USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Луцькі депутати заявляють про маніпуляції під час сесій

26 Травня 2015 20:50
Формування порядку денного під час сесій Луцької міської ради останнім часом перетворилося на маніпулювання, аби питання, невигідні міському голові, не набрали необхідної кількості голосів, - так вважає депутат міської ради, голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов.

Він зазначив, що вже декілька сесій підряд порядок денний формують наступним чином: першими розглядають питання, які виносяться на розгляд сесії чиновники, потім депутати голосують за «земельні» питання, а наостанок - ініціативи інших депутатів.

«Це робиться навмисне, щоб зменшити можливість проходження питання. Начебто, інші рішення не є важливими для лучан. Але ж перші питання стосуються 216 тисяч мешканців міста, а земельні - 1-2 людей», - додає депутат.

Натомість депутатська група «Новий Луцьк», з його слів, підтримує усі проекти рішень незалежно від авторства, якщо вони не порушують вимоги закону, норми моралі чи чиїсь права.

«Ми голосуємо за всі запити і рішення. Неприємно, коли не голосують за наші запити і наші питання», - додав він і зауважив, що рішення депутатів групи «Новий Луцьк» - не менш важливі, аніж питання, які ініціюють їх колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Dfcz Показати IP 26 Травня 2015 21:35
Андрію Осіпову уже геть нема чим зайнятися. Він шукає чорну кішку у темній кімнаті, якої там нема. Ще хай згадає про сіоністську змову
Мирко Показати IP 26 Травня 2015 21:37
Та які маніпуляції він там бачить. Просто кожної сесії вносить пан Осіпов рішення, які нікому, окрім нього, не потрібні. Робить це виключного для власного піару. Вибори ж на носі. Коли ж він вже запокоїться. Зробив би хоч раз щось корисне. Несе якусь пургу постійно
Павло Показати IP 26 Травня 2015 21:53
Коментатори з міськради! Лягайте вже спати.
кейт Показати IP 26 Травня 2015 21:53
все вірно. в першу чергу розглядаються рішення, які вигідні комусь. ну принаймні окремим депутатам міськради з групи рідне місто та її керівником
Хлоп Показати IP 26 Травня 2015 22:58
Шановна редакцiя, а чому б не зробити новий проект ВН "Прожектор Осiпова"? Чи "Осiпов звинувачуе"? Щалений успiх перед виборами гарантований, перевiрено Ляшком.
Мася Показати IP 26 Травня 2015 23:42
Ні каще назвати рубику: "Говорить Осіпов". Там будуть озміщати всі його думки. Тоді людям буде легше систематизувати все в одне)))
Анонім Показати IP 27 Травня 2015 07:43
Так! Вперед на фронт! Чи слабо ?
Маша Показати IP 27 Травня 2015 07:52
КОЛИ ВИ ВЖЕ НАЖЕРЕТИСЯ? УсіХ НА ФРОНТ З СИНОМ РОМАНЮКА!!!!
Саша Показати IP 27 Травня 2015 07:58
А тобі, Маша, портянки солдатські прати. Разом з твоїм хахалем.
666 Показати IP 27 Травня 2015 09:19
Це щоб ося менше піарився.