USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Григоренко каже, що став луцьким «спікером»

23 Квітня 2014 10:29
Секретар міськради Сергій Григоренко каже, що його посада в міськраді – друга за вагою після посади міського голови.

Про це він розповів під час прямого ефіру телеканалу «Нова Волинь» вчора, 22 квітня.

Те, що саме його кандидатуру міський голова висунув кандидатуру на посаду секретаря міськради, Сергій Григоренко вважає логічним.

«Я думаю, це логічно, бо фракція «Батьківщина», яку я представляю, в 2010 році набрала найбільшу кількість голосів на виборах. Це може не всім подобатися, але принцип більшості є єдино правильним в усьому демократичному світі. Тому найпопулярніша сила в міській раді, на мою думку, має першочергове право на висунення кандидата секретаря, яка за своєю вагою, статусом, згідно з законодавством є другою посадою в місті після посади міського голови», - розповів він.

Головний обов’язок секретаря міськради, з його слів, – підготовка до сесії міськради та організація пленарного засідання. А ще - контроль за виконанням рішень міськради, контроль за доведення до населення рішень, зберігання документів.

«Це як спікер парламенту. До речі, в Польщі немає міськвиконкому, а є уряд. Міський голова як президент міста, а рада – парламент міста. Фактично секретар – голова місцевого парламенту. Секретар більш представляє законодавчу гілку влади, хоч ми не приймаємо в місті законів, а рішення. А міський голова і його заступники – виконавча влада», - наводить приклад польських сусідів луцький «спікер».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Шапіто Показати IP 23 Квітня 2014 10:36
Спікер не сміши людей)))))
Що тут сказати.. Показати IP 23 Квітня 2014 10:38
Клоун бютівський
Дмитро до Що тут сказати.. Показати IP 23 Квітня 2014 12:04
Він нічого поганого чи дивного не сказав.
лучани Показати IP 23 Квітня 2014 10:38
Депутат БЮТ Гриб має найбільшу кількість безкоштовних ділянок. Він земельний магнат.
Ольга до лучани Показати IP 23 Квітня 2014 12:06
а Вам що заздрісно???
Влажний Показати IP 23 Квітня 2014 10:42
коментар було видалено
Йому Показати IP 23 Квітня 2014 10:56
коментар було видалено
Петро Показати IP 23 Квітня 2014 10:57
Представники БЮТ мають більшість вже 10 років - А ДЕ ЩАСТЯ І ДОБРОБУТ У ЛУЦЬКУ. Проблем менше не стало, любе звернення від громадян робить три кола по кабінетам, а потім банальна відписка, що немає коштів. Виборці вашими обіцянками наїлися. Навіть бабусі, ваші прихильниці, вам вже не вірять. Спілкуйтеся з простими мешканцями міста, вони розкажуть що про вас думають. Майдан змінив думку в людей про свою гідність, їх тепер за гречку не купиш. Шкода, що цей процес не відбувся в головах таких, як григоренко.
громада Показати IP 23 Квітня 2014 11:07
Подивіться який "рейтинг" цього стікера у коментах на 11.05 - немає жодного "мінуса"!:) О то така довіра і "підтримка" БЮТу у місті, а ти Григоренко спікеруй далі...:)))
небайдужий Показати IP 23 Квітня 2014 11:21
Я чомусь до сьогодні був переконаний, що перемога на виборах - це перш за все відповідальність за безпечне і комфортне життя містян на найближчі 5 років. А виявляєтья що для Григоренка - це можливість тішити себе статусом "міського спікера". Дайте йому пожиттєве псевдо "спікер" і геть з міськради !
ВАЛЕРІЯ Показати IP 23 Квітня 2014 11:56
Заздрість - найгірша риса характеру!!! Заздріть мовчки !!! Григоренко чіткий , логічний, безстрашний і на таких "коментаторів" , переконана ,йому глибоко.....
Олег Показати IP 23 Квітня 2014 12:03
Не такий вже й поганий той Григоренко! Стикався з ним особисто... допоміг у вирішенні не одного питання.
о то так до Олег Показати IP 23 Квітня 2014 13:33
Тобі допоміг, а сотні ні! От так і міркують українці, тому так і живемо - своя сорочка ближче до тіла...:(
Олег Показати IP 23 Квітня 2014 12:04
Хфатить фулдити нормального політика...
іВАН Показати IP 23 Квітня 2014 12:07
Ніхто не забороняє кожному підняти одне місце з дивану і попрацювати ... беріть з Сергія приклад дурні!!!!!!
Ольга Показати IP 23 Квітня 2014 12:08
пішла жара))))) Григоренко тримайся!!! Ми тебе підтримуємо!
Горлиця Показати IP 23 Квітня 2014 12:12
команда БЮТівців - сильні люди! Їхні дії помітні і робота на результат спрямована, незважаючи на перепетії в країні!!! Надіюсь , правда переможе!
Ольга Показати IP 23 Квітня 2014 12:55
Слухайте, Сергій, з і всією повагою до Вас, моя вам порада: подібні висловлювання вам не додають авторитету, а, навпаки, вказують на людину, яка страждає зірковою хворобою. Секретар міської ради - це не президент, не мер і навіть не директор фірми. це технічна посада, на яку, повірте, мало хто звертає увагу
Андрій до Ольга Показати IP 23 Квітня 2014 15:25
Повністю підтримую думку Ольги.Ця посада суто технічна,але чоловік представив себе як Наполеон.Йому не грозить померти від скроомності.Вибачте,але вже дістали своїм квотним принципом по підбору кадрів.Скільки вже можна танцювати на тих граблях.Роботу секретаря може виконувати випускниця середнбої школи.
антиБот Показати IP 23 Квітня 2014 13:34
ГригоБЮТо боти повилазили!:)))
xxl Показати IP 23 Квітня 2014 15:37
інтернет-д*очерам привіт! Рулите хлопці чи дівчата! за хамську критику вам платять багато , напевно?:?
БЮТ Показати IP 23 Квітня 2014 16:07
Зборище хапуг і аферистів, які як Капітельман Юля уміють майстерно розповідати єврейські анекдоти.
Колківська республік Показати IP 23 Квітня 2014 16:46
Ті, хто нині взяв на себе обов’язок працювати у владі, варті поваги хоча б тому, що нині дуже складна економічна ситуація. Ці люди - це свого роду камікадзе. Сьогодні їм треба подякувати, що намагаються стабілізувати ситуацію.
Цуманська пуща Показати IP 23 Квітня 2014 16:47
Ті, хто бризкає злобою, не інакше як регіоналівські лизоблюди. В агонії бризкають отрутою, бо вже не дочекаються відкатів і хабарів.
Доктор Хаус Показати IP 23 Квітня 2014 16:49
Недобиткам від ПР - пігулки від заздрощів. Нехай тепер беруть лопату в рукі і йдуть копаті на город, як радив Дєд Пахло.
ПР Показати IP 23 Квітня 2014 17:01
http://www.volynnews.com/news/authority/u-lutskoyi-miskrady-novyy-sekretar/