USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 9.95

Звідки «ростуть ноги» у додаткових трьох гривень за комуналку?

26 Січня 2016 14:14
Непорозуміння і здивування викликала у лучан додаткова плата у розмірі трьох гривень, що стягувалась з містян при оплаті комунальних послуг у касах.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 26 січня, повідомив перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

З його слів, додаткові питання стосовно «зайвих» трьох гривень у лучан викликало й те, що у ощадкасах працівники не завжди могли адекватно пояснити, звідки взялось таке нововведення.

Як прокоментували ситуацію у ПАТ «Волиньгаз», насправді, вищезгадані три гривні – це платіж, запроваджений «Укрпоштою» за власні послуги.

«Це не додаткова плата за природній газ, як дехто помилково вважає, це платіж «Укрпошти», - резюмував представник «Волиньгазу».

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що у ПАТ «Волиньгаз» розповіли, що робитимуть з тими, хто має велику суму заборгованості за газ. Про це 9 червня 2015 року під час прес-конференції із керівним складом організації розповів голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

Окрім цього, на Волині у першому півріччі 2015-го року погіршився рівень оплати за спожитий газ, порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Так, за станом на 31 липнія 2015 року борг населення сягав майже 35 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 14:25
Я плачу в банку. До чого тут "Укрпошта"? Ні за електрику ні за воду ні за сміття додаткових три гривні в банку не беруть. Тільки за газ. Так що не треба ля-ля. Скоро вдавитесь.
ЗНАЮ до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 15:48
Постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 року № 792 "Про забезпечення проведення розрахунків за природний газ" передбачено оплату постачальником послуг з приймання платежів від населення в розмірі не більше 0,3% коштів, що надійшли від користувачів природного газу. Тобто саме в такому розмірі ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» оплачує банківській комісійний збір. Відсоток, який Ощадбанк та Укрпошта стягує українів понад цього, визначається даними установами самостійно.
Ваня Показати IP 26 Січня 2016 14:31
А причому тут Укрпошта,кли ми платимо за газ в Ощадкасу ви мені можете пояснити дурному і нам всім дурним. БО за таких нас мають всі владні мужі.
123 Показати IP 26 Січня 2016 14:33
В Ощадбанку тариф 3грн. також пошта затвердила?
Хвєдя Показати IP 26 Січня 2016 14:45
А звідки ростуть ноги у заяви-приєднання, які волиньгаз розсилає всім. Волиньгаз хоче, щоб гроші носили їм в контору. А на те, що вже напрацьвано роками їм начхати. Думаю, пора гнати в шию махінаторів з волиньгазу. Зробіть державне підприємство Луцькгаз. А волиньгаз нехай нюхає сам свій же газік.
луцьк Показати IP 26 Січня 2016 15:01
це не тільки в ощад банку а і в інших банках теж,це запровадив "Волиньгаз"( неофіційна інформація) і намою думку портал Волинських новин запровадив би власне рослідування,а не коментувати тих дурнів які замилюють очі всім.Досить резонансна справа вийшла,а може навіть дати запит в прокуротуру.
Антон Показати IP 26 Січня 2016 15:05
Цікаво, що Яковлев курить чи нюхає??? напевно з Капромизом якийсь газ, за який ми платимо додатково 3 грн.
Анна Показати IP 26 Січня 2016 15:30
Платила за квартиру сьогодні на 3грн. окрема квитанція. Призначення платежу: комісійні доходи за газ згідно тарифів п.1.1. отримувач Філфя-Волинське обласне управління АТ "Ощадбанк"
Юрій Показати IP 26 Січня 2016 15:36
Це комісія банка, згідно договору знімає не з обслуговуючої організації, а з споживача. В банку треба взнавати чи є договір і з кого комісія по ньому.
Олександр Показати IP 26 Січня 2016 15:45
Підскажіть, які діють ТУ на якість газу, що постачається населенню. І де у Луцьку, і за які кошти можна провести аналіз того газу, що нам "втюхують".
до Олександра до Олександр Показати IP 26 Січня 2016 20:16
До речі, чимало людей скаржиться, що газ не "такий як треба" - горить, але потрібної теплоти від згоряння не утворюється, мов би щось домішують чи "розбавляють". Лічильник крутить...
Ірина Показати IP 26 Січня 2016 15:47
Коли я із запитом звернулась на сайті до міської ради (департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"), мене культурно "відфутболили" в Волиньгаз (лист від 31.12.15р., №Д-4070-210), щоб вони мені надіслали відповідь ( туди я могла звернутись і без Вас) А самого Вас, п. Яковлєв, не зацікавило питання "обдирання" населення, як представника влади?.Листа мені більше не присилайте, а дайте відповідь на сайті! Хай всі люди одночасно дізнаються!
Лучанка Показати IP 26 Січня 2016 15:59
Це просто Волиньгаз за нас комісію платити не хоче так як роблять це всі решта компаній
Оксана Показати IP 26 Січня 2016 16:07
Плачу через Приват24. Комісії ні за газ ні за інші комунальні не бере.
Катя Показати IP 26 Січня 2016 17:16
Платите через приват24: інтернет або через термінал готівкою...ніяких додаткових комісій і що головне скажених черг!!!!!!
Тарас Чурило Показати IP 26 Січня 2016 21:48
Ну це вже взагалі, деруть де тільки можуть
Лучанка до Тарас Чурило Показати IP 27 Січня 2016 12:51
ПАТ Волиньгаз банкам та пошті надає комісійну винагороду 0,3 відсотки від суми наданих послуг. Але банкам і пошті цієї комісійної винагороди оказується замало, от вони встановили ще 3 грн. , як на інші платежі. Встановлення даного тарифу є незаконним , так як в суму платежа згідно Постанови Кабміну входить вже плата , тому шановні клієнти надсилайте звернення разом із квитанцією у Антимонопольний комітет, який їх перевірить та притягне до матеріальної відповідальності . А штрафи там великі.
В.А. до Лучанка Показати IP 18 Березня 2016 18:06
Це таки витівка ощадбанку, укрпошти і інших банків, що приймають комунальні платежі. Оскільки в постанові Кабміну сказано, що за послуги збирача "газових" грошей має платити надавач (постачальник) газу, але не більше там стільки-то відсотків, то збирачам цих грошей видалось замало за їхню "тродомістку" роботу. Довго не думаючи, вони поприймали внутрішні рішення про стягнення омріяної суми зі споживачів газу.Еквілібристика з "трудомісткістю" процедури стала можливою тому що Кабмін цією ж постановою запровадив якісь там спецрахунки на газ і під цей новотвір збирачі коштів хутенько накалякали рішення щодо впровадження додаткової "послуги" . хоча вона не вартує тих постійних мільйонів, що "капатимуть" їм у кишеню.