USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Звезених до Порошенка бюджетників звіряли по списках, – очевидці

15 Січня 2019 16:04
Людей, які з районів Волині приїхали до Луцька на зустріч з Петром Порошенком та Філаретом перевіряли за попередньо складеними списками.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їх слів, десятки автобусів звезли людей зі всієї області. Аби не привертати зайвої уваги, їх паркували в різних місцях – на вулицях Набережній, Глушець, поблизу школи № 1. Звідти люди організовано йшли до собору, а вже там їх чекали «куратори». Люди зі списками, в яких були вказані прізвище ім’я по-батькові та мобільні телефони, звіряли явку на зустріч.
Проте, як виявилось згодом, люди, яких помітили очевидці, – прихожани ковельських церков, які приїхали на молебень до Філарета. Як повідомила диригент церковного хору церкви Благовіщеня Пресвятої Богородиці Олександра Кузьмич, транспортом людей забезпечив місцевий підприємець, а списки були потрібні для того, аби люди не погубилися.

«Це приїхали представники Союзу українок міста Ковеля, прихожани собору Благовіщеня Пресвятої Богородиці, церкви Петра і Павла, Святої Світлани», – зазначила вона.

Проте частину масовки на візит Порошенка, до слова, звозили шкільними автобусами. З цього приводу обурився волинський атовець Ігор Рицко.
[img]../../../../files/news/2019/01-15/261023/WhatsApp Image
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анатоль_ Показати IP 15 Січня 2019 17:05
Це ганьба!
Андрій до Анатоль_ Показати IP 15 Січня 2019 17:51
Це брехня! Я був серед тих бюджетників і ніхто нічого не звіряв. Навіть їхати не заставляли,а тільки запрошували тих, хто хотів
Анатоль_ до Андрій Показати IP 15 Січня 2019 19:35
Хто оплатив автобуси?
ххх до Андрій Показати IP 15 Січня 2019 23:53
а як запрошували ,гривнею чи доларами???
333 Показати IP 15 Січня 2019 19:10
а чому я наприклад не є бюджетником і їду до луцька за гроші , а тут бюджетник і на тобі і автобус і робочий день в табелі і мабуть командировку , то це нормально це по європейськи, чи дадуть мені шкільний автобус коли я захочу зустрітися з іншим кандидатом в президенти чи діючим депутатом? ні бо для чорноти то не положено , тільки для вірних порошенківців
ххх Показати IP 15 Січня 2019 23:46
а чим запрошували гривнями чи гречкою???
Я Показати IP 16 Січня 2019 06:45
баранів по головах рахують а не по списках
123 Показати IP 16 Січня 2019 11:08
люди! хто ми. давайте задамо питання самі собі, тому хто щасливо прожив в період з 2014 до 2019 року, хай голосує знову за порошенка. Мені особисто бридко бачити цю пику яка нічого путнього не зробила у державі разом із яценюком рехворматором. Це за 5 років порошенко зробив тільки Томос? і при цьому тихенько прихватизував прибуткові підприємства.
Олена Показати IP 21 Січня 2019 17:23
Хто такий цей пес поросенко? Довів країну до ручки, тепер "американські друзі" повеліли йому до попів залізти ! Мракобіси !!!
Илья Показати IP 21 Січня 2019 18:07
Люди неужели вам не надоел этот пи*ар? Не голосуем зе него!!!