USD 37.65 37.85
  • USD 37.65 37.85
  • EUR 40.70 41.00
  • PLN 8.72 8.83

14 бригада – одне з найкращих військових з’єднань в Україні

27 Лютого 2016 22:00
У Генштабі визнали, що 14 бригада – одне з найкращих військових з’єднань в Україні. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Відбулося чергове засідання ради оборони Волинської області. Тема для розмови – питання безпеки. Зокрема, детально зупинилися на окреслених керівництвом держави та Генштабом завданнях щодо військової служби за контрактом.

«Сьома хвиля мобілізації. Її ніхто не хоче. Й то – надскладне завдання. Тому важливішого нині, аніж формування професійного війська на контрактній основі, не може бути», – наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Окрім того, до кінця квітня 2016 року дві третіх особового складу 14 бригади підлягає демобілізації. Зрозуміло, що потрібне поповнення. То – ще один аргумент на користь контрактного війська.

«Я мав розмову із Муженком, начальником Генштабу, й він наголосив, що наша 14 бригада – одне з найкращих з’єднань. І ми повинні з гордістю про це говорити», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у березні кількість контрактників покаже, чи потрібна 7 хвиля мобілізації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus