показати IP 12 Серпня 2016 14:56
Серце і душа плаче... Жаль дуже дівчинки молодої. Співчуття батькам. Жах і пекло на Україні. Неначе люди подуріли, бо не бояться ні Бога, ні гріха.
васько мусько Показати IP 12 Серпня 2016 15:27
На все воля господа б-га! Ск1льки лбюдей ст1льки й думок. Одному господу б-гу все в1домо! Господь б-г суддя праведний!
Я до васько мусько Показати IP 13 Серпня 2016 08:41
Бога нєт
х,у,я до Я Показати IP 31 Серпня 2016 19:30
його нема. так в школі я учив - що все створив не бог, а обізяна.
підтримую лучанку Показати IP 12 Серпня 2016 15:42
Поліція в Нововолинську реально залишилась міліція. Нічого абсолютно не роблять по напрямку розкриття та протидії та попередження злочинності. В родичів викрали деякі речі. Поліція приїхала описала і все. Сусід вийшовши з колонії якому менше 30років в житті ні одного дня ніде не працював, гульки і п'янки через день до самого ранку. Родичі, сусіди які все життя працють і зараз на пенсії і ще працюють платять податки на утримання цієї нової поліції,щоб вони могли їздити з мигаючими маячками на нових авто в новій формі з новими зарплатами, викликаючи їх на виклик вони розводять руками, що ми нічого з ними зробити не можемо і все. От така дяка. Держава відпустила на волю (під амністію) багато злочинців (наркоманів, злодюг), які користуючись безпорадністю поліції творять з людьми що хочуть.
Олексій до підтримую лучанку Показати IP 12 Серпня 2016 18:19
Ту вашу міліцію люструвати треба всю до одного і за таку без відповідальну роботу судити треба тварюк!!!!!!!!!!!
віто Показати IP 12 Серпня 2016 16:01
якби подібне сталось, наприклад, у Франції, вже ввечері у поліцейській дільниці побили б вікна та підпалили пару "Пріусів".
віто до віто Показати IP 12 Серпня 2016 16:58
ось неопублікована перефразована частина решти мого коменту: нововолинці, сидіть далі по кухнях та не смійте вказувати поліції на бездіяльність.
Лучанка до віто до віто Показати IP 12 Серпня 2016 18:21
Наша міліція чи по новому поліція як була бездіяльним органом влади так і ним залишилась хоч провели реформу, вони не хочуть розкривати злочини.Як можна знайти злочинця якшо вони не виходять з своїх кабінетів дальше туалета куди бігають через кожних 10 хв.покурити... а на виклики приїжджають через 1-2 год. то це нормально???????
Олексій до Лучанка до віто Показати IP 14 Серпня 2016 20:51
Наша чи ваша міліція це збор блотних і шайка ніщіх!!! там повнісінький ЗБРОД і ШВАЛЬ
Alex Показати IP 12 Серпня 2016 17:11
Видно там батьки нікуди ні зачим не дивились ходила зі всякою швалью з різними наркоманами і зеками ось і наслідки
Поліції Показати IP 12 Серпня 2016 17:52
Так дьорніть того зведеного брата Назара, чи ви чекаєте поки він також чкурне за кордон?
Alla Показати IP 12 Серпня 2016 17:59
Красуня! Її життя мало довго квітнути на радість батькам. А якісь монстри, нелюди безсердечні розтоптали його. Яке горе для батьків... Тримайтеся, дорогі. Лиходії звичайно будуть покарані !!!! Господня кара їх наздожене!!!!
Люся Показати IP 12 Серпня 2016 18:23
Яке жахіття.З багатою цього б не сталося.Світом керують гроші.Бідота виживає або гине нагло.
Андрюха до Люся Показати IP 12 Серпня 2016 18:41
А до чого тут матеріальний стан жорстоко вбитої дівчинки?
Олексій Показати IP 12 Серпня 2016 18:51
Скажу від себе,чому такі гарні дівчата 80% мають справу завжди з відморозками яким треба довічно сидіти вивезти на Калиму чи в тундру на свінцеві руди хай ті тварюки подихають не людською смертю!!!!!!!! ніж ходити по вулицям і вкорочувати життя таким дівчатам. ХАЙ ЗЕМЛЯ ЇЙ БУДЕ ПУХОМ.
Шторм Показати IP 12 Серпня 2016 19:50
Та ви щоб знали шановні українці менти в даний час ніхрена не роблять від волині до закарпаття від львова до кийова вони в стані очікування на все начхати ніхто за показники нікого не питає все іде за принципом інерції керують мвс люди з вулиці які взагалі навіть зі сторони не відчували болі від хуліганів крадіїв убивць то як вони здатні боротись із цим злом зарплати в мусарці підняли вдвічі можна відсиджуватись і далі чекати чи не так а там побачимо але все це печально причин багато і основна відома всім розгулюють озброєні виродки яких видно на бандерштатах в операх і версалях техасах і шайбах просто ними ніхто не займається а нова поліція взагалі з цих питань в космосі
andrei Показати IP 12 Серпня 2016 21:49
у убийц батя мент так что догадайтесь почему все тянулось, что бы они могли уехать подальше
Тьоска до andrei Показати IP 12 Серпня 2016 22:30
Це точна інформація?
andrei до Тьоска Показати IP 13 Серпня 2016 18:54
100 % ,уже говорят что катю машина сбила
Тьоска до andrei Показати IP 14 Серпня 2016 03:16
ага, самокат
vasya Показати IP 13 Серпня 2016 00:01
Не знаю чи допоможе це але здається в мене є інформація по цій справі. 3 Серпня цю дівчину силою мужики затягнули у машину. Модель машини ніхто не бачив, але машина бізнес-класу мабуть БМВ , Ауді а може і Опель бути чи навіть Сітроен точно тут не скажеш. був великий туман зранку дівчина кричала і тікала від переслідувачів. Але вони схоже наздогнали її і кудись повзли. Не далеко були люди і чули ці крики але ніхто не встиг нічого зробити нажаль. А до цього вона десь два дні жила у будинку мого сусіда якого давно немає вдома. Вона ніби переховувалась від когось не виходила з будинку нікуди ввечері не вмикала світло. І я не впевнений що це саме ця дівчина можливо це хтось інший був. Я думаю тут потрібно розібратись Але хто розбереться? Я власними силами готовий взятись за розслідування але в мене мало можливостей тому без допосоги нічого не вийде. Якщо хтось хоче зі мною звязатись ось моє ID вконтакте http://vk.com/vasya_gresko
Лучанка до vasya Показати IP 13 Серпня 2016 11:40
Пишите всяку нісенітницю. Якщо Ви такий борець за справедливість, то потрібно було повідомити про цю ситуацію поліцію ще тоді, коли в закинутому будинку " переховувалася молода дівчина". А так складається враження, ніби виправдовують убивць... або просто хочете відвести від них підозру
Правдоруб Показати IP 13 Серпня 2016 10:12
Так чого ніхто не вийшов допомагати шукати дівчину, а лише в коментах соплі пускаєте на погане життя та бездіяльність усіх на світі. Підняли б свою дупу і допомогли б на ділі. П.....ти не мішки тягати, правда.
Лучанка Показати IP 13 Серпня 2016 10:12
Та поліція вміє тільки бабульок на базарчику розганяти за торгівлю молочними продуктами та іншим,то в тому вони спеціалісти, а там де дійсно треба працювати то вони і пальцем не поворушать. За скількі часу вони б вже мали підключити обласну поліцію і не тільки щоб шуршали під кожним кущиком день і вночі. А за ті їхні слова "шо нагуляється і повернеться" я б тому мєнтові голову скрутила б. Д**іли а мєнти!!!!!!!!
uicv Показати IP 13 Серпня 2016 10:55
Больное общество. Больное общество.
р Показати IP 13 Серпня 2016 11:47
та нова поліція ще вміє котів з дерев знімати і пріуси бити, та х з ними, в тій країні тільки на свої сили надіятись треба. Дівчини дуже шкода хоть не знав її ... чесно сказати плакав... а над тими уродами треба вчинити самосуд причому жорстокий..
Рома Показати IP 13 Серпня 2016 12:36
Таких уродів ублюдків треба так робити як вони. Бог покарає потім невинних до 7 покоління. Шкода дівчину. Скільки таких відморозків ходять до дівчат є шльондри які самі вішаються на шиї а хороші дівчата страждають. Співчуваю батькові. Горе страшне. Не дай Бог. А ті хто так вчинили невже такі нелюди? Що у них ні батьків немає ні родичів щоб зразу туди не йти. І ще -поліція знаючи з розповіді батька що дівчина пішла на побачення до колишнього не могла віднайти його зразу і запитати? Що та поліція робить??!!!! ГАНЬБА такій поліції де зміни на краще? Чому там ніхто нічого не робить а не тільки як вище написали бабок по базарі може гонити!! Влада нічого зараз не робить ніяких змін на краще
Цинік Показати IP 13 Серпня 2016 12:49
https://vk.com/katia_stark жах у тому, що ще вчора заходила на сторінку...
Ггг Показати IP 13 Серпня 2016 13:47
коментар було видалено
Неп Показати IP 13 Серпня 2016 13:51
Власті щось робіть.Народ збурений хоче ясності.
Коля Показати IP 13 Серпня 2016 14:01
Чекаємо розслідування і самого страшного суду над покидьками де**лами і таким бидлм які так роблять з людьми!!!!ГОріти в пеклі. Сльози за дівчиною . невже треба таким бути нелюдом щоб таке вчиняти? шок
Катя Показати IP 13 Серпня 2016 14:15
В неділю всі на площу.Вимагаймо розслідування справедливого.
Психолог Показати IP 13 Серпня 2016 14:23
Батько неадекватний. ПРОШУ перевірте його.
Віктор до Психолог Показати IP 13 Серпня 2016 15:52
Ти фільм "Груз 200" дивився?!?! Адекватний ти наш.... Цей тудяга 10 днів свою доньку шукав, доки менти своїх племіничків покривали.... і він її знайшов, коли тіло розкладалося.... обличчя було розбите... Він, бл#ь сам її найшов, не мусарчукі, ні рятувальникі ... ніхто... Шукав САМ 10 днів.... Ти не відводь людей від істини....
до Віктор до Віктор Показати IP 13 Серпня 2016 19:08
То шукав то не шукав.Передивіться відео.
МАКС до Психолог Показати IP 13 Серпня 2016 20:33
А ти був би адекватним, якби в Тебе не дай Боже сталась така трагедія....
Каміла Показати IP 13 Серпня 2016 14:34
Дрянь паршива яка так робить. Хотілося б щоб так привселюдно виводили на площу і перед усіма людтми каралаи щоб бачили усі що буде за такі вчинки. Ці люди явно больні на голову їх треба лікувати з психікою не в порядку і не тільки. Слабаки паршиві, а де батьки їх чи теж за кордон втекли? Чекаємо розслідування ! Дуже шкода дівчину . НЕвже це не люди а звірі? Де поліція і чим займається чи буде догана за таке? ГРойсману треба задати запитання у ВР як працює поліція і зокрема про це й вчинок шановні депутати ВР задайте!!! НАвіть ГУЗЬ
до психолога Показати IP 13 Серпня 2016 15:49
на знаю якби не дай бог хтось таке пережив який би він був
Валентина Показати IP 13 Серпня 2016 15:52
Чому батько зразу не пішов до батьків чи родичів того хлопця з яким вона пішла на зустріч?
пі до Валентина Показати IP 13 Серпня 2016 16:04
ти ЇБАН#ko? Батько звернувся в правоохороні органи.... Їм все повідомив.... Адресуй це питання до ментовозів...
шрпма до Валентина Показати IP 13 Серпня 2016 16:12
потому что до х*рена людей умных -задним умом спрашивать.
Віктор Показати IP 13 Серпня 2016 15:56
Мені цікаво, що скаже ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ, бо ці нововолинські мЄнтовські нездари, які ще свої погони носять, бо на тиждень в АТО з"їздили справу до путя не доведуть... Що скаже місцева та обласна влада? прокуратура? СБУ?.... Допоки вині у смерті Катерини не будуть покарані -- ми усі, ваші донькі, онуки, подруги... усі в небезпеці.... Керівництво МІСЬКВІДІЛКУ повине йти у відставку, слідчий, якій вів цю справу рапорт (а якби мав честь офіцера, то кулю у вісок).... Ну, а покидьків, які це вчинили прокляття до 5-го коліна чекає.... Зрештою, яке потомство може бути у таких тварин?
Вітьку до Віктор Показати IP 14 Серпня 2016 03:21
Клоун, перечитай компетенцію СБУ і задай запитання ще раз.
семьон семьонич Показати IP 13 Серпня 2016 16:45
поліція дивиться за порядком -за непорядком вона не дивиться -це головний закон поліцая
Психолог Показати IP 13 Серпня 2016 17:53
За логікою якщо батько шукав сам значить підтримав версію ментів що вона гуляє. А не піднімав обласну поліцію й СБУ.А що робила мама окрім візиту до гадалки.Про маму щось тихо.
Психологу до Психолог Показати IP 14 Серпня 2016 03:22
Дурень, це не є компетенція СБУ. Можеш перечитати "Закон про СБУ"
Новік Показати IP 13 Серпня 2016 17:55
А поліція на такий резонанс не розраховувала.
ТМ Показати IP 13 Серпня 2016 19:06
Під підозру підпадають найбільше ці два хлопці.Але в житті логіки мало. Треба найняти приватних детективів.Лише тоді взнаєм правду.
777 Показати IP 13 Серпня 2016 19:24
Все дуже туманно.Потрібні профі для установки істини.
Укроп Показати IP 13 Серпня 2016 19:39
Правда все одно випливе. А до засідання суду злочинців нема є тільки підозрювані.Розмежовуємо цв два поняття.
Eva Показати IP 13 Серпня 2016 21:22
Батько дивакуватий прислухайтесь до останього його інтервью) і як можна спитати в дітей які їли чіпси чи вони не бачили пертвої дівчини .він на 3 день вжп труп шукав а не живу доньку
Квест до Eva Показати IP 14 Серпня 2016 00:01
Помітно, правда?
ВВ до Eva Показати IP 14 Серпня 2016 01:52
Якщо дитина раніше ніколи не тікала з дому і навіть не було такого, щоб телефон був довго виключений, а 4-го мала їхати до Львова завезти документи у вуз, то було вже ясно, шо "гуляти" вона не пішла. Тому нічого дивного в тому, що батько інтуїтивно відчував, що з його донькою сталося щось жахливе.
Ггг Показати IP 13 Серпня 2016 21:31
Жахіття та й все тут. Страшні реалії сьогодення. Це сколихнуло всіх.
Схаменіться люди Показати IP 14 Серпня 2016 00:10
Не чіпайте батьків... Тут факт вбивства засуджується і жорстокість нелюдів, хто лишив життя дівчинки. НЕ ВСІ ЛЮДИ ЛЮДИ В СЬОГОДНІШНІЙ ЧАС.
Живу далеко Показати IP 14 Серпня 2016 12:12
але здивована. Нововолинськ, ви всі там деб*ли?С*аки ніхто не підняв, щоб допомогти шукати, тільки соплі пускали в інеті?Вчилась Катя там, батьки жили і працювали, море знайомих. Чого один батько шукав свою дитину? Чи ви думаєте, що з вашими ніколи нічого не трапиться?По-друге. Кінологи, фраза "нагуляється-прийде", не взяли за с**ку ментовських вилупків чи батьків - це на совісті в йо...ї поліції. Викликати на допит і т.д.- це не компетенція батька. Батько вбивці просто послав би на ....По-третє, чого ви вчепилися у ті Контакти:виходила в інет чи не виходила . За себе скажу. З моєї сторінки не раз виходили в інет і писали коментарі начебто від мене. Тепер більш-менш толковий хакер і все. Не будьте тупими.Такого прощати не можна. Колись моя мама розповідала про самосуди після війни. Коли був безпрєдєл. Кілька падлюк буквально розірвала толпа на шматки і 20 років в селі було тихо . РЕХВОРМИ! Бідна дитина, ангел.
Олексій Показати IP 14 Серпня 2016 20:59
Після такого халатного відношення наших довбаних мусарів! Після такого випадку який може статися з КОЖНИМ в любий день,треба робити бунт біля тої мусорської казарми і усіх люструвати такого залишати неможна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 14 Серпня 2016 21:58
Потрібно підніматися всім жителям Нововолинська і вимагати правосуддя! Це велике горе і не можна допустити, щоб бандит залишився безнаказним! А ще гірше, щоб перекрутилии все і зробили винною покійну.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2016 23:06
Дуже дивне і заплутане вбивство, потрібно перевірити батька на детектор брехні ,або нехай якийсь грамотний психолог уважно передивиться це відео , щось дуже підозріло що саме він знайшов дитину , приплів якихось хлопців які сиділи і їли чіпси де чути було запах , щось тут не те .. зараз такий світ що вже нічому не дивуєшся .
ЕНДРЮ Показати IP 15 Серпня 2016 07:41
Версію з Батьком не потрібно відкидати.Те що він на відео каже.що має дар знаходити, викликає підозру. .Особливо те,що він особисто сам знайшов місце злочину. Хлопець міг виїхати за кордон просто від переляку,що його будуть підозрювати.Але,якщо в нього совість чиста,він має приїхати в Нововолинськ для дачі показів.Вірю,що це вбивство буде розкрито на протязі місяця.
Новік Показати IP 15 Серпня 2016 10:49
Люди, дуже багато емоцій, а фактів мало. Батьки її теж на третій день почали шукати, значить це було для них нормально, що дитини на 2 дні пропадає. Все дуже запутано. Рано робити висновки.Аналізуйте факти.
123 Показати IP 15 Серпня 2016 12:24
Дивно, що батько каже, що вони мали 4 серпня вести документи в Львів, але донька вже не відповідала. Як показує сайт вступників, документи зданні в Львівську політехніку на спеціальність менеджмент. Прийом документів був з 1 по 5 серпня. Як їх можна здати донька, яка пропала?
Анонім до 123 Показати IP 26 Серпня 2016 23:58
Везти мали оригінали документів! А заяви цього року подавалися в електронному вигляді!
Вова Показати IP 15 Серпня 2016 13:14
Не знаю як би ми усі виглядали на місці батька. Чомусь підозри на батька зовсім немає. Чому ж ті хлопці так швиденько повтікали ті хто як батько казав ще в люові в смс признавались? Видно ця дівчинка неодноразово пізно гуляла і батько їй дозволяв тим більше про маму ні слова значить батьку не просто було він сам розказував що всюди брав свою дочку . Надіємось що скоро вже все буде відомо
Ірина до Вова Показати IP 27 Серпня 2016 00:02
Батьки розлучені, у батька інша родина, а дівчинка жила з мамою. Але з донькою батько підтримував стосунки. Я так зрозуміла з його розповіді.
Співчуваю Показати IP 15 Серпня 2016 18:24
Рвалася Катя до кращого життя та не вийшло.Жаль такої красуні.
444 Показати IP 15 Серпня 2016 18:26
Поліція заявила що дівчина була вбита на териконі де іі знайшов батько. Слідів волочіння на тілі не виявлено. Як дівчина в якоі поганий зір вночі могла піднятись на самий верх терикону? Для чого? Іі могли вдарити по голові будь де взяти на руки і занести подалі. Чому іі теперишній хлопець прийшов лише 3 числа ? зараз молодь встає і лягає з телефоном.Сто смс пишуть на день.А тут всім друзям рідним було нормально що іі мобільний відключений? Чому відразу не побігти до іі колишнього? Знавши що вона вийшла до нього? Бідна дівчинка лише вона знала вбивцю! Нехай з богом спочиває!
Збоку Показати IP 15 Серпня 2016 19:08
Страшне вбивство.Волосся дибки.І від жорстокості і від запутаності. За дітей душа болить на них всюди чигає небезпека. Поліціч на тебе вся надія.Встанови правду покарай вбивць.
Толян Показати IP 15 Серпня 2016 19:11
Підтримую.Шокує байдужість однокласників і сусідів.
ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Серпня 2016 21:49
Тут треба шукати мотив вчинення злочину. Кому Катя дорогу перейшла.
VlasnaDymka Показати IP 16 Серпня 2016 01:00
Слідкую за подіями кожної години. Мотивом для такого важкого злочину може бути фото, яке Катя завантажила в контакт 31.07.2016 на якому зображені щасливі, закохані молоді люди. Телефон з місця події зник, якщо я правильно зрозумів (адже є інформація, що ювелірні вироби на дівчині лишились). У дівчини поганий зір, вона сама піднятись туди не могла.
100% до VlasnaDymka Показати IP 16 Серпня 2016 12:13
А ти правий, такий варіант не варто відкидати...
р до VlasnaDymka Показати IP 17 Серпня 2016 15:02
мені здається мотив вбивства очевидний відповідно очевидно хто є вбивцею тобто колишній хлопець але його ще потрібно знайти і доказати це ... буде нелегко. Якщо і докажуть то 7-15 років позбавлення волі. Це означає що ту мерзоту ми та батьки вбитої Каті будемо годувати сплачуючи податки в казну держави а після строку те чмо вийде на волю і буде тішитись життям а дівчина буде лежати в сирій землі. Висновок, треба відновити смертну кару за подібні злочини.
Анонім Показати IP 16 Серпня 2016 17:23
А коментів все стає менше, скоро взагалі все стихне....................
Килина Показати IP 10 Вересня 2016 21:54
Какие твари, что они думают??? Бедные родители...
ОЛЕГ Показати IP 26 Вересня 2016 22:07
Это только начало" Породили анархию - вот и выгребайте!
иван иваныч Показати IP 12 Жовтня 2016 11:43
мужик найди этих с*к- а там бог подскажет где спаведливость