USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Голова Ковельської РДА у відставку не збирається

28 Січня 2014 09:06
Представники громади просять голову Ковельської райдержадміністрації Сергія Матяшука подати у відставку, наслідуючи приклад свого обласного керівника – губернатора Бориса Клімчука.

Настоятель Благовіщенського собору в місті Ковелі і водночас депутат Ковельської районної ради Василь Мичко, звертаючись до Сергія Матяшука, сказав, що особисто до нього претензій немає, при цьому зауважив: «Ви кинуті Президентом напризволяще».

Інший депутат, Віктор Лук’янчук, мовив, щоб голова РДА не боявся, вже писав заяву і займався тією роботою, що робив до того.

«Ми все одно від вас не відступимося. Ви маєте це зробити. Не тримайтеся за це крісло. Ми знаємо ціну цього крісла. Є про що поговорити на наступній сесії райради у вашу адресу. Я думаю, що рано чи пізно воно має «вилазити». Ми знаємо ваші тонкі місця. Тому ви не чекайте, наберіться мужності і напишіть заяву», – наголосив Віктор Лук’янчук. Деякі депутати підтримали сказане оплесками.

У відповідь Сергій Матяшук порадив Віктору Лук’янчуку не ототожнювати себе зі всєю Ковельщиною. «І не розказуйте, що мені треба робити. Я сам прийму рішення. І я нікого тут не боюся, тому що немає мені кого боятися, крім Господа Бога одного. Не лякайте мене! Я не з тих, кого можна налякати. Якщо стоїть питання про відставку, то я не збираюся писати заяву. Якщо сьогодні Ковельщина не довіряє Матяшуку керувати районом і це буде виражено нормальним способом, я готовий залишити посаду. Але це має бути у цивілізованих рамках», – сказав Сергій Матяшук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
я Показати IP 28 Січня 2014 09:08
а зря
матяшуку Показати IP 28 Січня 2014 09:09
Точка зору Лукянчука - це ще не точка зору всієї Ковельщини. Розібратися потрібно - якщо людина працювала нормально - нехай працює. Нічого садити в це крісло балабола, який почне роботу з перейменування вулиць.
Горохівець Показати IP 28 Січня 2014 09:26
І чого це у тих РДА та ОДА такі мордяки, що аж смалець капає? Їх тільки з такими фейсами призначають?
він до Горохівець Показати IP 28 Січня 2014 11:38
подивись у зеркало
Горохівець до він Показати IP 31 Січня 2014 15:51
Подивився. Бачу худощавого, лисуватого дядька. На вагу йому кілограмів 75-78. Смальцю не бачу. На Паску колоти рано.
Дубове Показати IP 28 Січня 2014 09:35
Сиди сиди, хоч якесь чучало буде а то не буде з ким боротися.
володимир до горохів Показати IP 28 Січня 2014 09:41
ти краще подивись на фейс горе революціонера Бондаря. там точно ось-ось лопне і потече смалець.
Горохівець до володимир до горохів Показати IP 28 Січня 2014 11:15
Що правда то правда. А як починав гарно, який був щупачок ще у часи активу у "Реформи і порядок". А потіммммм...... Однак це тільки і підтверджує моє спостереження що до смальчику - він теж був юшкоїдом ОДА. То чого ві дивуєтесь. СНІД - Синдром Наїденої Дупи(в сенсі дупи лиця).
укр Показати IP 28 Січня 2014 10:14
Нормальна відповідь крикунам.Якби себе поводилитак всі . ніякого державного перевороту не було б.
Нормальний Показати IP 28 Січня 2014 10:34
Тримайся, Сергію Васильовичу!!!
Павло Показати IP 28 Січня 2014 11:33
о, знову сырожа матяшук !!! якась біда з тим сірожею, то у ковельській міліції недали спиртом займатися-вигнали, то з податкової міліції вигнали взаший, то тепер знову копня в дупу дають, ото доля злодюги!!!
об'єктивно Показати IP 28 Січня 2014 11:41
Президент - у Києві, Сергій васильович - в Ковелі. Багато хто, думаю, згодиться з тим, що Ковельщина має бути вдячна Богові, що має такого керівника. А хто не згодиться - то, давай, до свіданья)))))
Зимін Показати IP 28 Січня 2014 16:24
Треба всіх керівників РДА і ОДА перевести на роботу на громадських засадах-тяга відпаде і буде багато вакансій.
Володимир Латковськи Показати IP 28 Січня 2014 18:04
Всі голови РДА- це холуї Борькі Клімчука поки його не винесуть ногами в перед з ОДА доки вони будуть лежати в своїх кабінетах і до того часу будуть мучити Волинську громади- пора кінчати з ними.
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 03:15
Матяшукт не лише мужній, а й мудрий керівник, не побоявся насильників. Владу, як і поліцію-міліцію, любити може лише чудак. Але лише влада може представляти державу і державні органи. Майдани руйнують не лише владу, а й Україну, її єдність та соборність.
Володимиру Латковськ Показати IP 29 Січня 2014 08:28
Ти будеш керувати мудріше і краще?