USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

ДАІ ліквідували, а не створили нічого, - Шпига про рівень ДТП на Волині

2 Лютого 2017 17:37
З реформою МВС поліція втратила можливість контролювати безпеку руху, переконує начальник Головного управління Нацполіції в області. Саме з цим пов’язують правоохоронці збільшення кількості ДТП на Волині.

Про це стало відомо під час засідання 10 чергової сесії обласної ради, 2 лютого.

Начальник ГУ Нацполіції в області Петро Шпига відзвітувався перед депутатами про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в області.

«Чому маємо негативну тенденцію росту ДТП, кількості смертей, травмованих людей? Бо ми втратили можливість контролювати безпеку руху і стежити за особами на дорогах, які сідають п’яні за кермо. Ліквідували ДАІ і не було створено нічого. Патрульні мали змогу працювати тільки в Луцьку. І це було відчутно за показниками кількості ДТП і травмованих. Вже правда, є результати після введення в дію груп реагування патрульної поліції. Це 38 екіпажів, які можуть розслідувати і кримінальні злочині, і вони відповідають за безпеку дорожнього руху», - пояснив він.

Крім того, цьогоріч буде створена патрульна поліція в Ковелі, і створюється дорожня поліція. Тож, в поліції уже «є важелі впливу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
11 Показати IP 2 Лютого 2017 17:49
Перестала наповнювати бюджет ,і свої карман ну чому вони знову брешуть .
Олександр до 11 Показати IP 2 Лютого 2017 18:20
При чому тут наповнювати? Ти мабуть велосипедист... Ситуація на дорогах критична... обдовбані їздять всюди. А поліція - без толку констатує то пошкодження майна то смерть пішоходів... Жах
АС Показати IP 2 Лютого 2017 18:09
Брехун продажний ! Немає ДАІ люди спокійно їздять по правилах а кількість ДТП зменшилась а не збільшилась,а п'яні за кермом як не жирний мент то прокурор то бізнесмен простий смертний під шафе за руль не сяде. Скоро і БЕРКУТ скаже давай відновити Мент і є Ментяра
Анонім Показати IP 2 Лютого 2017 18:11
Коли було даї. ситуація була ще жахливіша.
до 11 Показати IP 2 Лютого 2017 18:35
не треба говорити що всі брали хабарі...але хоть якийсь порядок був..а ці що??? неберуть хабарів...понабирали в ту поліцію не знати кого..це поліція хіба..зброд блатних і ніщих....неякіх школ міліцейських незакінчили...поліції мать їх нетуди
Проффесору під ніком Показати IP 2 Лютого 2017 20:18
«.неякіх школ міліцейських незакінчили.»-судячи з правопису, ти її з відзнакою закінчив,за що і вигнали.
Че Показати IP 2 Лютого 2017 21:59
Я зважаю на об'єктивні дані, а це статистика ДТП щорічна. Так от, незалежно від мого критичного ставлення До Шпиги, він правий
AC до Че Показати IP 2 Лютого 2017 22:26
Є сайт ДАІ так от до 2014 було в Украіні 150-180 дтп а зараз 30-50
лучани до Че Показати IP 2 Лютого 2017 23:31
То що ще створимо ДАІ?При чому поліція до п'яних? Раніше можна було пару грн. дати і все..,а тепер не так....
Рома Показати IP 12 Лютого 2018 14:07
Пора вже гнати або посадити Шпигу. Він поняття не має що робити в поліції, тільки знає як взятки брати і хабарі.