USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Звільнили суддю Луцького міськрайонного суду

22 Грудня 2020 12:39
Вища рада правосуддя звільнила Олега Ющука з посади судді Луцького міськрайонного суду.

Відповідне рішення прийняли на засіданні минулого тижня, повідомляє ВолиньPost з посиланням на пресслужбу відомства.

Інформують, що Олег Ющук сам подав заяву про відставку.

Нагадаємо, що раніше Вища рада правосуддя приймала рішення про тимчасове відсторонення Олега Ющука від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною другою статті 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Суддю Олега Ющука обвинувачували у пропозиції за надання неправомірної вигоди здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, а саме – його колегою, суддею Луцького міськрайонного суду, у справі про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та в одержанні вказаної неправомірної вигоди для себе.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2020 13:19
Перший пішов, Наступний...
Maха Показати IP 22 Грудня 2020 13:38
пив але людина хороша
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 22 Грудня 2020 14:06
Олега Сергійовича, я знаю ще по роботі і в органах прокуратури, він здійснював загальний нагляд за роботою оперативних служб в ОВС. Олег Сергійович, дуже привітлива, чуйна, добра і порядна людина, крім того він спеціаліст-професіонал у своїй роботі, дуже працьовита людина, одним словом - трудоголик. Є у нього, як і у нас всіх, чого гріха ховати одна проблема полюбляє він оковиту, будь вона не ладна. От від того і вся біда. Але гадаю він не пропаде, знайде він собі гідну та пристойну роботу, зі своєю юридичною вищою освітою та колосальним досвідом роботи і в ОВС, і органах прокуратури і в суді. З нього може бути класний адвокат. Успіхів тобі, Олеже!!!
Янко до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 22 Грудня 2020 23:13
Наглий до краю, і все мало було.
Андрій Показати IP 22 Грудня 2020 15:28
Ви що, яка робота, пенсія 70 тисяч, нашо ще працювати
Дзвоніть на 102 Показати IP 22 Грудня 2020 15:44
Ну 70000 грн., не 70000 грн., це ти вже перегнув добре палку, а 17000-18000 грн. пенсія у простого судді може бути.
111 Показати IP 22 Грудня 2020 22:09
Ну-ну, слава богу що так думають
Парень Показати IP 23 Грудня 2020 23:31
Жабодави, чому ж ви суддями чи прокурорами не стали? Ааааа, знаю Мізків у вас мало))))))