Чим е-декларації відрізнятимуться від паперових
У електронних деклараціях чиновники зобов’язані декларувати майно своїх родичів, а також різні предмети розкоші, наприклад, картини та коштовності.
Про це повідомив виконавчий директор Transparency International Україна Олексій Хмара у четвер під час медіа-сніданку в офісі Реанімаційного проекту реформ (РПР), -повідомляє Укрінформ.
Він пояснив, чим електронні декларації відрізнятимуться від паперових.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЕЛЕКТРОННІ ДЕКЛАРАЦІЇ ЧИНОВНИКІВ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ УКРАЇНУ
"Доходи від роботи та бізнесу, від інтелектуальної діяльності - це так і залишиться. Крім того, додається готівка. Те, що вони під подушку ховають на чорний день, те, що родичі принесли, чи просто нажили непосильним чесним трудом, треба декларувати. Можна це і не робити, але тоді буде відповідальність", - сказав Хмара.
Крім того, додав експерт, чиновники змушені будуть декларувати володіння бізнесом, як акціями та корпоративними правами, так і вказувати кінцевих бенефіціарних власників.
В е-декларації також необхідно буде включати нерухоме майно, у тому числі й незавершене будівництво. "Це важливо, бо у нас особливо на Київщині, люди часто роками живуть у палацах, які формально не уведені в експлуатацію. Особливо, якщо вони зведені у прибережній зоні, де нереально відповідно до законодавства увести в експлуатацію", - додав виконавчий директор ТІ Україна.
З його слів, державні мужі вказуватимуть у деклараціях крім авто, дорогі картини, годинники, коштовності, якщо майно коштує понад 140 тисяч гривень.
Так само чиновники будуть декларувати усе, що належить близьким особам, і це не обов'язково батьки, дружини або чоловіки, а ще й брати та сестри. Крім того, необхідно вказувати кредити та страховки. "Видатки також декларуватимуться", - додав Хмара.
15 березня Верховна Рада прийняла у редакції президента закон про запровадження електронних декларацій чиновниками, який вважається останнім законом, необхідним для запровадження безвізового режиму з ЄС.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) має офіційно затвердити форму електронного декларування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив виконавчий директор Transparency International Україна Олексій Хмара у четвер під час медіа-сніданку в офісі Реанімаційного проекту реформ (РПР), -повідомляє Укрінформ.
Він пояснив, чим електронні декларації відрізнятимуться від паперових.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЕЛЕКТРОННІ ДЕКЛАРАЦІЇ ЧИНОВНИКІВ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ УКРАЇНУ
"Доходи від роботи та бізнесу, від інтелектуальної діяльності - це так і залишиться. Крім того, додається готівка. Те, що вони під подушку ховають на чорний день, те, що родичі принесли, чи просто нажили непосильним чесним трудом, треба декларувати. Можна це і не робити, але тоді буде відповідальність", - сказав Хмара.
Крім того, додав експерт, чиновники змушені будуть декларувати володіння бізнесом, як акціями та корпоративними правами, так і вказувати кінцевих бенефіціарних власників.
В е-декларації також необхідно буде включати нерухоме майно, у тому числі й незавершене будівництво. "Це важливо, бо у нас особливо на Київщині, люди часто роками живуть у палацах, які формально не уведені в експлуатацію. Особливо, якщо вони зведені у прибережній зоні, де нереально відповідно до законодавства увести в експлуатацію", - додав виконавчий директор ТІ Україна.
З його слів, державні мужі вказуватимуть у деклараціях крім авто, дорогі картини, годинники, коштовності, якщо майно коштує понад 140 тисяч гривень.
Так само чиновники будуть декларувати усе, що належить близьким особам, і це не обов'язково батьки, дружини або чоловіки, а ще й брати та сестри. Крім того, необхідно вказувати кредити та страховки. "Видатки також декларуватимуться", - додав Хмара.
15 березня Верховна Рада прийняла у редакції президента закон про запровадження електронних декларацій чиновниками, який вважається останнім законом, необхідним для запровадження безвізового режиму з ЄС.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) має офіційно затвердити форму електронного декларування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
перехожий
Показати IP
19 Березня 2016 07:33
Ось тепер і побачимо на що живуть наші волинські слуги народу і які круті "бізнесмени" їхні дружини і тупі діти які насправді ніякого бізнесу і не мають.Побачимо хто де і коли яку собі долю віджав будучи при владі.
Шкода що у нас не має справжніх журналістів а один фейк типу шкільних стін газет..
Анонім
Показати IP
19 Березня 2016 10:53
а яка відповідальність за невключення відомостей у декларацію ?
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.