USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Луцького депутата взяли під домашній арешт

13 Грудня 2013 15:40
Два місяці домашнього арешту – саме стільки суд призначив депутатові Луцькради Сергію Григоренку.

Причиною стала його громадська активність під час Євромайдану у Луцьку та причетність до захоплення адміністративної будівлі Волинської обласної ради. Це правоохоронні органи кваліфікували як правопорушення.

Рішенням суду від 13 грудня 2013 року визначено, що з 21:00 до 7:00 ранку наступного дня йому заборонено покидати власне житло, а також брати участь у масових заходах. Адвокату Григоренка вдалося переконати суддю не вдягати електронний браслет на підсудного. Наступних два місяці Сергій Григоренко не виїжджатиме за межі області без дозволу слідчого і зобов’язаний відвідувати слідчого на першу вимогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 13 Грудня 2013 15:56
в зону козла в петушиный барак!
Нормальний до Анонім Показати IP 13 Грудня 2013 16:09
Згідний
Паша Показати IP 13 Грудня 2013 16:17
Г***мняні. Аноніми**
гусь ще той Показати IP 13 Грудня 2013 16:56
ура товариші! справедливість торжествує
Лучанка Показати IP 13 Грудня 2013 17:35
Григоренко це чоловік, який захотів швидко збагатитися. Його друг і хабарник, ексдепутат Вікторов (якого вигнали з БЮТ, а зараз він засуджений на 5 років увязнення) записав Григоренка в списки депутатів м.Луцька. А сьогодні він захотів "примазатись" до протестів студентства і почав "керувати". От і докерувався... То чи варто таких "політиків" шанувати? Їх цікавдять тільки ГРОШІ. Він вартий того, щоб деякий час (як ректор податкової академії Мельник) поносити електронний браслет.
Згідний до Лучанка Показати IP 13 Грудня 2013 22:54
Тільки треба було б його за грати відправити
Аналітик Показати IP 14 Грудня 2013 09:09
Лучанка писала правду і все дуже просто. Опозиція створює іллюзію. Начебто в м.Луцьку існує 2500 членів партії "Батьківщина". Причетний до створення цієї іллюзії Пустовіт Г.О. (бувший голова Луцької "Батьківщини"). Він, бажаючи бути "значним" і робити кар'єру, "створив" приписки на папері ". В списки депутатів Луцька набирав (звичайно, те за "так") не зовсім достойних людей. Це видно по існуючих "проблемах" з депутатами. Депутати від БЮТ найбільш причетні до корупційних зловживань з розподілом земельних (дороговартісних) ділянок м.Луцька і банківських афер. А це вже серйозні злочини. Оскільки в "Батьківщині" існує 20-30 чол. таких як Пустовіт, "шукаючих" зиску від політики людей. Чому ж ні Пустовіт, ні Григоренко не вивели 2500 членів партії на мітинг в м.Луцьку? Тому що їх нема! Це злочин, за який повинні нести відповідальність керівники. Чому "лідер партії" Григоренко "примазався" до студентів, які перші незадоволено почали справедливо мітингувати за Європу? Тому що свої члени партії "Батьківщина" існують лише на папері, а тут почався готовий багатотисячний мітинг молодих людей, яких легко можна навіть очолити. Потрібно було лише одне - говорити полумяні гарні слова, що він і почав робити. Але його вчасно зупинили. Це дуже подібне до дій пройдисвітів чи провокаторів. Нехай подякує Григоренко і Пустовіт, що не одягли на них електронній браслет ганьби.
123 Показати IP 14 Грудня 2013 17:47
Кароче! Який опозиціонер, такий і результат! От тільки чому головний чєлавєк в обласній Батьківщині, тоєсть Пустоцвєт не робить публічних заяв, не пінає двері суду ілі прокуратури??? Абідно.
Міля Показати IP 14 Грудня 2013 18:50
Шкода дебіла. Міг би два місяці і сміття по Луцьку прибирати, а так пробовдорує вдома.
Добряк Показати IP 14 Грудня 2013 18:53
А як дружбан Романюк, чого мовчить? То ж його рішало серед депутатов дерібанщіков землі.
Толян Показати IP 14 Грудня 2013 20:37
Яке прикре самодурство! Хотів, щоб добре, а вийшло щось не те.
Екс депутат Показати IP 14 Грудня 2013 21:13
Закрити треба це ЧМО воно багато людей кидануло
лучанин Показати IP 16 Грудня 2013 12:29
Браслет на шию треба було почепити і міцно-міцно затягнути.