USD 40.00 40.60
  • USD 40.00 40.60
  • EUR 40.30 40.70
  • PLN 10.00 10.25

Зроблено з любов’ю: у мережі розгорівся скандал через бирки для новонароджених у Нововолинській лікарні

13 Вересня 2021 21:06
В акушерсько-гінекологічному відділені Нововолинської лікарні з’явилися бирки для новонароджених, стилізовані під етикетки на одязі. На них написаний склад «виробу» та правильний догляд за ним.

Про це повідомили на сторінці Нововолинської центральної міської лікарні у мережі Facebook, пише Новое время.

На етикетках були написані стандартні параметри: ім'я, зріст, вага, дата та час народження. Крім цього були також спеціальні позначки: не прасувати, не віджимати, не відбілювати, заборонена хімчистка, прати лише за температури 30 градусів.

Окрім того, зазначається, що дизайн узгоджується з батьками новонароджених.
Людмила Волинець — експертка з прав дитини — прокоментувала новий дизайн бирок на своїй сторінці у Facebook. Вона негативно оцінила таку ініціативу. На її думку, такі етикетки є ознакою неповаги до дитини та порушенням її прав.
Під цим постом користувачі мережі розділилися на два табори: першим ця ідея здалася милою та вдалою, а інша сторона називає це неповагою до дитини. Окрім цього, склад «50% мама та 50% тато» був образливим для самотніх жінок.

Відповіді від акушерського-гінекологічного відділення Нововолинської лікарні поки немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Джек Показати IP 13 Вересня 2021 21:16
Все круто і прикольно.Все узгоджується з батьками. НЕ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ЯКУСЬ ІДІОТКУ З ФЕЙСБУКУ ЧИ З БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ДУПИ
В. Показати IP 13 Вересня 2021 21:55
Обидели мам одиночек.Какие мы рнимые
О! Показати IP 13 Вересня 2021 22:16
За однієї контуженої кошолки не варто поливати брудом нормальну ідею.
Vasik Показати IP 13 Вересня 2021 22:17
Не звертайте увагу на фемок, чайлдфрі
Анонім Показати IP 13 Вересня 2021 22:17
"Експерт з прав дітей"... це ж де на таких навчають? Чи просто хвороблива уява істеричної мадами?
От Показати IP 13 Вересня 2021 22:18
Просто цій екзальтованій жіночці-критикесі нє х*р чим зайнятись. Ось вона повітря і портить.
Пані Людмило Волинец Показати IP 13 Вересня 2021 22:20
Пропийте заспокійливі чи антидепресанти, і вас попустить.
Або Показати IP 13 Вересня 2021 22:21
Або стару душить жаба, або вона пересиділа в інтернеті ...
Изя Показати IP 13 Вересня 2021 22:49
Креативненько то .
Цікаво Показати IP 13 Вересня 2021 22:50
Подивився коментарі. Майже всім подобається ... бути не людиною а річчю. В принципі кожен має право вважати себе тим що він з себе уявляє. просто шкода що людей, саме людей, стає все менше і менше.
Анонім до Цікаво Показати IP 14 Вересня 2021 00:02
А ти родився з біркою як в трупа,тільки на руці і ким ти став і ким себе вважаєш?Типу це саме важливе в житті,ти ще скажи що твоє життя залежить від бумаги,з якої виготовлений туалетний папір.Запамятай,всі ми вийшли з того місця,але чомусь себе підносимо,наче з золотого глечика вийняли.Будь простіший,це просто пам'ятка,а ким ти себе вважаєш, річчю,чи людиною то це тільки від тебе залежить,а не від бумажки.
Азаза до Цікаво Показати IP 14 Вересня 2021 07:49
Людиною робить тебе не бірочка при народженні, а твої майбутні дії і досягнення. І я дуже сумніваюсь, що сьогоднішня криміногенна ситуація в Нововолинську зумовлена тим, що 30 років тому тут вже вішали таки бірки.
Анонім Показати IP 13 Вересня 2021 23:19
Нема людЯм чим зайнятись. А ще ниють, що життя зараз важке, а як подивитись, ну то такою х...нею страждають, що лютий капець. Це називається - понапридумувати проблем на рівному місці і казитись з жиру.
Оля Показати IP 14 Вересня 2021 00:01
А що діти можуть з'явитися без тата? Не буває 100% мама!
Вони самі Показати IP 14 Вересня 2021 01:24
Це ті ж самі не любітєлі мака))) тільки тут бірка )))
!!! Показати IP 14 Вересня 2021 07:02
Люди, схаменіться! Що ви пишете?!Включіть голову, це не ідея, а якийсь утопіям, жах!
Анонім до !!! Показати IP 14 Вересня 2021 13:34
Людочко проспись!
Молода сім’я, мама , Показати IP 14 Вересня 2021 07:04
Такі дірки хай винахідники на шию собі причеплять, ох і креативно буду!
А ти до Молода сім’я, мама , Показати IP 14 Вересня 2021 09:41
А ти собі почепи синьо-брудно-зелену, таку стандартну, що всім при народженні чіпляють. Тебе просто душить жаба, Людмило ...
Анонім до Молода сім’я, мама , Показати IP 14 Вересня 2021 09:43
А ввечері до вас приповзає жаба... і душить...
Тато, мама. Показати IP 14 Вересня 2021 07:06
Винахідники такі дірки на шию собі поче поять, оце креативно буде.
12345 до Тато, мама. Показати IP 14 Вересня 2021 09:42
Пані Людмило, зупиніться. Всі вже зрозуміли, що вам просто немає більш чим зайнятись, ось ви і гадите в інтернетах.
Кравчука Показати IP 14 Вересня 2021 09:17
Классно, вeсeло, крeативно!