USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Переселенка, яка мучила кошеня у Луцьку, попросила вибачення

20 Вересня 2016 15:21
Любов Таропіна, яка стала героїнею інтернету після публікації відео, де вона з лучанином Юрієм Гнатюком мучили кошеня, попросила вибачення за свої дії та відкинула звинувачення в підтримці бойовиків.

Відповідні дописи з’явилися на її сторінці в соцмережах, - пише ВАР і публікує скріншот її сторніки.



Нагадаємо, 19 вересня двоє підлітків – хлопець та дівчина – стали “героями” інтернету – в мережу потрапило відео, де вони знущаються над кошеням. Виявилося, що дівчина Любов Таропіна – переселенка. Вчилася в школі №26, а з вересня продовжує навчання у колишньому ВПУ №6, яке нині є коледжем Національного університету харчових технологій.

Також вона була членом громадського руху “Іскра”. В організації вже відреагували на її дії заявою. Мовляв, за такі дії її потрібно відправити на громадські роботи на комунальне підприємство “Ласка”, що опікується бездомними тваринами. Також із підлітками провели бесіду поліцейські.

Як розповіли активістки Олена Звєрєва та Олена Шторм в коментарі «Волинь24», у поліції прийняли заяву від активістів щодо жорстокого поводження з тваринами у Луцьку.

Жінки розповіли, що правоохоронці без зайвих зволікань прийняли заяву, тож тепер справу розслідуватимуть слідчі.

Зі слів Олени Шторм, у поліції не виникло жодних сумнівів з приводу того, що такі дії – не що інше, як кримінальний злочин.

Вчинок дівчини та юнака наразі кваліфікують за статтею 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). Також їх підозрюють у пропаганді насильства.

Втім, поки вилучити котів правоохоронці все ж не можуть – право на проникнення у квартиру дає лише суд.

Відтак, громадські активісти вирішили самостійно відвідати дівчину, яка мешкає на вулиці Федорова, та спробувати забрати тварин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
лучанка Показати IP 20 Вересня 2016 15:41
нехай візьме своє вибачення і подалі з луцька
Катрюся до лучанка Показати IP 20 Вересня 2016 16:28
Так так... їй вибачитись що в туалет сходити. Хай покарання повне несе
гость до лучанка Показати IP 24 Вересня 2016 23:16
с этой лугандонкой надо сделать все то что она с котом
Галя Показати IP 20 Вересня 2016 15:48
ото було б сміху, якби її протримали в якомусь підвалі пару ссуток без води. всі б поржали з такого потролінгу
123 Показати IP 20 Вересня 2016 15:48
Прийде час і над тобою познущаються
Рус Показати IP 20 Вересня 2016 15:56
Це Справжні українці ростуть. Підростуть до електорату і з порохом таке зроблять. Інші ж бз..ять.
Рома Показати IP 20 Вересня 2016 16:02
От таких нелюдів треба поставити і публічно принижувати перед всіма
Вадім Показати IP 20 Вересня 2016 16:05
Судити по всій строгості....раніше треба було думати про наслідки
пф Показати IP 20 Вересня 2016 16:14
де кошеня тоді?? що з ним? живе? віддай волонтерам! мертве? громадських робіт в ласці буде мало за таке!
* Показати IP 20 Вересня 2016 16:15
два деб*ла. вибачилась вона, зробити з нею та ним те саме і потім вибачитись
Ірина Показати IP 20 Вересня 2016 16:25
Не вірю в щирість її вибачення. Жалко й дуже прикро, що серед нашої молоді є такі особи.
Нет Показати IP 20 Вересня 2016 16:26
Кабтувати ртвселюдно,як те кошеня
Сокіл Показати IP 20 Вересня 2016 16:32
Для чого Д*нбас преться до Луцька. Хай гіві і мотороллер патрони подає
911 Показати IP 20 Вересня 2016 16:38
хай вибачається,вона своє ще отримає,свол*та!!!!!!!
лікар Показати IP 20 Вересня 2016 16:53
коментар було видалено
НЕЙТРАЛ Показати IP 20 Вересня 2016 17:35
ДІВЧАТА МОЛОДЦІ.ВСІ ГОВОРЯТЬ БАГАТО А ВОНИ ПІШЛИ І ЗРУШИЛИ З МІСЦЯ ПО ЗАКОНУ ЦЮ СПРАВУ.НЕ ПОЛІЦІЯ ЧИ ТВАРИННА СЛУЖБА.А САМЕ ЛЮДИ НЕБАЙДУЖІ.КРАСАВА БАБЬОНКІ.ТАК ТРИМАТИ
* Показати IP 20 Вересня 2016 18:34
Профіль в ВК цієї зірки з ютуба https://vk.com/ov00ov можете залишити свої коменти особисто автору.
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 18:36
До с**ки їхні вибачення. Привселюдно, на майдані, в кайданки та облити як Башкаленка,
Серега Показати IP 22 Вересня 2016 07:43
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 22 Вересня 2016 08:26
нерозумію як можна так знущатися над тваринами))) прив'язати їм камінь до шиї,і прогнати всім Луцьком) а тоді щей посадити до тюряги)
лучанка Показати IP 24 Вересня 2016 20:06
На жаль це кошеня померло, а в притулок їх не варто мабуть відправляти, ще інші тварини постраждають . Покарати їх по повній строгості, посадити і всім приклад буде,але як завжди в нас це буває, зроблять психічно хворих і їм тоді нічого не буде.