USD 24.6 24.8
  • USD 24.6 24.8
  • EUR 27.1 27.35
  • PLN 6.2 6.32

Голова ОДА офіційно призначив заступника

Розпорядження про призначення Світлани Мишковець на посаду заступника голови Волинської облдержадміністрації оголосив голова ОДА Володимир Гунчик.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови ОДА 26 серпня.

Як повідомив Володимир Гунчик, за погодженням кабміну та Адміністрації Президента, Світлана Мишковець призначена на посаду заступника голови облдержадміністрації розпорядженням від 26 серпня із присвоєнням 7-го рангу державного службовця. Окрім цього, він вніс пропозицію в АП та Кабінет міністрів щодо призначення на посаду свого заступника Сергія Кошарука.

Під час оперативної наради Володимир Гунчик попросив першого заступника та заступників в максимально короткий термін підготувати перерозподіл обов’язків між головою та заступниками.
Загрузка...
Коментарів: 22
!!! Показати IP 26 Серпня 2014 09:39
На віддів соцполітика беріть Петра Верзуна,ящо він погодиться.Не пошкодуете.
??? до !!! Показати IP 26 Серпня 2014 10:12
А що - "смачного" вже не цікаво пиати, відразу у крісло давай?:)
Надя Показати IP 26 Серпня 2014 09:50
А де подівся Роман Карпюк? Про нього розповідають анегдот що він встиг приватизувати 5 поверхів приміщення обладміністрації і тепер вимагає за них у Гунчика орендну плату. Може це правда? І тому його нема.
Андрій Показати IP 26 Серпня 2014 10:27
Ще б начальника екології хто поміняв ато сидить автомобіліст поняття зеленого не має про свою нову роботу
1 Показати IP 26 Серпня 2014 10:49
Верзун себе вже показав в департаменті соцполітики Луцької міськради. "!!!" Заберіть його собі.
Уважний Показати IP 26 Серпня 2014 12:09
Вітаю із призначенням! Бажаю Вам, пані Світлано, міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях, оптимізму, віри та злагоди!
Прохожий до Уважний до Уважний Показати IP 26 Серпня 2014 14:27
Ще б вам не бути уважним Олександр Андрійович,вашими молитвами посада.Рука руку як говореться...
Данильчук Показати IP 26 Серпня 2014 12:13
Не поняв! А чого я нічого не знаю?
Каміньчук Показати IP 26 Серпня 2014 12:25
Найбільше такому зрадів Новосад - директор терцентру з Каменя, за чаркою обмовився, що тепер його ніхто не зачепить, бо Ви йому обіцяли. Пані Світлано, дотримайте свого слова - звільніть Новосада, бо скоро там все розвалиться
Ігор Показати IP 26 Серпня 2014 12:43
Ще би хто начальника управління освіти Загреву поміняв
Маруська до Ігор Показати IP 26 Серпня 2014 18:42
Пам'ятка для Вiдвiдувачiв Управлiння освiти i науки: пункт...7 (чи який там наступний). НекомпетентниМ, безхарактерниМ, склочним регiоналам ВХIД ЗАБОРОНЕНО!!!
Тролям до Ігор Показати IP 26 Серпня 2014 20:15
Поїзд їде, воно лiзе. Ще й листи-рекомендацiї в ОДА шле. Затихни вже.
Анонім до Ігор Показати IP 27 Серпня 2014 21:38
воно не тоне
патріот Показати IP 26 Серпня 2014 13:39
вітаємо! для працівників соцслужби-це найбільш віддана людина своїй роботі! з приходом С.Мишковець дуже багато зроблено в закладах сфери,і соцслужба в Волинській області стоїть на високих щаблях в Україні!
Володимир Іванович до патріот Показати IP 26 Серпня 2014 14:06
Поясніть будьласка в чому та відданість роботі проявляється,і що дуже багато зроблено в закладах сфери завдяки Мишковець?Більше нема людей,чи в неї спеціальна освіта?На мою думку ви не патріот,а звичайний жополиз.
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2014 13:59
Від Гунчика нічого кращого і не чекали - призначити вчителя російської мови заступником голови.Як кажуть рука руку миє,Мишковець людина Клімчука,ну і чоловік не "остання людина" в місті.Так скажіть,що в нас змінилось на краще?Все ш*бло яке було при кориті там і зосталось,а прості хлопці хай їдуть на Схід.
Доброзичливці Показати IP 26 Серпня 2014 14:02
Світлана Меркель волинського розливу! Вітаємо!!!!!!!!
Роман Показати IP 26 Серпня 2014 14:20
Хай Бог милує... все вертається на кругі своя..
іван ковельський Показати IP 26 Серпня 2014 15:11
цікава команда у пана гунчика... якщо у заступники він бере екс-голову з ковеля. якому єдиному в історіі міста деякий час тому міська рада виявила недовіру. то не заздрю губернатору - його майбутнє під великим знаком запитання. перший дзвінок уже був.
анна лібра Показати IP 26 Серпня 2014 17:13
нехай пані заступник наведе лад в з директором Олицького інтернату..Отам-то немає правого сектору!! Ткачук Петро -феодал,людей зневажає,Новак світлана-чергова його пасія,створила нестерпні умови праці для підлеглих: посадові інстукції не дотримані-всі роблять все,як в наймах.Але ж Петя возить в область машини картоплі,свинини і т.д. люди рахують дні до закінчення його контракту.
Ковель Показати IP 27 Серпня 2014 08:23
Ура, Ковель рулить. Скоріше б Кошика призначили, покажем, як треба правильно землі дерибанити.
патріот Показати IP 29 Серпня 2014 07:17
люди! схаменіться! почніть кожен з себе.А що доброго в цьому житті зробили Ви? А Мишковець С.Є. підопічні інтернатів називають мамою!!! а це треба заробити! брудом обмити -це дуже легко,а працювати в ім'я людей і для людей це важко! Хто не працював з Світланою Євтихіївною той ніколи не буде знати що найвища цінність людини і її кредо-це порядність,чесність,відданість роботі!