USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Кадрова революція» у Володимирі-Волинському провалилася

7 Березня 2014 08:15
Під час чергової сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася вчора, 6 березня 2014 року депутати не підтримали жодну кадрову пропозицію стосовно змін у виконавчій владі.
Мер Володимира-Волинського Петро Саганюк розпочав засідання міської ради з пропозиції депутатам ще раз проголосувати з приводу довіри до нього як до міського голови, однак більшість присутніх обранців громади відмовилися включати дане питання до порядку денного, оскільки подібне голосування уже відбувалося на минулій сесії. Тоді за недовіру меру проголосував лише один депутат.
Не підтримали депутати і пропозицію представників Ради Майдану Віри Чайковської-Тарликової, Сергія Коби та Надії Цикалюк, які пропонували виключити зі складу виконавчого комітету міської ради депутата обласної ради, колишнього «регіонала» Олега Борбелюка, начальника Володимир-Волинського МРВ УСБУ Андрія Віщика та екс-головного міліціонера міста, а нині одного з керівників обласної міліції Олександра Никитюка.
Тож, у Володимирі-Волинському все залишається без змін, хоча під час громадських віче місцеві активісти неодноразово висловлювалися за заміну окремих членів виконавчого комітету, причетних до Партії регіонів та силових структур.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Петро Показати IP 7 Березня 2014 08:37
Вам революція, а мені пофіг, готую юлі чемоданчік і троянди
правда Показати IP 7 Березня 2014 09:13
Режим Саганюка вже не руками а зубами тримається за корито.
Killer до правда Показати IP 8 Березня 2014 15:31
Тримаються за корито, тому що багато землі в оренду понабирали поза межами міста. Ну і звичайно ж за копійки та на 49 років. Владу у місті необхідно пролюструвати.
козловський Показати IP 7 Березня 2014 09:17
Тільки що сам бігав на базар по білі троянди. Петро Данилович замовив не один букет.Вручати буде він сам, Борбелюк, Мороз ,Савєльєв ,можливо ще Смоляр з Вірковським і Подзізеєм.
політолог до козловський Показати IP 7 Березня 2014 09:22
Останній не достойний- занадто заср......, він буде в княжому місті імітувати опозиційну силу.
базарник до козловський Показати IP 7 Березня 2014 09:35
старому діду уже самому б троянди вирощувати, а не збивати з підприємців
володимиру Показати IP 7 Березня 2014 09:20
У вас там що дійсно проблеми....з головою? Люструйте те шобло, де де а у вас воно ще з часів Брєжнєва не мілялось.
Спостерігач Показати IP 7 Березня 2014 09:22
Ламає голову продажний мер, де записатися в секту до турчинова? При Ющенку бігав У КП при Янику у Зимному коньяк подавав із свіжою олениною, а тепер треба спасатися.
не байдужий Показати IP 7 Березня 2014 09:28
Скільки ж тобі діду того добра треба? Розумний колись був чоловік, а ким себе обставив на старість.Бандюки йому вішають лапшу на вуха що народ його любить, ср....лизи обступили зі всіх сторін , а той вірить, бо без імпровізованої підтримки до людей вже боїться вийти.
з міської ради Показати IP 7 Березня 2014 09:31
Тримайтеся! Пішла команда вже нам писати коментарі! До роботи!
Реаліст Показати IP 7 Березня 2014 09:40
Бачу до складу вашого виконкому не хватало судді і прокурора. Ото була б "маліна" !
реалісту до Реаліст Показати IP 7 Березня 2014 09:42
Це повний п....ц! Напевне ніде такого немає.
око Показати IP 7 Березня 2014 11:03
Чим довше при владі- тим більша корупція. Дурному ясно.
тупакам Показати IP 7 Березня 2014 11:25
Зміна влади у княжому місті можлива шляхом Майдану.Іншого не дано.Саганюк мітить на пожиттєву каденцію. Там дійсно щось від Наполеона...Місцевим новоришам поки він потрібний.Князь готує сина на престол, зволікає час.
Іван Показати IP 7 Березня 2014 12:32
А Борбелюка за що виганяти??? За його добро, яке він робить людям???
політик до Іван Показати IP 7 Березня 2014 18:02
Зарахуй його до ліку святих
Ігор Показати IP 7 Березня 2014 12:34
Ганьба Чайковській!!!! Строїть з себе розумну, а як в неї щось спитати, то ні бе ні ме!!!!
Віра Показати IP 7 Березня 2014 13:42
Чайковська вже позориться на все місто, до людей злякалася вийти, яких сама ж і зібрала біля міської ради.))) Напевно хоче бути леді-мером у Володимирі, а забула про свого лідера Ющенка, який перший здав Україну Януковичу! Сильно великою опозиціонеркою стала, щоб до влади дорватися) Їй би в першу чергу люстрацію провести, хай народ знає своїх героїв)
вірі Показати IP 7 Березня 2014 18:00
Тупіших аргументів бути не може.
крук Показати IP 7 Березня 2014 18:01
не замінний з 1995-го !!!!!!! "папік" створив з виконавчої влади міста ко+муністично-ко+рупційну суміш. Де Ви, полумяні активісти го "майдан" чайковська з іншими та карпюки з кобами, не вистачило тяги "папіку" предявити йому відверто комуністичне минуле. та в україні такого мера з досвідом роботи не знайти вдень з вогнем. скільки робочих місць ним створено? скільки реальних інвестицій саме в місто ним залучено? скільки житла побудовано? та за 19 років при владі з володимира можна-було писанку зробити, взірець яким можна дійсно пишатись. а що маємо!? про дороги вже мовчу. лише уявіть, наш мер-вихований на брежневський ідеалах. 19 років розвитку міста в родному флаконі, самооцінка як в екс-прокурора пшонки. сьгоднішній вибір володимирчан - це неповага памяті героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
круку Показати IP 7 Березня 2014 18:03
100 %
В_В Показати IP 7 Березня 2014 19:30
якщо скрізь корупція то що міліція робить? її ми чистити небудем??? чи там є достойні!!!
ммм до В_В Показати IP 8 Березня 2014 14:18
як на мене! то там тільки нач кримінальної гідний! а може я помиляюсь!!!
Маестро Показати IP 8 Березня 2014 05:02
Чайковська военторгівська злодійка,коба пішов ще дальше крав у родини,мор*атий Карась накрав на мерса ніде не працюючи то хто ж ви такі .?це ви дориваетесь до корита щоб за один раз зже*ти все що вам не належало неналежить і належати не буде .! Ви просто смішненькі крапка.
654 Показати IP 8 Березня 2014 08:19
Саганюк царь Володимира, його не скинеш як яника
Killer до 654 Показати IP 8 Березня 2014 15:22
І Межигір'я також своє має. У селі Жовтнево, Володимир-Волинського району.
Killer Показати IP 8 Березня 2014 17:55
Никитюк хватить кришувати нелегальний продаж алкоголю та тютюну у нашому місті. Закривай ігрові автомати, чи тебе закони не стосуються?