USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Чому луцькі школи не можуть перейти на навчання в одну зміну

22 Грудня 2015 15:44
Через нестачу місць загальноосвітні заклади Луцьк не можуть перейти на однозмінне навчання.

Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 22 грудня, повідомив кандидат на посаду п’ятого заступника Луцького міського голови Андрій Киця.

«У Луцьку ми не можемо перейти на однозмінне навчання за браком місць. Вихід із ситуації - добудова шкіл №1, №5, №13 і №27. Реалізувавши ці проекти, ми зможемо на 90% вирішити питання про навчання в одну зміну», - зауважив він.

Також Андрій Киця зазначив, що іще одна освітня проблема у Луцьку – відсутність можливості залучення всіх дітей в дитячі садочки:

«Створили електронну чергу, але жодне ноу-хау не врятує, якщо місць просто немає», - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що попри запевнення в компетентності та професіоналізмі, більшість постійних комісій міськради не підтримує Андрія Кицю як кандидата на посаду заступника Луцького міського голови і взагалі вважає недоцільним введення цієї додаткової посади.

Утім, Луцький міський голова Микола Романюк вважає, що йому заважають ефективно працювати. На його думку, п’ятий заступник йому конче необхідний. Причому, Микола Романюк уже отримав усі необхідні можливості для ефективної роботи, повністю самостійно формуючи свою команду, без подань депутатських фракцій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Кіцька Показати IP 22 Грудня 2015 16:14
Знову цей хабарник виступає. Женіть його зі школи
Діма до Кіцька Показати IP 22 Грудня 2015 23:39
Підтримую Вас. А його коханка психолог в цій школі теж злодійка . Гнати обох. Це нечесна людина. А в школі бардак .
лучанка Показати IP 22 Грудня 2015 16:20
Киця - мегазірка Щодня про нього пишуть
лучани Показати IP 22 Грудня 2015 16:31
Тому що у міські школи набрали "селюків" з царських сіл, які не хочуть ходити у сільські школи по місцю проживання. Діти з села Тарасово,Зміїнець та Боголюби повинні бути у маяківській школі, а не робити дорожні затори на джипах біля шкіл Луцька.
БАТЬКО Показати IP 22 Грудня 2015 18:30
Дитина закінчує другу зміну після 19.00 у пятницю. Приблизно о 20.00 повертається додому з 2-гої зміни. І у благословнну суботу йде на 8.00(ранку) до школи на першу зміну: відпочивша, виспана, і зі зробленими уроками. Це також 1-ша школа...
111 до БАТЬКО Показати IP 22 Грудня 2015 19:23
Ви коли віддавали дитину у школу цікавилися як організоване навчання? Важко чи щось не влаштовує - у луцьку ще понад 2 десятки шкіл
лучанка Показати IP 22 Грудня 2015 19:35
Рагуль Киця не знає, що 1 і 5 школи стоять на справжніх кладовищах? Совети в кістках рили і ми продолжатєлі дєла партіі. Нехай беруть в школи за регистрацією і місця будуть в школах. Хто його в школу директором назначив?
Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 21:10
Іще 16-поверхівку збудують біля філармонії - царські села - вже боріться за своє місце в четвертій школі.
Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 23:55
а пану киці варто було знати, що перспективним напрямком у освіті є створення коледжів, але на жаль він далекий від цього
Боголюби Показати IP 23 Грудня 2015 00:20
Це зрозуміло! Що всі проблеми в освіті через дітей які живуть в Боголюбах, Тарасове і Змііінець!!!! Треба заборонити взагалі цім дітям відвідувати будь-які школи в межах міста!!!!
124--- Показати IP 23 Грудня 2015 02:30
погуляйте по деяких школах,- побачите, що кожен завуч, заступник, психолог під д"пою мають ЦІЛУ КЛАСНУ КІМНАТУ, в якій можна було б навчати діток з 2-ї зміни !! є ще так звані полуторні зміни: це коли уроки починають о 12 год. але це за умови, що 1-2 класи вчаться з 8 год, а не не з 9 !!!