USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучани написали колективне звернення щодо КП «Ласка»

2 Лютого 2016 11:50
Лучани, які проживають біля комунального підприємства «Ласка», підготували колективне звернення, в якому наголошують, що псярня загрожує їхньому здоров’ю та спокою. Містяни просять провести перевірки, мовляв, паркан, який там зводять, - сумнівний і не захищатиме від антисанітарії.

Про це йшлося під час пленарного засіданні 3-ої сесії Луцької міської ради сьогодні, 2-го лютого.

ЧИТАТИ ШЕ: НА КП «ЛАСКА» ВИТРАТИЛИ 1,5 МІЛЬЙОНА, А ПІДПРИЄМСТВО – ЗБИТКОВЕ

Мешканці вулиці Мамсурова, де розташоване КП «Ласка», звернулися до депутата Бориса Смаля, аби він «достукався» до чиновників.

«Мені дали лист із 36 підписами мешканців вулиці Мамсурова. Вони наголошують на постійних антисанітарних умовах через роботу «Ласки», мовляв, там постійний гавкіт собак, а влада міста ігнорує проблеми людей. Зокрема міський бюджет фінансував будівництво паркану, його на чверть вже звели. Втім, зовнішній вигляд викликає сумніви того, що він вирішить проблеми. Тому я озвучую запит до градоначальника, аби повідомили чи була там проведена екологічна експертиза й чи підтверджено там соціальну та екологічну безпеку», - розповів обранець громади.

Його запит більшість підтримала.

ЧИТАТИ ЩЕ: КП «ЛАСКА» ПРОПОНУЮТЬ ВІДДАТИ ВОЛОНТЕРАМ

Зауважимо, що вартість паркану 400 тисяч гривень, й проти його доцільності будівництв неодноразово виступали в Луцькраді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Просто лучанин Показати IP 2 Лютого 2016 12:07
Кожен день дивуюсь з людей-мразей. Сьогодні здивували ще більше. А що ви зробили для того щоб тварини не жили в антисанітарії? Чи прихистили ви в свій дім бездомну тваринку? Чи може вона не має права на життя? Не подобаються умови - міняй місце проживання. Всі тільки за свої паршиві ср**ки думають. Допожіть спочатку, а тоді "стукайте". А влада поставтесь відповідально до "братів менших" можна хоть на чомусь не вкрасти гроші з держави, зробіть все для підтримки,щоб створити УМОВИ ЯКІ Б ЗАДОВІЛЬНИЛИ НАШЕ ВЕЛЬМИШАНОВНЕ ПАНСТВО.
111 до Просто лучанин Показати IP 2 Лютого 2016 12:35
А ти прихисти їх в свій дім.
Світлана до 111 Показати IP 2 Лютого 2016 15:04
Я, наприклад, прихистила одну тваринку. Тепер це моя улюблениця. А тобі слабо? Чи тільки язиком ляпати?
40а до Просто лучанин Показати IP 2 Лютого 2016 13:21
Постійно прихищаю ізініозідом бо такі як ти забрати не хочуть, а тільки рекомендують що ми маємо робити.
Анонім до 40а Показати IP 2 Лютого 2016 14:27
ООО..а в нас мiсцевий догхантер знайшовся! Себе краже при гости.
Олег до Анонім Показати IP 3 Лютого 2016 09:44
Прекрасно!Для ГК"Азов" є робота!Біжи,дурню,біжи!
Хантер до Олег Показати IP 3 Лютого 2016 11:16
І що Азов? Вже дискредитував себе. Тепер "азов" захищає вбивць людей? Доречі, а що азов може зробити? Попікетувати? Є відомі догханетри, і нічого не можуть проти них вдіяти. То може проблема все таки в собаках.
Луцьк до 40а Показати IP 2 Лютого 2016 18:10
Тебе б так прихистити, виродку!
55 до Просто лучанин Показати IP 2 Лютого 2016 18:14
Ти трохи пальнутий, просто лучанин, якщо не розумієш часових і причинно-наслідкових звязків. Тобто щоб тварини не жили в антисанітарії, ЛЮДИ повинні пожертвувати собою і самі жити в антисанітарії??? Та навколо Луцька повно промислових зон без житлових будинків, робіть собі там, а ні , зробили де "зручніше" Люди на цьому місці жили 40 років. А тепер їм просто взяли і підселили (на відстані 25м!!!) собачник на 200 "місць", попри усі санітарні заборони. Це НЕЗАКОННО, але влада аргументує тим, що санітарні заборони тут ні до чого, "бо це юридично не собачий притулок, а КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО!!!!". Просто Лучанин, спвчутливий ти наш, візьми, бл..., організуй собачий притулок в своїй/сусідній квартирі, назви комунальним підприємством, і врятуй оцей огидний цинічний світ, який не готовий жертвувати своїм здоров'ям ради бездомних тварин і щасливих звітів міськради...
Тарас Чурило Показати IP 2 Лютого 2016 12:51
Міська влада створила підприємство і забула про нього
житель мамсурова Показати IP 2 Лютого 2016 13:03
Дана Новарчук з другом собак - мером Луцька - 1,5 млн грн. на собак розтринькали, а люди хай собі гавкають дальше. Дайош відкриття нового притулку для бездомних котів. Вони теж кращі за людей.
Наталя Показати IP 2 Лютого 2016 13:25
Погоджуємось з першим коментарем. особисто я прихистила бездомного пса, а він віддячує мені своєю вірністю та завжди хорошим настроєм.А люди стали дуже жорстокі... нажаль.
Ірина Таран Показати IP 2 Лютого 2016 13:59
Це комунальне підприємство, яке викачало з бюджету чималі кошти, а собаки живуть в жахливих умовах
олена Показати IP 2 Лютого 2016 14:56
за минулий рік на харчування собак було виділено 0 грн 0 коп - а на будівництво паркану 400 тисяч грн. Логічно, що паркан потрібен був лише для того,щоб приховати від людських очей знущання над собаками, яке новарчук дана називає "порятунком собак".
Нела Показати IP 2 Лютого 2016 15:00
коментар було видалено
Гав Показати IP 2 Лютого 2016 16:15
До чого тут питання про прихисток тварин? Хто хоче, той і візьме з вулиці. А ось те що притулок розташували в не належному місці і він заважає людям - дійсно проблема. Чому би не перенести його подалі від міста та дотримуватись санітарних норм?
песик Показати IP 2 Лютого 2016 17:23
Згадайте про штатні одиниці,які отримують заробітну платню ,,за догляд,,а їх 18 чоловік)))
Юлія Парій Показати IP 2 Лютого 2016 19:07
Була в тому притулку, менеджменту ніякого і Дана ця взагалі неадекватна
до Просто лучанин Показати IP 2 Лютого 2016 20:59
Підтримую на всі 100! А оті полішуцькі коментарі це ще одне свідчення інтелекнуального та духовного зубожіння наших співвітчизників....
Nati Показати IP 2 Лютого 2016 22:59
коментар було видалено
Олег Показати IP 3 Лютого 2016 09:46
Анонім,вибач,не до тебе.До 40-го а.