• EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.87

«Зоря» втратила перемогу на останніх хвилинах матчу Ліги Європи

15 Вересня 2016 23:29
Луганський футбольний клуб «Зоря» зіграв 1:1 з турецьким «Фенербахче», який зумів забити гол на доданих 6 хвилинах, повідомляє Вголос.

У першому таймі у команд взагалі не було моментів. Однак, луганчани контролювали ситуацію на полі.

Максимальна концентрація господарів стосувалася, насамперед, роботи в обороні, а тому українці атакували обережно, вперед йшли невеликими силами. Загалом, все робилося для того, щоб убезпечити власні ворота.

У другому таймі атака «Зорі» закінчилася голом: Каменюка відібрав м'яч на фланзі, віддав на Любеновича, Желько віддав під удар набігаючого Гречишкіна, останній в дотик б'є з 25 метрів, і м'яч з божевільною силою влітає в ближню дев'ятку - 1:0.
На останніх секундах, після удару Кьяєр і рикошету, м'яч влетів у ворота Шевченко. Відразу ж пролунав фінальний свисток.