USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Гунчик призначив собі нового заступника

3 Лютого 2015 11:57
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик сьогодні, 3 лютого,підписав розпорядження, яким призначив Сергія Кошарука на посаду свого заступника.

Про це інформують у прес-службі облдержадміністрації.

У Кабінеті Міністрів України та в Адміністрації Президента попередньо погодили кандидатуру Сергія Кошарука на вказану посаду.

Нагадаємо, влітку минулого року голова ОДА призначив Сергія Кошарука своїм радником з питань інвестиційної та інноваційної діяльності. До слова, з 2006 до 2010 року працював на посаді міського голови Ковеля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Роман Показати IP 3 Лютого 2015 12:14
Вітаю! Достойна кандидатура. Бажаю успіхів, Сергію Дмитровичу!!!
Службовець до Роман Показати IP 3 Лютого 2015 12:59
Хоч прізвище зазнач, а то не буде знати, хто лизнув.
Ромко до Службовець Показати IP 3 Лютого 2015 15:30
та Матвійчук я. МАТ-ВІЙ-ЧУК!
поцікався до Роман Показати IP 4 Лютого 2015 21:05
ЗАХОДИМО на сайт Батов геннадій Федорович , ДИВИМОСЬ !!!!! підробиці 03.02.2015, 21:37 46.119.130.*** Сергію це цікаво безбашенне училище НОВИЙ КОМЕНТАР **************** Ну ні як не може жити спокійно Луцьке ВПУ-9. Постійно воно знаходиться в центрі негативних подій вже не перший рік.І весь час це пов*язане з його директорами. За останні десяток років керувало училищем чотири директора. І не один з них не пішов з посади без скандалу. А двох посадовців навіть було засуджено за фінансові махінації. І, якщо один з них після суду пішов "тихесенько" на пенсію, то Батов умудрився залишитись в училищі на посаді викладача. Уявіть собі:ЗЛОЧИНЕЦЬ ще і досі працює в навчальному закладі. Нонсенс! Але, прочитавши статтю "Обезголовлене училище" в газеті "Хроніки Любарта",приходиш до висновку, що тут не має, чому дивуватись. Любі питання у нас в Луцьку можна вирішувати не за законом, а "по понятіям". Так само, як і за часи правління Януковича. Шкода тільки Володимира Романюка. Ймовірно, чоловік вже святкував перемогу в конкурсі. Але... Надбавки до зарплати : богданець з псалтирою вже надають - для вв .романюка -40% , щоб мав хороше пенсійне забезпечення ... основне не вміти красти , а вміти ..., м�
тема Показати IP 3 Лютого 2015 12:14
Цікаво, а яким напрямком він буде опікуватись? Ну не селом-же... Економіку, інфраструктуру... Кудрявцев веде, Мишковець медицину, соціалку, освіту... То навіщо Кошарук? Трата грошей платників податків!!!
Андрій до тема Показати IP 3 Лютого 2015 12:36
Звичайно, у нас в Луцьку не знайшлося такої унікальної кандидатури.Тепер потрібно буде забезпечити житловою площею і роботою всю сім'ю або з Луцька до Ковеля робити автопробіги.От Вам і всі напрямки...
АндріЮ до Андрій Показати IP 3 Лютого 2015 12:46
Житловою площею вже давно не забезпечують!!! І до чого тут Луцьк, кадри лише у Луцьку, про область забули?:) У Кошарука є власне авто, тому про "автопробіг" не турбуйтесь!:) Все - "заряд" жовчи кінчився?:) P.S. Хоча призначення ще одного заступника не схвалюю, но знайте що пишите, а то все тролі, тролі... а тут місцевих трорляк вистачає!
анiнiм до АндріЮ Показати IP 3 Лютого 2015 15:55
Валя Плахотна то ти?
Андрій до АндріЮ Показати IP 3 Лютого 2015 16:05
Вибачайте,але неважно володієте інформацією Ви,щодо забезпечення житловою площею.Співставте вартість бензину , зарплатню і відстань.Прийдеться брати кредит.Але чого незробиш,щоб безкорисливо послужити людям...Не знаю як на рахунок місцевих "трорляк" і "заряду" як Ви дозволили виразитися,але про те,що Ви, вже готові улесливо і запопадливо в поштивому поклоні запропонувати "ЧЕГО ИЗВОЛИТЕ ?"красномовно вбачається з Вашого комента...Успіхів Вам!
Анонім до Андрій Показати IP 3 Лютого 2015 16:21
не зважайте, мабуть людина не так трохи Вас зрозумiла, можливо про неї теж пишуть (тролять, одним словом), тому вона так все сприйняла.
З Луцька Показати IP 3 Лютого 2015 12:38
Ура, інвестиції побіжать до нас, цей діяч вміє язиком тільки молотити, а в роботі-нуль, вже був у Ковелі-то добре наворотив, ще й тут наворотить, ще такої кадрової політики за все життя не бачив-збір блатних і шайка трутнів!
справедливий Показати IP 3 Лютого 2015 12:49
а як щодо скорочення держслужбовців. Чи під скорочення підуть спеціалісти, які отримують по 1,5 тис.грн. зарплати і працюють в управліннях держадміністрації.
правдива Показати IP 3 Лютого 2015 12:50
А як же з приводу не роздувати штати керовників, економити кошти, інших скорочують, звільняють, а тут??? Щось нескладуха виходить?!
фермер Показати IP 3 Лютого 2015 13:21
Гунчику потрібний заступник з питань АПК. Але про цю посаду і не згадують. За місяць треба сіяти. Область аграрна - 60% сільського населення.
аграрій до фермер Показати IP 3 Лютого 2015 13:43
Дійсно! Область аграрна, а призначають кого і для чого???!!! Про інвестиції кажете? Так зараз в Україну ніхто не йде, а навпаки лише виходять...!!!
Олена Показати IP 3 Лютого 2015 13:24
Симпатичний :)))
Трикаш Лена Показати IP 3 Лютого 2015 13:38
Ужас скільки тих заступнників треба? а ?
Корінний лучанин до Трикаш Лена Показати IP 3 Лютого 2015 13:48
ТАК , у нас же "СКОРОЧЕННЯ" органів виконавчої влади "ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ" !
Люся з заправки Луко Показати IP 3 Лютого 2015 14:18
справді сімпантічний!
оля ковельська до Люся з заправки Луко Показати IP 3 Лютого 2015 15:07
коментар було видалено
кадри Показати IP 3 Лютого 2015 15:22
А помічницею або сикретаркою візьме мабуть Олю Ч...?!:)
кадрь до кадри Показати IP 3 Лютого 2015 15:32
коментар було видалено
Коша Показати IP 3 Лютого 2015 15:46
Так кіндери, не трольте
Ковельчанка Показати IP 3 Лютого 2015 15:59
Вітаю Сергію Дмитровичу. Молодець Молодий, симпатичний розумашка. Так держати. І нехай зависники вас вкусять за ..... То ж не прирівняєш до того тупоголового Квазімодо К..ра
так до Ковельчанка Показати IP 3 Лютого 2015 16:09
бл...м тільки щоб симпатичні були,а чи має клепку в голові і що буде робити їм побоку.
газета Показати IP 3 Лютого 2015 16:04
Сергій - розумний чоловік. Сучасний, з доброю освітою, а кіндер - то весь п***ць.
Анонім Показати IP 3 Лютого 2015 16:05
Гунчик знає що робить і кого бере до себе в штат. Запитайте нафіга 18 помічників Гузю??? Великому депутату, який не одну людину з'ів.
ЗМІ Показати IP 3 Лютого 2015 16:07
Симпатяга. Дівки в ОДА будуть падати в запаморочення і вагітніти на відстані в радіусі 0,5 морської милі.
я Показати IP 3 Лютого 2015 16:57
Та від кого там вагітніти, він якийсь хворенький на вигляд, він не матиме часу, бо граблями інвестиції буде загрібати, от побачите.
До я Показати IP 3 Лютого 2015 17:09
А ви спробуйте, а тоді говоріть. На таке час завжди знайдеться.
Вован Показати IP 3 Лютого 2015 18:01
Де і кли він може показати свої здобутки ?
Вовану Показати IP 3 Лютого 2015 18:41
"Проекти -здобутки" Кошарука-мера- будівництво міжнародного аеропорту, будівництво аквапарку, будівництво критого льодового катка, будівництво університету, будівництво підземного торгового комплексу (типу київського "Глобусу") під Привокзальною площею, будівництво 10 заводів і технопарку, будівництво сміттєпереробного заводу, створення супутникової системи стеження за "маршрутками", будівництво стадіону і готелів для Євро-2012, будівництво притулку для бродячих собак,заснування власної щорічної премії для знавців укрмови і багато інших "віртуальних поектів" Ньювасюки відпочивають.
Ковельчанин Показати IP 4 Лютого 2015 09:49
Сумно, читаючи таке. За роки, які перебував Ковельським головою, тільки те й робилося , що лепеталось язиком та загравалось із дівчатами, а роботу робили зовсім інші люди. Доречі одна так і назвала свою доню - Влада!!!! А машина на якій їздить, то хабар за автосалон, який ВИРІШИВ в м.Ковелі. Так що не переживайте і квартиру ВИРІШИТЬ в Луцьку.
Честь Показати IP 4 Лютого 2015 11:36
Не заздріть!!!!!!!Бо буде біда!
Дід Мороз Показати IP 4 Лютого 2015 19:31
Звичайно шо порішає,в квартирних питаннях то той ше мастак!Не буде ж він проживати на 16-ти квадратних метрах разом з двома жінками і трьома дітьми