USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Башкаленко поїхав до Януковича

20 Лютого 2014 13:51
Голова Волинської ОДА Олександр Башкаленко сьогодні – у Києві. Його туди викликав Президент України Віктор Янукович.

Про це йдеться на сторінках газети День, - інформує власний кореспондент видання на Волині Наталія Малімон. Нагадаємо, вчора, 19 лютого голову Волинської ОДА ледь не побили перед управлінням МВС. Пізніше його облили водою, мовляв, аби він відчув, як почувають себе мітингувальники у Києві під струменями воли від правоохоронців, та прикували наручниками. Після перебування певний час у підвалі голову ОДА передали однопартійцям.

Сьогодні, зауважимо, посадовець оприлюднив звернення до волинян, у якому закликав не їхати до столиці та утримуватися від насильства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
народ Показати IP 20 Лютого 2014 13:54
нагородить вірного пса
упа до народ Показати IP 25 Лютого 2014 15:22
28 числа відбудеться розгром приватбанку на Лучеську(яких конфісковує майно в людей за безцінь продаючи) всі хто може приходьте
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 13:56
Мало падлі вчора надавали!
ваня Показати IP 20 Лютого 2014 13:59
хто його випустив.Нащо було було ви пускати вірного пса ,засланця Росії до нас на Волинь.
Козак! до ваня Показати IP 20 Лютого 2014 14:01
Ваня, ти радикальний пес!Звідки тут росія??Причому тут засланець?Чего ти брешеш в таку важку для країни хвилину?
козак! Показати IP 20 Лютого 2014 13:59
Хто такая ця Натяля Малімон???Вона що свичку тримала....як же мене бісить ця брехня в стилі АБИ СКАЗАТИ////
Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 14:02
Їдь до хазяїна, пацюк!Получай медаль, тварюка! Люди чого ви його не закрили в СІЗО?
Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 14:04
Може обвяжеться вибухівкою і Алах Акбар зробить?
Іра до Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 14:07
От читаю коментарі Ваші Петрович, здалося, що якійсь обкурений наркоман. Відгадала?
Волинянин до Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 14:09
точно наркоман
Петрович до Волинянин Показати IP 20 Лютого 2014 15:10
Ладно, спалили мене)))
Козак! Показати IP 20 Лютого 2014 14:08
Ох хлопці, нехай вас Бог покарає з такі слова...прийде час і всі будуть за свою брехню покарані!!!
Ваня Показати IP 20 Лютого 2014 14:11
А хто він? не засланець Росії, народивсі в Дагестані.Хай краще буде наш полішук Климчук. всі вибори сфальсифікував в користь регіонів. Його Янек виглядає, як дідуня з того світу
Іра до Ваня Показати IP 20 Лютого 2014 14:14
Тепер пізно плакатись, хай би краще Клімчук був.
Ну ну до Ваня Показати IP 20 Лютого 2014 14:36
Іван: - це такі як Ви кричали Климчуку ГЕТЬ. Зараз Башкаленко - ГЕТЬ, Потім - Вітра - тудиж. А по місту не пройти - узбекі, таджики, негри., таке враження що в Африці.
аг Показати IP 20 Лютого 2014 14:33
а чого ви до того башкаленка причепились наче інших регів нема он чого вартий андрійко мельник -ода сашко курилюк - ода танюшка дімєнтева -міськрада ваня смоленг-захист прав споживачіів, сергійко горбач-насінева інспекція ітп....
Я Показати IP 20 Лютого 2014 14:40
Він ще не одного потім поставить на коліна
володимир до ваня Показати IP 20 Лютого 2014 15:24
шванку синочку візьми букварика за 1 клас і почитай \якщо вмієш\ що в той час коли народився Башкаленко українці працювали на території СРСРвід Львову до В ладивостоку\каке місто в Росії\. так що місце народження людини якій за 40 років значення не має. тепер до цієї так званої журналістки- якщо це ледь не побили то дай боже тобі відчути це на собі хоч би раз.
Anonymous Показати IP 20 Лютого 2014 15:50
голова ОДА назначается ПРЕЗИДЕНТОМ а то кого выбрали это просто отсебятина и никаких обязательств он не может выполнять без вступления полномочий ... ШАКАЛЫ, вашу мать, идите захватите ЕВРОПУ !!! чем воевать у себя в огороде ...
я до Anonymous Показати IP 20 Лютого 2014 16:09
В нас тепер презедента вже немає.Справждній президент стільки людської крові пролити не може.Це - ЗЛОЧИНЕЦЬ
лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 15:57
З особистим питанням приходив в ОДА до Башкаленка, так він мене навіть не важав за людину в розмові, тому важаю його людиною яка не заслуговує бути на посаді де потрібно допомагати людям.
Лучанин2 до лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 16:31
Тупизм людей можна визначити по бровах. Уважно подивіться на Хама , а потім на Башку , захарченка і подібних ... Розумієш цей діагноз одразу.
1 Показати IP 20 Лютого 2014 16:00
Йому вчора треба було просто руки по лікоть у червоній фарбі вмочити. Ну і ще однопартійців виловити.
Володимир Латковськи Показати IP 20 Лютого 2014 18:45
Башкаленко ти куда поїхав до яника в КИЄВ що він тобі вже допоможе, дурню ти в Любомль їдь терміново Саньку Дзядука списати бо люди на вилах винесуть ще одного твого холуя. Ганьба регіоналам.
вік Показати IP 20 Лютого 2014 23:14
ото ви пане Латковський-любомльський контрабандист.Я ж місяць тому якщо це ви рішав товар через вас на Ягодині і ви лизали Кліму одне місце і несли гроші.ганьба якщо це ви ото "герой"