USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чи долучать громадськість до люстрації одіозних прокурорів на Волині?

24 Березня 2015 08:31
У прокуратури Волині депутати вимагають пояснень щодо люстраційного процесу. Зокрема обранці цікавляться, чи долучать до перевірок громадських активістів.

Про це йшлося під час засідання 34-ї сесії обласної ради.

Депутат обласної ради озвучив інформаційний запит, аби з’ясувати, чи на Волині долучать громадських активістів до люстраційного процесу над прокурорами.

«Згідно з розпорядження Кабміну, - є план перевірок згідно із Законом України «Про очищення влади». Зокрема впродовж квітня-червня 2015-го року будуть проведені перевірки прокуратур області, місцевих, районних та військової прокуратури. Втім, в цих структурах досі працюють одіозні особи. Тому важливим є питання, аби до люстраційного процесу долучилася громадськість, чи таке буде?», - озвучив запитання депутат Василь Столяр.

Зауважимо, що депутату нададуть з цього питання особисту відповідь, адже регламент обласної ради передбачає, що депутатське запитання - це засіб одержання депутатом інформації або роз’яснення з тієї чи іншої проблеми. Відповідь на запитання може бути оголошена під час сесії облради або передана депутату в індивідуальному порядку.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомить читачів, яким чином розвиватиметься ситуація.

Нагадаємо, раніше ішлося про те, що таке люстрація, і кому це потрібно. Окрім того, секретар Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Максим Маньковський розповів, що є шість пунктів, згідно з якими будь-який чиновник попадає під люстрацію й може бути звільнений з посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Василь Показати IP 24 Березня 2015 09:09
Назвіть будь ласка одіозних осіб
закон Показати IP 24 Березня 2015 09:28
Читайте закон про очищення влади: там розписано яким чином проходить люстрацiя.
Штефан, Луцьк Показати IP 24 Березня 2015 09:32
Може бути, але іще нікого не звільнили. Кандидати на виліт - заступники нового волинського обл.прокурора Сліпчук, Корецький і Парфелюк.
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 24 Березня 2015 10:59
Ваша правда, шановна Наталія Семенівно! Ваша правда!
Лісник до Штефан, Луцьк Показати IP 24 Березня 2015 11:12
Які ж Ви все таки штефани: все знаєте, все розумієте. От цікаво, щоб Ви сказали якби Вас лікував лісник, Ваш автомобіль ремонтував лікар, а хліб пік лісник. Ось так і живете. Активісти, громадські. Для інформації Г.І.Парфелюк на пенсії з минулого року. Борітеся далі, от чи поборете???
Анатоль_ до Лісник Показати IP 24 Березня 2015 11:23
Наталія Семенівна( Штефан) може краще за Вас знає де зараз пан Г.І Парфелюк.
До до Штефан, Луцьк Показати IP 25 Березня 2015 00:24
Ці вже оплатили свої посади. Їх не звільнять, бо все і надалі вирішують гроші.
д до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Березня 2015 12:56
ти до...б чи що те саме постійнописати. Парфелюк вже давним давно на пенсії
шацький Показати IP 24 Березня 2015 10:22
Корецькому першому на вихід,і зразу на нари, без права займання державних посад пожиттєво
231 Показати IP 24 Березня 2015 11:01
не забудьте Жукову Л.О. саму чесну шахрайку
Штефан, Луцьк Показати IP 24 Березня 2015 11:08
Коротше, я в шоці, колеги!
Луцьк Показати IP 24 Березня 2015 11:21
А столяр найчесніший люстратор?
Поліщук Показати IP 24 Березня 2015 13:44
А про Масалова і Лопоху забули?
До до Поліщук Показати IP 25 Березня 2015 00:27
Ці купили все і всіх, їх навіть незішкрибуть.
До Столяра Показати IP 24 Березня 2015 18:38
Дайте краще Столяру автомат і дозвіл на безпрєдєл і він тоді проведе люстрацію, коронує себе і будете йому гімн на фєні співати. Хватить, блатота уже нами керувала. Замість розказувати кого як треба люструвати, нехай Столяр міліонні податкові борги до бюджету сплатить і поверне кредити отримані за рахунок людських депозитів. А мститись прокурорам за те, що його за це пресують не получиться.
АНОНИМ Показати IP 25 Березня 2015 11:50
А что это на фотографии за ситуация?
Штокало до АНОНИМ Показати IP 25 Березня 2015 16:25
Це життя таке - люструють людей, навіть так