USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Зубко пропонує залишити на Волині три райони

6 Серпня 2019 12:45
Віцепрем’єрміністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко опублікував карту Волині, на якій область поділена на три райони замість 16-ти.

Про це він написав у фейсбуці й показав відповідну карту.

Міністр пропонує розділити Волинську область на Луцький район із населенням 451,7 тисячі осіб, Ковельський (404,8 тисячі) та Володимир-Волинський (181,4 тисячі).

«Новий субрегіональний рівень дасть можливість збільшити території і кількість їх мешканців до 150 тисяч, що проживають у районах. Це дасть змогу сформувати якісні потужні команди, котрі зможуть координувати, управляти процесами та делегованими повноваженнями від держави», – додав посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Волинянин Показати IP 6 Серпня 2019 14:18
Може спочатку вирішити питання з громадами ? Частина області в ОТГ а частина НІ, і взагалі чи на часі це питання.
Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 14:21
Правильне рішення. А то зайвих та непотрібних районних, міських та сільських князьків стільки розплодилось, і всі вони пищать як щурі та зарплату кожному дай такому чиновнику не меньше 50-150 тисяч грн.
патріот до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 15:07
Немає що такими грошима розкидатись! Це не тільки дати - він повинен їх відробити, а там більше штани просиджують і не мішки совають! На Заході зарплата чинуш такого рангу не настільки, а у більшості і меньша ніж середня по країні, а в нас? Ще і хабарі беруть... 30-40 тис. у наших реаліях саме те для голови-префекта району і крапка! Не подобається - нехай іншу роботу шукає, а це гроші платників податків, а країна ще не стала багатою, так що все справедливо і немає що плодити таких!
Anonymous до патріот Показати IP 6 Серпня 2019 15:51
Брехня. НЕМАЄ ніяких космічних зарплат на держслужбі... Такої зарплати і голова ОДА не має.
Луцьк до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 15:16
А дикий геморой для простих людей, які зненацька опиняться перед потребою переоформити ВСІ документи, теж треба?
Доктор Шацький 33 см до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 15:22
Князькiв стане ще бiльше. Рiзниця в тому що до головного князя зараз не добересся ... Навiть поскаржитися не буде кому.
Анатоль_ Показати IP 6 Серпня 2019 14:46
Одного района зробити із столицею у Луцьку і всім буде щастя!
волиняка Показати IP 6 Серпня 2019 15:01
Не йому це вирішувати! Новий Кабмін це доведе до логічного завершення!
лучанка до волиняка Показати IP 6 Серпня 2019 15:56
беруть приклад з Польші- воєводства, гміни...
Андр Показати IP 6 Серпня 2019 15:39
6-8 районів ще якась логіка присутня. Три района перебір, особливо з Ковельським. Ті "якісні потужні команди" будуть на рівні існуючих, не більше не менше. "...зможуть координувати, управляти процесами " - набір слів. Таке враження що населення заважає координаторам. Ще трішки покращань і молодь буде за кордоном, тоді вже Вистачить і одного района на область - йдемо до Волинської Префектури!
Тор Показати IP 6 Серпня 2019 19:06
А я пропоную розділити майно міністра. Всеодно воно накрадене.
Гость Показати IP 8 Серпня 2019 06:53
Давайте подiлим майно мiнiстра.Три райони це взагалi бред собачий.Краще займiться тим що потрiбно.