USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Богдан» відправив тролейбуси в Польщу*

5 Лютого 2015 18:43
ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «АК «Богдан Моторс», який, згідно з результатами загальнодержавного рейтингування підприємств України у сфері зовнішньоекономічної діяльності «Експортер року 2014», виборов перше місце у ТОП-10, успішно працює і в новому році. Днями відправлено чергову партію тролейбусів у Польщу.

Нагадаємо, що український «Богдан» спільно з польськими партнерами компанією URSUS здобув перемогу в тендері на поставку 38 тролейбусів Т70116 для потреб муніципального управління міського транспорту польського Любліна. Вже відвантажено 27 одиниць техніки.

До речі, нині «Богдан» - єдиний український виробник, який поставляє тролейбуси в ЄС. Це є свідченням високої якості та технологічності його продукції.

Дванадцятиметрові тролейбуси Т70116 мають низький рівень підлоги по всій площі салону і оснащені пристроєм автономного ходу до 5 кілометрів, кондиціонерами пасажирського салону і кабіни водія, пристроями обліку оплати проїзду, системою GPS, системою нахилу кузова на зупинках (так звана система “kneeling”), відкидним пандусом для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями на інвалідних візках, сучасними світлодіодними інформаційними табло та іншими системами, що підвищують комфортність перевезень пасажирів та полегшують працю водія тролейбуса.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 5 Лютого 2015 18:46
Поляки платять, тоді мають. А совки не хочуть платити, тому і їздять у скотовозках.
Корінний лучанин до дідо Показати IP 5 Лютого 2015 19:05
" український «Богдан» спільно з польськими партнерами компанією URSUS здобув перемогу в тендері на поставку 38 тролейбусів Т70116 для потреб муніципального управління міського транспорту польського Любліна. " - ПОЛЯКИ і ПЛАТЯТЬ і приймають участь у спільному виробництві. Без умов спільного виробництва,навряд чи "БОГДАН" пробився б на польський ринок .
Лучани Показати IP 5 Лютого 2015 19:38
таких "красавців" відправляємо на Польщу, а самі купуємо у них же мотлох (славнозвісні 15-ки). ото мабуть поляки сміються з нас....
Лучанин до Лучани Показати IP 6 Лютого 2015 10:28
зверху все правильно написано - вартість квитка відповідає якості перевезень. хоча... в Луцьку 2,5-3 грн платиш за ту маршрутку - а їздиш всерівно як скот.. а чому? та тому що влада гнила в місті - бізнес-інтереси вищі суспільних
оля Показати IP 5 Лютого 2015 19:59
А самы ходимо пышарусом
Петро Показати IP 5 Лютого 2015 20:26
Ганьба міській владі яка звозить мотлох з європи, замість того щоб оновлювати транспортний парк. А так поляки заробляють на тому, за що мали б самі іншим платити за утилізацію . А Романюк собі ледве не медаль за цей мотлох чіпляє. Скупий платить двічі. Купувати треба нове, тим більше якщо цей товар родом з нашого міста.
Корінний лучанин до Петро Показати IP 5 Лютого 2015 20:39
ЦЕЙ ТОВАР Є ГІБРИД - ЗБОРКА ЛУЦЬКА ! Пора б уже знати , що комплектація не тільки українська, там і німецька і чеська і інш. У МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ГРОШЕЙ НЕМАЄ НА ЦЕЙ ТРОЛЕЙБУС .
Лучанин до Корінний лучанин Показати IP 6 Лютого 2015 10:31
Таки правда - на тролейбуси грошей нема - а за 3 мільйони чистити сапалаївку - є. Правильно ж - треба чистити каналізацію, а то ще нечистоти верхом з унітазу в чийомусь "поважному котеджі" підуть..
вк до Петро Показати IP 6 Лютого 2015 07:36
Якби він іздив на тролейбусі, хоча б зрідка........ А пенсіонерам безплатно і така рухлядь підходить....
вк до Петро Показати IP 6 Лютого 2015 07:36
коментар було видалено
Цезар Показати IP 5 Лютого 2015 22:20
Колись поляки теж діяли у такий спосіб,купували вжиті тролейбуси в Німеччині. А звдки наповнити бюджет міста,коли бінес веде подвійну бухгалтерію та платить мізерні податки,
Бонапарт до Цезар Показати IP 6 Лютого 2015 10:32
Менше красти ті бюджетні гроші треба - тоді на все основне вистарчатиме!
Поляк Показати IP 6 Лютого 2015 08:23
Ну у вас і апетити .Хочете їздити безоплатнє тай ще на нових тролейбусах
111 Показати IP 6 Лютого 2015 09:41
...а наші люди у кращих тролейбусах не знатимуть як себе поводити....далі будуть різати сидіння і писати хто кого любить заліплюючи жувальною гумкою...тому спочатко навчімось культури.......але судячи з усього це ще не скоро станеться...
До всіх. Показати IP 6 Лютого 2015 10:02
Ви всі у певній мірі маєте рацію. А істина десь всередині цього "компоту".
Иван Показати IP 6 Лютого 2015 13:28
Скоро "Богдан" проведет тендер для Министерства Обороны - http://bogdan-motors.blogspot.com/2015/02/44.html "Богдан Моторс" нарастил выпуск продукции в январе на 44%