USD 24.2 24.35
  • USD 24.2 24.35
  • EUR 26.25 26.4
  • PLN 6.1 6.18

Луцький суддя, який судив євромайданівців, вважає, що не підпадає під люстрацію

Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко, який рік тому виносив рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для активістів Євромайдану, вважає, що не підпадає під дію Закону України «Про очищення влади».

Відповідну заяву суддя Віталій Ковтуненко подав за місцем роботи - у Луцький міськрайонний суд. Про це повідомялє «Четверта влада».

Нагадаємо, що нещодавно волинські суди оголосили про початок перевірки суддів передбаченої Законом України «Про очищення влади». В рамках проходження перевірки судді подають заяву щодо застосування до них заборон і обмежень, передбачених Законом України «Про очищення влади», та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за минулий рік.

ЧИТАТИ ЩЕ: ХТО ПЕРЕШКОДЖАЄ СУДОВІЙ РЕФОРМІ В УКРАЇНІ: ПОЗИЦІЯ ЕКСПЕРТІВ

Відповідну заяву подав до суду і суддя Віталій Ковтуненко.

«Я, Ковтуненко Віталій Володимирович, відповідно до статті 4 Закону України «Про очищення влади» повідомляю, що заборони визначені статтею третьою або четвертою статті 1 Закону, не застосовуються щодо мене», - йдеться в заяві судді.

Як повідомяло Інформаційне агентство Волинські Новини, своєю думкою про очищення влади поділилися судді Апеляційного суду Волинської області під час круглого столу, який відбувся 15 грудня.

Реклама
Loading...
Коментарів: 16
дідо Показати IP 31 Грудня 2014 16:41
У посівача нема нісовісті,ні честі.
юрист Показати IP 31 Грудня 2014 16:47
Якщо він має таку бездоганну репутацію, то чого боїться?
Штефан, Луцьк Показати IP 31 Грудня 2014 16:52
Цей суддя-чистий!
Анонім Показати IP 31 Грудня 2014 16:59
За майдановцiв - премiю!
Андрій Показати IP 31 Грудня 2014 17:17
Слабо засадив, тому люструвати
Василий Показати IP 31 Грудня 2014 17:21
Один з небагатьох адекватних. З Новим Роком Вас Володимирович.....!!!!
вітер до Василий Показати IP 31 Грудня 2014 19:31
Краще з новим сроком.
Степан Показати IP 31 Грудня 2014 18:15
В центр зайнятості його дорога!!!!!
віктор Показати IP 31 Грудня 2014 18:55
коментар було видалено
Суддя дред Показати IP 31 Грудня 2014 22:55
Бувший мент, а не суддя він, розстріляти і другим буде не повадно, таким як Веремчук з апеляції , левандовська, кихтюк, івасюта, каліновська, овсієнко, фідря, пазюк
хех Показати IP 1 Січня 2015 22:45
Всіх цих *** на нари
юрист Показати IP 1 Січня 2015 22:47
це невихований і некомпетентний суддя, якого поставив сюди сам Міліщук за вказівкою Філюка. Він постійно порушує ЦПК , хамовито ставиться до людей і юристів. І крім того, нехай скаже скільки отримав хабара від Наталі Кушнір при винесенні рішення прл визнання кридитних договорів нікчемними , а потім без участі сторін змінив рішення самостійно
судді дреду Показати IP 1 Січня 2015 23:04
ти мабуть давно мав проблеми з криміналом- Каліновська вже не працює декілька років. А ще є суддя Олексюк і Борнос, які без хабара не хочуть навіть постановити законного рішення. Андрій Олексюк, хабарник, котрий навіть не відробляє отриманих грошей. Алла Борнос - також, хоче грошей, але не хоче підставлятись, тому при ухваленні Вироків постійно спілкується із адвокатами, надіючись отримати гроші. Луцький міськрайонний суд потрібно розігнати на 70 % - і в жодному разі не ставити помічників, які працюють в ньому. Але про що ми говоримо, кого зняли з посади, судді як брали так і беруть!!!! Прокурори відпочивають за наші гроші, і їздять на авто за 30- 50 тис. дол, які оформленні на батьків дружин. Займіться люстрацією, або перестаньте писати такі недоречні статті .
НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Січня 2015 10:25
УСІХ СУДДІВ - НА НАРИ !!!!!! ЦЕ ПОТОЛОЧ КОРУМПОВАНА !!!!!!
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Січня 2015 13:30
дідо ти вже нелучанин.... з нового року ??
ййййййййййй Показати IP 5 Лютого 2016 23:05
Серце обливається кровю ...Єдиний не корумполванний Суддя Волині