USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Скандальний мовний закон Ківалова-Колесніченка скасували

23 Лютого 2014 13:20
Нардепи скасували скандальний мовний закон регіоналів Ківалова-Колесніченка, прийнятий у 2012 році.

Підтримали законопроект 232 депутат, проте були й 37 депутатів, які були проти закону.

Нагадаємо, закон Ківалова-Колесніченко гарантував використання на Україні "регіональних мов", тобто мов, які, згідно з даними перепису населення, вважають рідними більше 10% населення відповідного регіону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
? Показати IP 23 Лютого 2014 13:31
Це зроблено точно для примирення та збереження цілісності країни!? :)
12345 до ? Показати IP 23 Лютого 2014 16:17
Согласен, не вовремя накручивать обстановку. Вон в Керчи над мэрией уже сорвали флаг Украины и подняли России.
К сожалению Показати IP 23 Лютого 2014 13:36
Тупее украинца, может быть только свидомый украинец...
Фак до К сожалению Показати IP 23 Лютого 2014 16:36
Хто вас угнітає?Самі собі створюєте проблеми.У вас від Африки до Америки всі фашисти.Не подобається пиздуйте в Сибір.Понаїхали.
звертаюсь до " К сож Показати IP 23 Лютого 2014 14:15
То чого бидло сидиш в Україні якщо тут тупі українці, їдь скотино до пукіна , пора вже вивчити мову і знати що Україна- це країна в якій повинна бути своя мова і керувати нею повинен справжній українець, а не бандит якого український народ , а не українофоби (такі як ти ) накінець з Божою поміччю витурили від кормушки і надіюсь взагалі з України !!!! Слава Україні !!!!Героям слава!!!
Да хоть вкакайся до звертаюсь до " К сож Показати IP 23 Лютого 2014 14:30
Со своим криками, твой пастух уже вчера вышел из тюрьмы.... Ничему, к сожалению, вас история не учит....
я Показати IP 23 Лютого 2014 15:42
я, в отличие от многих только украиноговорящих, разговариваю на украинском в сто раз лучше, и не только на украинском..., но старшие люди-украинцы, которые териториально проживают, где русского языка исторически было больше, должны иметь возможность говорить так как говорят....
я Показати IP 23 Лютого 2014 15:44
Вообще-то , нормальный современный человек должен в совершенстве владеть языком своего государства, но я против ущемления прав русскоговорящих...
Anonymous Показати IP 23 Лютого 2014 16:18
не ну это уже перебор ... если я родился в Луцке и мой родной русский но украинским владею в совершенстве то это ребята "КУЛЯ В ЛОБ ТАК КУЛЯ В ЛОБ" кто такие изменения придумал ... Лично застрелю эту фашистскую бэнднровскую свинью
555 Показати IP 23 Лютого 2014 17:56
Ці всі тупі коментарі на русском языке писало одне і теж саме чудо українофоб який не навидить Україну і українців .
Да до 555 Показати IP 23 Лютого 2014 18:12
И он же их и поддерживал... Эх... Ничему вы не учитесь...
Ріта до анонімуса Показати IP 23 Лютого 2014 18:47
Поцілуєш його в сраку.
Вася до Anonymous Показати IP 23 Лютого 2014 21:43
Говори хоть гондураською, але поважайте Україну і українців а також їхню мову . І пора вже засвоїти не бендерівці , а бандерівці. Національний герой - Степан Бандера!!!!!!