USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ігор Палиця звернувся до лучан

19 Лютого 2014 17:06
Народний депутат України Ігор Палиця звернувся до лучан, депутатів Луцької міської й Волинської обласної рад, правоохоронців та своїх колег - народних депутатів.

Текст звернення зачитала депутат Луцької міської ради, голова депутатської групи «Новий Луцьк», заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич під час позачергової 54 сесії міськради сьогодні, 19 лютого.

Народний депутат України Ігор Палиця висловив свою позицію щодо ситуації, яка розгортається в країні. Він закликав правоохоронців не виконувати злочинних наказів, а народних депутатів України не підтримувати провладного кандидата на посаду прем’єр-міністра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
bala Показати IP 19 Лютого 2014 17:16
Молодець
laba Показати IP 19 Лютого 2014 17:19
Вчасно зорієнтувався!
Нонсенс Показати IP 19 Лютого 2014 17:40
Да довго чекав, щоб на таке наважитись.
негузь до Нонсенс Показати IP 19 Лютого 2014 17:46
Принаймні він перший
сашко Показати IP 19 Лютого 2014 17:48
Mужик палиця я и батька його такого знаю горжусь розумними людьми а остальни подстилки саойе вже птдписали слава украйини берить приклад депутати шисторки януковича а де горбатюк питух пидубецький жде пока нова власть прйде и тоди рило знов висуне
1 Показати IP 19 Лютого 2014 18:05
Харе звертатись- краще допоможи Майдану матеріально.Допоможи сімям вбитого сьогодні та поранених у Києві волинських активістів.
Читач Показати IP 19 Лютого 2014 18:44
Молодець висловив свою позицію офіційно
Патріот Показати IP 19 Лютого 2014 21:40
Молодець, Палиця!
Відродження Показати IP 20 Лютого 2014 11:16
А дорогу зробив біля садочка на Сагайдачного???,зато голоси позбирав через анкети руками проживаючих там !!
небайдужа Показати IP 26 Лютого 2014 00:40
не вірю лицеміру, шкуру свою рятує