USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Григоренко у Луцькій міськраді отримав нову посаду

30 Листопада 2015 14:11
На підставі заяви колишнього секретаря Луцької міської ради до мера міста, Сергій Григоренко отримав нову штатну посаду.

Так, згідно з розпорядженням Луцького міського голови Миколи Романюка, від 25 листопада 2015 року Сергія Григоренка призначено на посаду радника міського голови з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанин Показати IP 30 Листопада 2015 14:19
Лізе як щур до корита цей Григоренко!!!!!
Лучанин Показати IP 30 Листопада 2015 14:31
Та йдіть вже нахє* звідти.
123 Показати IP 30 Листопада 2015 14:35
от баптист!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 30 Листопада 2015 15:10
Біля корита кожному сито.
Анонім Показати IP 30 Листопада 2015 15:43
Так і хоче працювати на благо міста))))
Хохол Показати IP 30 Листопада 2015 16:05
Так, як без нього. Він же такі оди складає Романюку... У кожного царя має бути свій шут
Да Показати IP 30 Листопада 2015 16:08
Цього бездаря треба гнати,пане Романюк, за нього люди не голосували. Григоренко -корупціонер і в нього немає жодних принципів. Дорвався до влади хапуга.
Анонім Показати IP 30 Листопада 2015 17:08
Ну як же без такого радника-порадника?!!
Віктор Показати IP 30 Листопада 2015 17:09
Нализав :)
Абрам Показати IP 30 Листопада 2015 17:11
Як ви смєте таке заявляти на "поважного" Григоренка? Ми своїх напризволяще ніколи не залишаємо.Григоренко обов"язково мусить мати гроші,хоча посада буде з мінімальним окладом.
1 Показати IP 30 Листопада 2015 17:33
Є в мене чуйка що піде він на місце лариси замом, розклади такі що голоси батьківщини миколі потрібні
лучанин Показати IP 30 Листопада 2015 18:05
якщо Григоренко має хоч щось чоловічого, читаючи дані коментарі, що його не підтримують місцеві мешканці, то не хай подасть у відставку, а якщо не подає, то більше поваги до жінок що стоять на Рівненській.
Воля Показати IP 1 Грудня 2015 08:11
Та йому "пофік" на Вас і Ваші коментарі! Він живе в іншій реальності, у нього свій світ!
До мера Показати IP 1 Грудня 2015 12:03
Миколо Ярославовичу!!! Бодя з великими вухами - Ваш заступник, це - позор всій команді Романюка. Да, він був керівником штабу на виборах, але заступник в обласному центрі - це космос. Про Григоренка вже багато сказано, не робіть помилок, ми ж за Вас двічі віддавали свої голоси. Ну Бодя-пельмєнь і заступник мера.... Просто капець!!!!!!