USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Клімчука не пустили в облраду

15 Травня 2014 10:11
Скласти мандат та йти няньчити онуків вимагали від екс-губернатора, депутата Волиньради Бориса Клімчука представники Самооборони Майдану, Автомайдану та Правого сектора.

Інцидент трапився перед початком другого пленарного засідання сесії облради 15 травня.

Вигуками «ганьба» зустріли на вході у будівлю Бориса Клімчука активісти.

«Я роблю свою справу для того, щоб була держава, була Україна. Я хотів її від хутора Михайлівського до Ялти, і від Західного Бугу до Дінця. На жаль, сьогодні вона до Перекопського перешийка. Вже вона не така», - відповів громаді Борис Клімчук.

Активісти зазначили, що Україна така завдяки Клімчуку і стверджували, що на ньому «кров волинських хлопців». Скласти мандат та йти няньчити внуків вимагали активісти в екс-губернатора, на що той сказав, що може не приходити у облраду, проте мандат «залишить у сейфі». Після цього Борис Клімчук пішов, так і не потрапивши всередину будівлі.

Йому вслід лунали вигуки «геть з Волині».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 69
прагматик Показати IP 15 Травня 2014 10:14
Молодці! Так з кожним холуєм кривавого режиму маємо поступити! ДОСИТЬ !!!
прагматику до прагматик Показати IP 15 Травня 2014 10:36
коментар було видалено
прагматику до прагматик Показати IP 15 Травня 2014 10:36
ти придурку сам халуй нінащо не здатний краще в армію іди. Це ви зробили кривавий режим через такий як ти і данильчуків убогих придурків Україну ділять. Треба вас давно відстріляти щоб був порядок.
ооооо! до прагматик Показати IP 15 Травня 2014 10:48
Нарешті!!! Але не одного його треба ,а всіх тих госПІДАРників, що він під себе підкаблучив!
123 до прагматик Показати IP 15 Травня 2014 14:08
все вже забули за дибілів так треба хоть якийсь піар за рахунок клімчука зробити, бо люди вже й крім гуркотання гузика більше нічого і не бачать!!!
Суддя Дред до прагматик Показати IP 15 Травня 2014 18:41
Ці горе-молодці голубці,такі як і ти,вже просрали Крим без бою,а тепер на Донбасі соплі жують,зато тут в теплі та спокої "борються"із пенсіонерами
валік Показати IP 15 Травня 2014 10:16
Підтримую, гнати треба тих госпідарників, слуг кривавого зека.Про їх прагматизм нехай іншому розкажуть.
Міша Показати IP 15 Травня 2014 10:16
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 10:18
Підрив авторитету силових і урядових органів, під час майдану а також зараз , є одним з основних завдань американських спецслужб.
ірина Показати IP 15 Травня 2014 10:22
Ідіоти! Клімчук - не ангел, але при його вмінню адаптовуватись він зробив чимало хорошого. Він не буде робити радикальних змін, але він може бути корисним. В нього явно більше практичних знань, ніж в Гузя чи Данилюка. Причому управлінських знань. А такими акціями все, що добються революціонери - це зневаги і розчарування з боку старшого покоління.
Василь Показати IP 15 Травня 2014 10:22
Клімчук був найкращим губернатором для Волині, але малолітні сцикуни і обмежені люди з ПС і Самооборони зрозуміють це занадто пізно!
Анонім до Василь Показати IP 15 Травня 2014 10:25
При Клімчуку відкати в ОДА досягли 30 %
Церковна миша до Анонім Показати IP 15 Травня 2014 22:48
Тобі з доказами саме час до прокуратури.
НЕЛУЧАНИН до Василь Показати IP 15 Травня 2014 11:19
так як гаспідар клімчук дерибанив бюджет Волині - ще треба повчитись
Правильно до Василь Показати IP 15 Травня 2014 14:02
Підтримую на всі 100% вже зараз це можно порівняти і зрозуміти,а через пару років будемо себе за лікті кусати і думати чого мовчки спостерігали за діями Гузя і ПС
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 10:24
Що ви робите люди! Хто вас надоумив таке робити. Гузі!!! Ви свого розуму не маєте. Прийде час і вас гнатимуть в спину як телят. А ще дивуємося що робиться на Сході. Так ви сприяєте всьому цьому Вже з Клімчука робити ворога? Скільки людина зробила для Волині. Це не в рахунок? Ну -ну в Гузя, Пірожика Пустовіда ще все впереді. Час розсудить.
Волинянка до Анонім Показати IP 15 Травня 2014 10:48
Підтримую! Зараз нашій Україні потрібні мудрі і досвідчені люди. А цей вчинок знову на руку декому
лучани Показати IP 15 Травня 2014 10:24
Молодці ПС. Давно пора гнати головного мафіозі Клімчука з Волині.
вік 1 Показати IP 15 Травня 2014 10:27
Ну, так це ж їхня стихія наробити смороду на порожньому місці.... Цікаво, до цього Данильчук сам додумався чи Столяр підсказав..... Про люмпенів із волинської "Самооборони" взагалі мовчу - там глянути на один зовнішній вигляд Богдана Климчука і все ясно..... Одним словом, ця зграйка так і не хоче їхати на схід країни аби підтвердити свій героїзм, а тиняється тут влаштовуючи різноманітний бидлам..... Скоро із мобілізації почнуть повертатися справжні герої, які там пороху понюхали, то, схоже, на коліна будуть ставити уже цих "горе-революціонерів")))
Олесь до вік 1 Показати IP 15 Травня 2014 13:16
Згідний на 200%. Винен, злодій хабарник - відкатчик- - СУД, конфіскація, тюрма. АЛЕ- де факти? Хто заважає провести аналіз дій, фінансування, тендерів- і тоді Діяти ПО Закону? Боїтесь, багато прізвищ вилізе - чорнухи - ваймани різні, переможні тендеристи - деребанисти - житлобуду....- хабарі " борзими щенятами " типу дач на Світязі, дороги на поліссі "встелені" грошима. Так от- люстрація ВСІХ, перевірка діянь папередніків-= необхідна. Та тут потрібен ІНТЕЛЕКТ! А нема не купиш! Поеричали, попіарились- босота.... В Слав"янськ їдьте, герої!!!
Лучани Показати IP 15 Травня 2014 10:29
Їдьте на Схід, уроди!!!
НЕЛУЧАНИН до Лучани Показати IP 15 Травня 2014 12:35
коментар було видалено
xxl Показати IP 15 Травня 2014 10:33
Клімчук дійсно плідно "працював", результат його "праці" очевидний! Просимо добровільно піти і не влаштовувати показух , а то це виглядає як героїчне повернення БЕТМЕНА!
я Показати IP 15 Травня 2014 10:34
коли вже нарешті заспокоїтесь наробили в карїні біди і ходите довольні
йося моргенштерн до я Показати IP 15 Травня 2014 11:07
подивились на ВН результати голосування "Кого Ви б хотіли бачити мером Луцька" і опою чують що ...дец приходить! Палиця в Одесі, на відміну від інших Клімчук не міг використати адмінресурс!!!
Ольга Показати IP 15 Травня 2014 10:34
Куди ми йдемо? Людина стільки зробила для області, а ті диб**дзе окрім репетувати ще нічого не зробили. Їдбте на Донбас, там з ва може хоч користь буде!
так до Ольга Показати IP 15 Травня 2014 10:43
А завдяки якій партії і її людям докотились до війни? Кому лизав Клімчук? З ким поруч стояв на Водохреще?
Ольга до так Показати IP 15 Травня 2014 11:14
А кому лиже Гузь з Данильчуком не знаєш?
Анонім до Ольга Показати IP 15 Травня 2014 11:50
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 10:39
Борисе Петровичу! На хвіст солі нехай вам насиплять ім до вас ніколи не дорости по інтелекту по розумуот вони і бісяться. Тупоголові Данильчуки Гузі і їм подібні. Розмахувати кулаками -на Схід страшно? А Клімчука Волинь поважає і цінує. На зло всім Вам! Жабка душить що розумом не вдалися?
Анонім до Анонім Показати IP 15 Травня 2014 10:42
не сміши
розумний до Анонім Показати IP 15 Травня 2014 10:46
Не треба багато розуму щоб пів Волині "сімї" віддати
йося моргенштерн до Анонім Показати IP 15 Травня 2014 11:08
коментар було видалено
Вася Показати IP 15 Травня 2014 10:41
І на цьому зупинятися не треба. Женіть й інших с*к - Томашевську та Скубу. Уроди до кінця в партії ригів сиділи, а може ще й зараз сидять. Мандати на стіл і геть з Волині!
Володимирський до Вася Показати IP 15 Травня 2014 10:44
Вірковського, Борбелюка, Кошельника - всю володимирську банду!!!! ГОНІТЬ!!!
люстратор до Володимирський Показати IP 15 Травня 2014 10:50
Підтримую, гоніть, бо кляті гниди перефарбуються!
Церковна миша до Володимирський Показати IP 15 Травня 2014 11:41
До того скільки Вірковський зробив для свого навчального закладу, тобі ще чапати і чапати. Зроби щось корисне, а потім розкривай рота і тицяй на когось пальцем. На словах ми єдина Україна, а на ділі демонструємо несприйняття та дивуємось чого це така ситуація склалась на сході країни. Щодо Клімчук, то його обирав народ. В нього змінився характер, світогляд, політичні погляди чи відкрились якісь його корупційні схеми з порушеною кримінальною справою? Що дало купці невігласів право заборонити депутату виконувати обов"язок, покладений на нього його обранцями?
дійсно до Церковна миша Показати IP 15 Травня 2014 14:13
Чому ІНШІ НЕСПРОМОЖНІ БУЛИ ЗРОБИТИ? Бо не депутати. Вірно.Щоб зробити- треба лизати, ділитись, любити владу. Вірно? Це не корупція?
толковий до Церковна миша Показати IP 15 Травня 2014 14:15
Який обовязок? Гріб під себе і трошки людям давав щоб невільники мовчали.
Церковна миша до толковий Показати IP 15 Травня 2014 15:32
Люди за нього голосували. Він представляє їх інтереси в обласній раді. Вважайте, що сьогодні усіх цих людей вигнали із сесії взаший.
толковий до Церковна миша Показати IP 15 Травня 2014 22:45
Є маленькі надії на початок кінця комсомольської мафії...
Рита до Вася Показати IP 15 Травня 2014 15:37
От мене вже зачепило, що говорять про людей, які багато зробили Климчук для Волині, Томашевська для Іваничівщини. Може мені хтось скаже, що зробили ці с*куни - крикуни? Розбрат у мирній, спокійній крїні!!!! ЦЕ їхня заслуга???? Це їх геть під кулі на схід - за що вони боролтсь, хай на те і напорються Хай хоч побачать, як люди воюють, а не верещать у Луцьку
лучанин Показати IP 15 Травня 2014 10:42
Поясніть, а де міліція де прокуратура з новими очільниками які відповідають за елементарне - порядок. Чи Коцура знову на сесію побоявся прийти. Це лице нашої влади і її культура розвитку.
йося моргенштерн до лучанин Показати IP 15 Травня 2014 11:11
прокуратура проводить ті самі перевірки, що і в попередні роки "покращення", показують показники (вибачте за тавтологію), штат залишився на 95 відсотків
Жінка Показати IP 15 Травня 2014 10:50
правильно геть з Волині або сиди тихо і не шкодь більше...досить
аяяй Показати IP 15 Травня 2014 10:57
всі представники оборони самооборони правого сектору чому не в армії , хай покажуть сміливість і паріотизм на Сході держави!!!!!!!!!!!! Боягузи !!!!!!!!!!!!Дістали
белое крыло Показати IP 15 Травня 2014 11:06
Вопрос к тем кто пиарастит Борьку-бородатое рыльце.Вопрос???? к тем кто пишет-Цитата....Борис Климчук сделал для области ,громады Столько***-а Сколько -Это как.напишите!!!!!.Что постороил фабрику,завод,начал производство,,,,,,сколько можно быть полишуцкой-б**ью...не понимая что он ни *уя не делал и делать не собирается.То что не пустили.Спасибо что прислушались к нашим пожеланиям.А то что пора ему понять что и ему придется отдать деньги которые он украл у Нас-К слову-по данным его новой любовницы он ездит в Словакию.Как проверить? пусть покажет паспорт---там есть отметки.Купил ей дом.
лучанка Показати IP 15 Травня 2014 11:07
Це одного поперли-це правильно,бо не місце цим злодіям уже у владі.Але ж усі інші сидять.Навіть з Кошеля,Сидора і всіх інших,які гнули спину перед цією владою накралися,набралися і далі крадуть не погнали.Всіх гнати всіх директорів шкіл,які за цього режиму крали і далі крадуть всіх нових до влади.Будуть красти, але будуть оглядатися.
я Показати IP 15 Травня 2014 11:11
Ото ж то діло,що ні у кого з цих бандюг нічого не забрали,а накрали стільки,що нам страшно подумати.І, головне,що нікого не бояться,сунуть далі красти. Якщо вже почали треба доводити до кінця всіх люструвати колишніх сабочників і ворюг.
лучанка Показати IP 15 Травня 2014 11:12
Жах! До чого ми докотилися. І ми ще хочемо щоб нас прийняв схід. Ми на нашій Волинській землі перестаємо поважати один одного. Якщо він злочинець подавайте на нього в суд, а не спектаклі розігруєте. Клімчук дуже багато зробив для Волині. Молоде покоління , яке стоїть біля ОДА- це бидло, соромно за вас. А керовніків видно жаба задавила, бо на попередній сесії Клімчука прийняли з повагою і це говорить про те, які б гріхи він не мав, але він благородна і мудра людина. І не треба зациклюватись на партіях, бо не всі там погані люди. І його депутатом обирав народ, а то бачать тільки одну сторону. І не таким бездарям судити Клімчука, краще їдьте на схід і захищайте Україну. Вже нема злочинної влади, то скажіть чому ми котимось до прірви.
До лучанка Показати IP 15 Травня 2014 11:23
Ото бери вила і вали захищати таких ворюг як Климчук, або скажи хай з тобою поділиться накраденим.Ти видно також одна з них.Хватить ,може, хай валить і няньчить онуків,або їде, як там писали вище до коханки в Словакію,якій віли купив.На Полісся своє дике хай фугує і його піднімає,може тоді хтось добрим словом його згадає.Непотріб
НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Травня 2014 11:23
правильно !!!!!!!! і всю бандовладу папєрєдніків гнати с"аною мітлою !!!!!!!!
лпдмуа а простише и Показати IP 15 Травня 2014 11:27
не розумію і що тут мудрого ? а дальше що дальше знову застільні пісні і скакати на одній нозі
Берта Показати IP 15 Травня 2014 11:32
Гузь а башкаленку за яйця і на сонце, слабо?
володя Показати IP 15 Травня 2014 11:42
геть таких з влади. примусово заставляють робити таке. така україна і такі українці хочуть зберегти державу а самі навіть до людей не вміють ставитись недармаі називають фашистами вас скоро будуть гнати до польщі
Володимир Показати IP 15 Травня 2014 12:05
Свавілля руйнувачів України в Луцьку продовжується не дивлячись на те, що Клімчук давно пофарбований в теперішні кольори. Це він маскувався при Януковичу. Якщо за Клмчуком є кримінальні підозри, Гузі повинні подати документи в прокуратуру, а не ляпати язиками.
Церковна миша Показати IP 15 Травня 2014 12:14
Чому до сесійної зали не пустили тільки Клімчука? До обласної зали безперешкодно зайшов як член Партії регіонів Пронь. Задумайтесь чому теперішня циркова вистава була тільки проти Клімчука. Тому що ще на попередній сесії Крімчук продемонстрував, що користується авторитетом не дивлячись на усі події.
777 Показати IP 15 Травня 2014 12:32
Є один цікавий факт: хто звільнив Башкаленка??????????????????? Данильчук сказав, що віддав його Гузю, а Гузь сказав, що йому Башкаленка не віддавали...!!! Однак на наступний день Башкаленко вже був в Києві!!!!!!!! Може банда "Гузь-Данильчук" все-таки розкажуть за яку суму викупили в них Башкаленка!!!!!!!???
Берта до 777 Показати IP 15 Травня 2014 22:42
коментар було видалено
ганьба Показати IP 15 Травня 2014 12:58
Люди, вдумайтесь, що ж це діється - купка озброєних молодих придурків стала вирішувати, кому можна, а кому зась працювати. Думку тисяч виборців, які голосували за Клімчука, затоптав один психічно хворий, занепокоєний своєю політичною карєрою шизофренік, якому хочеться погратись у войнушки, але записатись у нацгвардію "кишка слабка". Завтра від імені революції він буде вирішувати, кому можна дихати Волинським повітрям, а кому зась. І всі мовчать? Бо думають, що то тільки до Клімчука таке ставлення. Помиляєтесь, завтра вони прийдуть до кожного з нас і будуть верещати, що тільки вони - істина в останній інстанції. Правий сектор треба заборонити як оранізовану злочинність.
ДО ГАНЬБА до ганьба Показати IP 15 Травня 2014 17:38
200000 ПЛЮСІВ
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 14:39
Дуже добре сказано Молодець! Сьогодні не пустили Клімчука в раду а завтра тих недоумків проплачених не пустять на поріг рідні діти. Час все розсудить.
погляд стороннього Показати IP 15 Травня 2014 15:37
... нічого дивного у Вас волиняни не відбувається... так само і в інших областях - є свої "гузі" і т.п... колись молоде покоління вважало, що старий вожак забагато їсть мяса, а на полювання вже не ходить... у нього забирали жінок і виганяли з печери... Піонери, комсомольці,... гітлерюген кітайські хунвейбіни і т.п. - все це вже було... Але є хороший анекдот: старий мер дає пораду новому - на тобі три конверти, а як буде погано відкривай по-чергово. Інфо у першому: вали все на мене... у другому - роби зміни кадрів.... (не помогло) відкриває третій - готуй конверти!!! Ще й нема 100 сто днів..., а вже перших два відкривали... висновок - ГОТУЙТЕ КОНВЕРТИ!!!
Олга Показати IP 15 Травня 2014 16:37
Ви так, званий правий сектор, слабо на східний фронт? Нахамити ви майстри, полякати теж. Але до бороди вам далеко! Мудрий, справжній, авторитетний, впливовий , супер орговик, вам всім ще вчитися і вчитися у нього. І людина самодостатня , а не зграйка сцикунів.
Коля Показати IP 15 Травня 2014 17:33
Хай бере всіх своїх ригоналів і дує в Ростов
Суддя Дред до Коля Показати IP 15 Травня 2014 18:31
Клім тут народився і зробив багато достойних вчинків,і як кожна людина десь і помилявся,а ти Коля дуй у шкіряну флейту
Patrik Показати IP 15 Травня 2014 21:19
Чого даремно сперечаєтесь? Кому любий Клімчук, вставте його в образ, кому Данильчук , а кому Гузь - моліться на них, коли у вас клепки нема...Не думайте про майбутнє України, про майбутнє своїх дітей та онуків, а тільки співайте оди клімчукам та іншим... Творіть собі кумирів, тільки пам'ятайте - час все розставить на свої місця і повірте, що прийде Суддя і розсудить, де чиє місце... "Горе вам, творящим беззаконня" і "По ділам вашим воздасться", - повчає нас біблійна мудрість, всі отримають сповна і ваші кумири в тому ж числі... Не забрудніться ж Ви своїми ідолами, не промахніться з вибором. А тому прошу Вас бути поміркованими у своїх помислах та діях.
ПРОХАЧ Показати IP 15 Травня 2014 22:58
НЕГУМАННО, АЛЕ СТАРІ ШУХЛЯДИ ПОКИ НЕ ВИКИНЕМО НА СМІТНИК ІСТОРІЇ- НІЧОГО НЕ БУДЕ!КОРУПЦІЯ , СХЕМИ, ПОКРОВИТЕЛЬСТВО ПАХАНІВ....ДІСТАЛО, ПАНЕ БОРИСЕ ! ЯК ЛЮБИТЕ ВОЛИНЬ І ШАНУЄТЕ НАРОД ТО ПОПРОСІТЬ ЩЕ СВОГО ДРУГА С А Г А Н Ю К А ....ЛЮДИ ТОЇ "ГОСПОДАРНОСТІ" БІЛЬШЕ НЕ ВИТРИМАЮТЬ!
питання Показати IP 16 Травня 2014 13:32
Скласти мандат та йти няньчити онуків вимагали від екс-губернатора, депутата Волиньради Бориса Клімчука представники Самооборони Майдану, Автомайдану та Правого сектора. А хто Вам, нероби дав право представляти інтереси громади. Що корисного ви зробили за час свого існування? Чому справи області вирішують не толкові люди, а збіговисько малолітніх придурків?