USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Чи врятує зекономлений газ Волинь

11 Серпня 2014 11:56
На Волині не впевнені, чи дозволить економія гарячої води влітку вирішити проблеми з нестачею газу в опалювальний сезон.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації сьогодні, 11 серпня.

Нагадаємо, на Волині заради економії природного газу відключили гарячу воду. Такий захід, зокрема, здійснили у Луцьку. Це, на думку чиновників, дозволить зекономити газ, аби взимку волиняни не залишилися без тепла.

Але чи стане це панацеєю від дефіциту газу для опалення – наразі невідомо.

Зі слів першого заступника голови ОДА Сергія Кудрявцева, 10% економії газу в області на комунальних підприємствах поки що забезпечили. Газогенеруючі та теплопостачальні підприємства можуть зекономити відключенням гарячої води до 30% газу. Та чи перенесуть об’єми газу, зекономлені у доопалювальний період, на січень-березень місяці, які є більш важливі - поки невідомо. Наразі в ОДА чекають відповіді, чи можна це здійснити.

Це підтвердив й голова ОДА Володимир Гунчик. З його слів, поки що немає певності, чи буде та економія перенесена в дебет на наступний період.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
111 Показати IP 11 Серпня 2014 12:11
Якщо ні в чому не впевнені, то якого хера ВЖЕ відключили мешканцям міста гарячу воду????
... Показати IP 11 Серпня 2014 12:19
В області два райони спокійно живуть без газу - то чому іншим не можна??????
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 12:21
А расплатиться по долгам за полученный газ не пробовали? Умные люди говорят помогает. Попробуйте. Это сначала трудно, жаба душит, потом втянетесь. И меня еще за добрый совет благодарить будете.
05 до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 13:40
чому відключили гарячу воду-? в нас на Волині є своє родовище газув Локачинському р-ні який продають, а прості люди повині страдати. Скільки можна вже брехати-? Ми повині своїм родовищем користуватися .Чому нікого нецікавить свій газ?
007 до 05 Показати IP 11 Серпня 2014 13:55
Є ще дві заварені свердловини - між Торчином та Білостоком та в с. Линів. Їх чомусь не розробляють.
він Показати IP 11 Серпня 2014 13:31
Ліміти на 2015 доведутьпо факту за 2014, ТАК ЩО МАРНО СПОДІВАТИСЬ.ПРИНАМІ ТАК БУЛО РАНІШЕ,
Церковна миша Показати IP 11 Серпня 2014 14:11
Перестати опалювати під"їзди в багатоквартирних будинках, навчити своїх дітей взимку закривати двері в під"їзд, запровадити реальні, а не номінальні енергозберігаючі заходи, утеплити дахи багатоповерхівок, планомірно проводити роботу із популяризації ОСББ, терміново переглянути проекти, які лежать в Бюро патентів (чи як воно правильно називається) ітд і тп.
Алекс Показати IP 11 Серпня 2014 14:31
Переводити будинки на автономне опалення, це вирішить всі проблеми. Вже 3й рік як перевели наш будинок на автономне опалення, красота повна. Взимку комуналка за 65 квадратів квартири не перевищує 250 грн в місяць, зараз заплатив 160грн. Завжди є гаряча вода, опалюй собі коли хочеш.
Церковна миша до Алекс Показати IP 11 Серпня 2014 14:36
Скільки коштував перехід на автономку з однієї квартири. Також думаю над цим питанням.
Анонім до Алекс Показати IP 11 Серпня 2014 15:52
Якщо будинок з централізованим опаленням, окремо взятій квартирі " автономку" не встановлять - заборонено. Треба тепловий пункт на весь будинок або хоча б на під"їзд. Де візьмуть кошти на це ? І як це зробити, якщо у будинку 90% пенсіонерів. Хто за це заплатить.?
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 15:47
Цікаво ще й те, яка ситуація буде у 2015 та подальших роках. Адже якщо з Росією не вирішемо газові питання, таке буде повторюватись кожного опалювального сезону. Про те, що впаде "манна небесна" на Україну я також не вірю. Не впала за 23 роки - не впаде і зараз. І з членством у ЄС якось не склалось. Лише реформи, лише перспективи, а у разі успішного виконання, тоді, десь з 2020 року може... Не збрехав таки Порошенко - жити будемо по-новому.
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 15:57
А що ? Пиха вже трохи пропала ? На початку літа такі обнадійливі заяви від уряду, "заграница нам поможет" , обійдемося і т. ін. А зараз, чим ближче до зими, заяви все песимістичніші. Куди подівся оптимізм, товариші "начхальники" ?
а нам ? Показати IP 11 Серпня 2014 16:02
Подача горячей воды потребителям в Полтаве будет осуществляться лишь три дня в неделю – по пятницам, субботам и воскресеньям для экономии газа. Об этом сообщили журналистам в пресс-службе коммунального предприятия “Полтаватеплоэнерго” в понедельник, пишет Интерфакс-Украина.