USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Через луцьких мучителів кошеняти мітингуватимуть Міносвіти

24 Вересня 2016 19:31
Під Міністерство освіти збирають мітинг через два випадки жорстокого поводження з тваринами.

Про це повідомила керівник КП “Ласка” Дана Новарчук.

Акцію запланували на понеділок, 26 вересня. Початок о 11:00.

«Біля Міністерства освіти відбудеться мітинг для того, аби садистів виключили з навчальних закладів. Це стосується луцької шкуродерки та студентів з Олександрійсього технікума, які жорстоко убили цуценя і розчленували та зняли все це на відео.

Волонтер Андрій з готовністю надає свій автомобіль в якому вміщається 8 осіб, бажаючих долучитися просимо відгукнутися. Також необхідно кошти на бензин можна скидати на рахунок ГО або карту Андрія.

І відписати тут хто скільки скинув, щоб можна було прозвітуватися. 5211 5273 0711 2942 Чопей Андрій Іванович або на карту Тетяни Демідової з позначкою на підтримку мітигну», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 19 вересня двоє підлітків – хлопець та дівчина – стали “героями” інтернету – в мережупотрапило відео, де вони знущаються над кошеням. Виявилося, що дівчина Любов Таропіна – переселенка. Вчилася в школі №26, а з вересня продовжує навчання у колишньому ВПУ №6, яке нині є коледжем Національного університету харчових технологій. Також вона була членом громадського руху “Іскра”. В організації вже відреагували на її дії заявою. Мовляв, за такі дії її потрібно відправити на громадські роботи на комунальне підприємство “Ласка”, що опікується бездомними тваринами. Також із підлітками провели бесіду поліцейські. До слова, Любов Таропіна попросила вибачення за свої дії та відкинула звинувачення в підтримці бойовиків. 21 вересня мережі з'явилося відео, як Юрій поводився у поліції. Ролик виклав у Фейсбуці активіст Андрій Мацкевич. Як видно на відео, у місьвідділі поліції хлопець "відзначився" нецензурною лайкою і бійкою з поліцейським.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Че Показати IP 24 Вересня 2016 19:35
Блін, от вам і правова держава((( Охлократія блін, стадо починає вирішувати долю інших людей. Які підстави для виключення? Який зв'язок має вчинене правопорушення з навчанням???
Анонім до Че Показати IP 24 Вересня 2016 20:25
підстава для виключення фото з терористами
ПРАЦІВНИКОСВІТИ! до Че Показати IP 25 Вересня 2016 16:26
Правова, демократична держава будується на засадах гуманізму, і прописано в усіх законах і положеннях! Навчальнні заклади займаються (за статутом) не лише наданням освітніх послуг , а й вихованням гідного громадянина і свідомої особистості. Є Закони України і в них чітко прописано, що незадовільна поведінка є підставою для виключення з навчального закладу, а те що зробила та горе-учиниця ВПУ- просто жах, її неможна тримати поряд з нормальними дітьми. Інша справа, що прогнилість систем ПТНЗ дозволяє ігнорувати Закони і норми моралі, ця переселенка навчається на пільговій основі, а тобто приносить дохід давно фактично приватизованому училищу, от і кармани керівника йому ближчі за мораль і порядок!!!!
12323 Показати IP 24 Вересня 2016 19:41
МАРАЗМ, товариші маразм!
121 Показати IP 24 Вересня 2016 19:44
Яке відношення це має до її успішності у навчанні?
ветеринар до 121 Показати IP 24 Вересня 2016 21:15
Тільки каструвати дебіла а сучку стерилізувати.
* Показати IP 24 Вересня 2016 20:09
Кошенятко померло =( Дуже шкода... https://vk.com/lutskvtzt Так що теперь можно впевнено сказати, що вони не його мучителі, а його вбивці!
правда до * Показати IP 24 Вересня 2016 20:56
Що,Дана знову вирішила пропіаритися...? Може кошеняті допомгли вмерти,як і більшості собак з притулку....
Укроп Показати IP 24 Вересня 2016 20:09
Правильно. Цих скотів гнати в шию і вовчий білет вручити. Козлу ребра порахувати добре, а лахудрі дівчата знають що зробити.
DCSV-DCSV Показати IP 24 Вересня 2016 20:16
НУ ЩО? Диванні любителі тварин!!! ПОРА І ЩОСЬ РОБИТИ!! Я ПОЇХАТИ НЕЗМОЖУ АЛЕ НА БЕНЗИН СКИНУСЬ, АВИ ЯК??????
правда до DCSV-DCSV Показати IP 24 Вересня 2016 20:59
сидіть і вчіться,а то виженуть з навчальних закладів за пропуски....
DCSV-DCSV до правда Показати IP 24 Вересня 2016 21:14
Ти, чу4ало, переживай за себе, я вже давно відучилась, а ти відносишся до категорії тих "героїв" що катують беззахісних , очевидь!
ВВВ до правда Показати IP 24 Вересня 2016 21:17
Ті хто намагаються захисти, допомогти, зробити світ кращим, добрішим це справжні ЛЮДИ, А ТАКІ ЯК ТИ Г@ВНО...
ПРАЦІВНИКОСВІТИ! Показати IP 24 Вересня 2016 21:22
ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ВИКЛЮЧЕННЯ МОЖЕ БУТИ РІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ТА СТУДЕНСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ З ФОРМУЛЮВАННЯМ "ЗА незадовільну поведінку" , наприклад, але це має бути ппід тиском громадскості !Так що все правильно МІТИНГ ПОТРІБЕН
Отто Ларинголог Показати IP 24 Вересня 2016 22:05
як би то поспілкуватись з цим милим молодим чоловіком
лучанин Показати IP 24 Вересня 2016 22:15
дана ще мало бабла накрала, ще їм на бензин скидайся. Брєд і піар. Вже гроші з паркана закінчились що просить на бензин?
Не іжте Показати IP 24 Вересня 2016 22:18
К о в б а с у- вона з тварин!
Лучанка Показати IP 24 Вересня 2016 23:11
люди ,не перекручуйте.ці скоти мають бути накладені.це чистої води садизм.вони не є нормальні,як і ті хто їх захищає.якщо добре вчиться-хай вбиває?
до лучанка до Лучанка Показати IP 24 Вересня 2016 23:34
тут хтось писав "хай вбиває" просто як може навчання бути повязане із даним випадком? вона вступала в свій коледж за результатами вступних іспитів, балу атестату, то до чого тут це?
ПРАЦІВНИКОСВІТИ! до до лучанка Показати IP 25 Вересня 2016 14:37
Правова, демократична держава будується на засадах гуманізму, і прописано в усіх законах і положеннях! Навчальнні заклади займаються (за статутом) не лише наданням освітніх послуг , а й вихованням гідного громадянина і свідомої особистості. Є Закони України і в них чітко прописано, що незадовільна поведінка є підставою для виключення з навчального закладу, а те що зробила та горе-учиниця ВПУ- просто жах, її неможна тримати поряд з нормальними дітьми. Інша справа, що прогнилість систем ПТНЗ дозволяє ігнорувати Закони і норми моралі, ця переселенка навчається на пільговій основі, а тобто приносить дохід давно фактично приватизованому училищу, от і кармани керівника йому ближчі за мораль і порядок!!!!
до "ЗАхисників" Показати IP 24 Вересня 2016 23:16
Поїдьте у будь яке село..там у кожній 3 хаті кошенят топлять.. і нічого..про корів, свиней, курей я взагалі вже мовчу...чи вони не тварини як на те пішло?
Анонім до до "ЗАхисників" Показати IP 25 Вересня 2016 07:53
Ти подивись, д..ню , відео,що вони з тим котиком робили, то зрозумієш........
Духовний Показати IP 25 Вересня 2016 08:51
Бл..ть люди гинуть на сході а вони увагу до тварин перенаправляють, а Дану аферистку давно пора на чисту воду вивести
Духовний Показати IP 25 Вересня 2016 09:05
А и цікаво в кого і де воно померло? А може інформацію кинули щоб накалити суспільство.
Що тоді робити з вам Показати IP 25 Вересня 2016 09:48
Ви, "захисники тварин", в своїй ненависті до людей здатні їх четвертувати! Чим ви кращі за душителів котів?
Не все так однозначн Показати IP 25 Вересня 2016 10:06
Як писала в своїй книзі "Степан Бандера: людина і міф" письменник Галина Гордасевич, майбутній провідник ОУН(б) та Герой України в молодому віці «б'ючись об заклад, на очах у ровесників однією рукою душив котів «для зміцнення волі». Слід зауважити, що передмову до цієї книги західноукраїнської авторки, котра походить з родини політв'язня, написав Юрій Шухевич, політв'язень (31 рік ув'язнення і 10 років спецпоселення), син Головнокомандуючого УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича - Тараса Чупринки.
А ндрій Показати IP 25 Вересня 2016 17:45
Люди ,отямтеся!Хто з вас любителів котів організовував поїздку до посольства РФ з вимогою припинити окупацію України?Тій к**** потрібен був інформаційний привід,щоб попіаритися?Щось я не разу не бачив її на панахиді коли хоронили наших героїв...
Я ТЕБЕ ОТЯМЛЮ до А ндрій Показати IP 26 Вересня 2016 19:31
ТИ !!! ТИ-ТИ!!!
Лучанка Показати IP 26 Вересня 2016 16:45
Блін!!! Люди чи у Вас немає про що думати!!!