USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Звільнили директора ДКП «Луцьктепло»

5 Січня 2015 13:43
Олександра Киричука звільнили із посади директора ДКП «Луцьктепло». Про це йдеться у відповідному розпорядженні на сайті міської ради.

Розпорядження про звільнення Киричука очільник міста Микола Романюк підписав ще 31 грудня 2014 року. Директора ДКП звільняють на підставі його заяви.

«Розірвати контракт з директором державного комунального підприємства «Луцьктепло» Киричуком Олександром Олексійовичем. Звільнити 31 грудня 2014 року Киричука Олександра Олексійовича з посади директора державного комунального підприємства «Луцьктепло» за угодою сторін (пункт 1 стаття 36 КЗпП України)», - йдеться у розпорядженні.

Тим часом, виконувачем обов’язків керівника «Луцьктепла» призначили депутата Луцької міськради Артура Василевського.

Нагадаємо, що суперечності трудового колективу та керівництва ДКП «Луцьктепло» тривають вже достатньо довго. Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, звільнити директора ДКП луцький мер обіцяв ще 25 грудня 2014 року під час зустрічі із трудовим колективом підприємства. А попередні збори колективу розпочалися зі скандалу: директор втікав від працівників.

Нещодавно у ЗМІ повідомлялося, що керівником підприємства хочуть «прилаштувати» колишнього директора Рустама Дячука, який там допрацювався до криміналу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
валік Показати IP 5 Січня 2015 13:54
як завжди депутата
ТЕПЛО до валік Показати IP 6 Січня 2015 18:43
На директора треба повернути Рустама Дячука. Згадайте-при ньому тепло поставлялось регулярно,навіть при перебоях у постачанні пального.
неелітний Показати IP 5 Січня 2015 14:13
Правильно. Депутати - це еліта нашого міста. Це кращі з кращих: Сосновський, Бондарук Р., Осіпов, Ткачук, Голєва, Никитюк, Кварцяний - це цвіт еліти, це наша гордість.
елітний до неелітний Показати IP 5 Січня 2015 14:26
Ви забули ще назвати також "елітних": Козюра, Ткачук,Шиба,Григоренко і вся бютівська шушара разом взята.
777 Показати IP 5 Січня 2015 14:18
Хто такий Василевський? Біографія, партійність?
валік Показати IP 5 Січня 2015 14:39
На ДКП «Луцьктепло» працівники отримують найвищу заробітну плату серед комунальників у регіоні (середня складає 3200 гривень).
лучанин до валік Показати IP 5 Січня 2015 16:58
Середня зарплата)) круто звучить), Романюковська дерекція отримує по 50000 робочі по 2000 так скредня скоро і по 10000 може бути
лучанин до валік Показати IP 5 Січня 2015 18:22
Середня зарплата)) круто звучить), Романюковська дерекція отримує по 50000 робочі по 2000 так скредня скоро і по 10000 може бути
Отто Показати IP 5 Січня 2015 14:45
Почався чат-понос народних месників
неелітний елітному Показати IP 5 Січня 2015 15:38
Ви не помітили: я ткачука назвав. Але ми ще забули "елітну" комлик. Це еліта з еліт. Більшість з цієї "еліти", яка намагається нами управляти, не управляла навіть ларьком з морозивом на околиці міста.
елітний до неелітний елітному Показати IP 5 Січня 2015 16:00
Вибачте,якось пропустив.
Для 777 Показати IP 5 Січня 2015 16:15
Василевський - нормальний хлопець. Я з ним пив горілку. Вимогливий, строгий, добросовісний, любить молодих жінок (дуже хороша риса чоловіка). Якщо його там залишать, буде на підприємстві толк. А партійність? Банальне запитання. Сьогодні ці так звані партійні вже самі не раді за свої партії. Людині характерно помилятись. До речі, на "Луцьтеплі" всі "партійні" і всі з однієї (вибачте) партії.
Patrik до Для 777 Показати IP 5 Січня 2015 18:35
Ну, якщо п'э горiлку i любить жiнок, то буде в Луцьку толк... Тепла в своiх оселях лучани навряд чи дочекаються, але ж полiпшиться демографiчна ситуацiя в мiстi... Хача який-не який, але все ж позитив!
СЕКС до Patrik Показати IP 6 Січня 2015 18:50
коментар було видалено
Михалыч до Для 777 Показати IP 6 Січня 2015 05:42
зам по стратегии- которой нет и небыло на предприятии, у хлопца классная зарплата при минимуме ответственности. А то что рабочие его в глаза не знают и всего то за 7 лет его работы на предприятии говорит об бешенном *трудолюбии * БЮТовского партайгеноссе
Лучанин Показати IP 5 Січня 2015 18:14
Так він працював в Луцьктепло на посаді "Заступник директора зі стратегії".
Патрику Показати IP 5 Січня 2015 20:43
Не треба непристойностей, не всі такі "святі", як ви. Святіший папи римського. Не треба прикидатися непющим, некурящим, не@бущим. Василевський - порядний чоловік, а жінок по-різному можна любити. Можна просто дивитись на них і облизуватись.
ВОВК до Патрику Показати IP 5 Січня 2015 21:05
А знаєте як називать тих чоловіків що просто дивляться на жінок і облизуються ??? Правильно ім......ми, а це найгірша хвороба для чоловіків.
Patrik до Патрику Показати IP 6 Січня 2015 07:34
Дивиться i облизуэться? Який жах! Це вже паталогiя, серйозна проблема! Я, хоч i "святiший папи римського", не дозволяю собi такого знущання над жiнками... Я дiйсно реально iх люблю i не облизуюсь при цьому, та й не буду грiха таiти, iнодi можу дозволити собi випити чарку в хорошiй компанii... Каюсь i бажаю вашому колезi швидкого одужання.