USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Звільнений волинський журналіст впізнав, хто його катував

20 Травня 2014 16:53
Бойовика, котрий катував волинського журналіста Сергія Шаповала, який перебував у полоні у сепаратистів у Донецьку, впізнав журналіст.

Про це він розповів під час прес-конференції, що відбулася 20 травня у Луцьку.

Чоловік продемонстрував фото, на якому людина, яка його катувала, стоїть поряд із лідером сепаратистів Денисом Пушиліним. Сергій Шаповал повідомив, що протягом перебування у приміщенні Донецької облдержадміністрації, його били шокером, поклавши мокру ганчірку на праве плече та заламавши праву руку.

Одночасно різали палець ножем та погрожували відрізати його. До того ж, журналіста били орфографічним словником української мови (за іронією долі, катівнею стала колишня редакція газети «Жизнь»).

Також полоненого могли тримати протягом 2,5 днів без їжі та навіть води, тому що тим, хто його охороняв, було просто ліньки принести склянку води. Зі слів Сергія Шаповала, його підозрювали у тому, що він диверсант, адже у сепаратистів буквально ідеєю фікс є затримання шпигунів.

Журналіст припускає, що, можливо, людина, яка його катувала, вже загинула, тому що становище сепаратистів після так званого референдуму погіршилося.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
п Показати IP 20 Травня 2014 17:01
коментар було видалено
йося моргенштерн до п Показати IP 21 Травня 2014 11:22
перечитав усі коментарі станом на 11.00 21.05.14. А чому НІХТО НЕ КАЖЕ ЗА ЧИЄЇ ДОПОМОГИ (ПРО ЩО ЗАЯВЛЯВ САМ шаповал) ЙОГО ЗВІЛЬНИЛИ???
Фанат до йося моргенштерн Показати IP 21 Травня 2014 20:43
Медведчука й Шуфрича. Можливо, він його викупив або просто сепарашисти не могли не послухати кума Путани
Патріот Показати IP 20 Травня 2014 17:04
То не "Народное ополчение Донбасса", а "Народное бандформирование Донбасса". І нехай ще скажуть, з якого народу воно сформоване. ДНР - Даунсько-наркоманська республіка. )
Вінстон Показати IP 20 Травня 2014 17:07
да шо за хня. наших бють повним ходом, а тут хтото пише шо так і має бути. ті москалі мене дістали. журналісту респект і уважуха.
Кстати Показати IP 20 Травня 2014 17:15
Да, кстати, чего он туда ездил?
Дончанин до Кстати Показати IP 20 Травня 2014 20:20
Прочитай вчерашнюю статью на эту же тему этого же сайта. Поймешь, о чем здесь идет речь.
Андрій76 Показати IP 20 Травня 2014 17:44
Які"інтелігентні"обличчя на фотках,ніби недавно"відкинулися".Cosa nostra відпочиває...
Загреб Показати IP 20 Травня 2014 17:59
Надеюсь что етот сепаратюга лежит гдето в лесополосе с оторваними ногами.
111 Показати IP 20 Травня 2014 18:00
цікаво, а що завтра ще нового цей журналіст згадає...
патрон до 111 Показати IP 21 Травня 2014 10:05
Скоріше б його забули!
до всіх Показати IP 20 Травня 2014 18:00
Катувати людей можуть лише нелюди, тобто хунта, тобто бандити. Опозиція, яка добивається справдливих цілей, веде себе зовсім інакше. Який жах! Як шкода людей Донбасу та всіх українців, які змушені переживати такі страшні часи. Як можна писати такі коментарі?
Олег до до всіх Показати IP 20 Травня 2014 18:03
Коментарі пишуться з офісу Комсомола.Взагалі не розумію чому їх СБУ ще не взяло.Повірте є за що.
Титушко до Олег Показати IP 20 Травня 2014 19:48
Нет доноса -нет дела. Так что вперед, 4млн. Доносов при сталине в Украине легко можем перекрыть.особенно отметилась интелигенция(
Лучанин Показати IP 20 Травня 2014 18:11
Після виборів цим гадам ніякої амністії.Від 15 до 25 років щоб хіба що старими туберкульозниками вийшли.
Титушко до Лучанин Показати IP 20 Травня 2014 19:52
Тем кто скакал на майдане?да довели страну до территории.
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 19:31
ВСЕ БРЕХНЯ!!
Дончанин Показати IP 20 Травня 2014 20:23
Прочитайте ТРИ статьи этого сайта об этом журналисте: две сегодняшние, одну вчерашнюю. Дальше - No Comment.
1221 до Дончанин Показати IP 20 Травня 2014 21:40
Ты уже задрал . путинская шлюшка, каментирует он, нравится в рассее присоединяйтесь, нах..
Українець до Дончанин Показати IP 20 Травня 2014 22:20
Я не пожалею денег, для определения твоего IP, тогда ты пожалеешь о том, что вообще писать и читать умеешь, Ок ? Yu0 understand ?
Дончанин до Українець Показати IP 20 Травня 2014 22:54
По поводу денег - Я это могу делать совершенно бесплатно. По поводу пожалеешь - у нас шахты глубокие. На тебя хватит.
Українець до Дончанин Показати IP 21 Травня 2014 00:28
Ок. Я предупредил.
Анонім до Дончанин Показати IP 20 Травня 2014 23:57
Дончанин, стопроцентно! Особенно впечатлила строка "одновременно резали палец ножом и угрожали отрезать его". Это что, детский сад или страшные сепаратисты-террористы? Напоминает надрезанное-отрезанное ухо жирдяя Булатова. И вообще, надоело за эти месяцы читать про похищенных-побито-избитых-подвергнутых страшным пыткам журналистов и всяких активистов. Желаю всего наилучшего герою статьи, но про совесть тоже не надо забывать и не стоит писать такую ерунду..
злий до Дончанин Показати IP 21 Травня 2014 07:57
Дончанин! Ми тебе обов"язково зловимо,тоді будеш за всю писанину відповідати!!
набридло Показати IP 21 Травня 2014 00:55
Достав цей шаповал своїми розповідями про своє геройство.Опудало в майці ДНР!Не уявляю полковника Мамчура на його місці і в футболці.Бо той не сцикун і не піарився як метросексуал.Герої не вмирають!Це про шаповала?
Абзац Показати IP 21 Травня 2014 07:19
Цікаво скільком сепаратистам Шаповал зацідив в зуби? Скільки російських прапорів зірвав?В скільки морд кацапських плюнув? Скільки разів співав гімн України в підвалі? Скільки футболок ДНР порвав? Як голосно кричав СЛАВА УКРАЇНІ? А то все - ДВА ДНІ НЕ ЇВ!!! Телефончик забрали!! Для відра ж легше!
Лучанин Показати IP 21 Травня 2014 07:25
Вiрю Шаповалу, поважаю за мужнiсть. Огидно вiд проплачених ботiв.
Українець до Лучанин Показати IP 21 Травня 2014 10:04
А в чому його мужність? Якби депутат Рибак насадив на себе майку донбаса, а не знімав би російськи прапори - був би живий. Рибак мужній?Живота розпороли і діти сиротами стали! А тепер Шаповал мужній?!В чому його мужність?Забули про небесну сотню, сотні інших загиблих і покалічених, які не крисятничали!ЖАХ!!! У вас совісті як і в шаповала - ноль.Він себе любить більше ніж україну.
Жека Показати IP 21 Травня 2014 19:31
Б*дло на фотці-донецький гопник Роман Соколенко! Куди дивиться СБУ?! ВКонтакте на сторінці Губарєва навіть номер телефона цього ******* є!
Афоня Показати IP 21 Травня 2014 23:51
Ви помітили! Шаповал на память у свого кривдника майку білу взяв.Тепер ходить її всім показує!