USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький суддя, який судив євромайданівців, вважає, що не підпадає під люстрацію

31 Грудня 2014 16:28
Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко, який рік тому виносив рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для активістів Євромайдану, вважає, що не підпадає під дію Закону України «Про очищення влади».

Відповідну заяву суддя Віталій Ковтуненко подав за місцем роботи - у Луцький міськрайонний суд. Про це повідомялє «Четверта влада».

Нагадаємо, що нещодавно волинські суди оголосили про початок перевірки суддів передбаченої Законом України «Про очищення влади». В рамках проходження перевірки судді подають заяву щодо застосування до них заборон і обмежень, передбачених Законом України «Про очищення влади», та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за минулий рік.

ЧИТАТИ ЩЕ: ХТО ПЕРЕШКОДЖАЄ СУДОВІЙ РЕФОРМІ В УКРАЇНІ: ПОЗИЦІЯ ЕКСПЕРТІВ

Відповідну заяву подав до суду і суддя Віталій Ковтуненко.

«Я, Ковтуненко Віталій Володимирович, відповідно до статті 4 Закону України «Про очищення влади» повідомляю, що заборони визначені статтею третьою або четвертою статті 1 Закону, не застосовуються щодо мене», - йдеться в заяві судді.

Як повідомяло Інформаційне агентство Волинські Новини, своєю думкою про очищення влади поділилися судді Апеляційного суду Волинської області під час круглого столу, який відбувся 15 грудня.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 31 Грудня 2014 16:41
У посівача нема нісовісті,ні честі.
юрист Показати IP 31 Грудня 2014 16:47
Якщо він має таку бездоганну репутацію, то чого боїться?
Штефан, Луцьк Показати IP 31 Грудня 2014 16:52
Цей суддя-чистий!
Анонім Показати IP 31 Грудня 2014 16:59
За майдановцiв - премiю!
Андрій Показати IP 31 Грудня 2014 17:17
Слабо засадив, тому люструвати
Василий Показати IP 31 Грудня 2014 17:21
Один з небагатьох адекватних. З Новим Роком Вас Володимирович.....!!!!
вітер до Василий Показати IP 31 Грудня 2014 19:31
Краще з новим сроком.
Степан Показати IP 31 Грудня 2014 18:15
В центр зайнятості його дорога!!!!!
віктор Показати IP 31 Грудня 2014 18:55
коментар було видалено
Суддя дред Показати IP 31 Грудня 2014 22:55
Бувший мент, а не суддя він, розстріляти і другим буде не повадно, таким як Веремчук з апеляції , левандовська, кихтюк, івасюта, каліновська, овсієнко, фідря, пазюк
хех Показати IP 1 Січня 2015 22:45
Всіх цих *** на нари
юрист Показати IP 1 Січня 2015 22:47
це невихований і некомпетентний суддя, якого поставив сюди сам Міліщук за вказівкою Філюка. Він постійно порушує ЦПК , хамовито ставиться до людей і юристів. І крім того, нехай скаже скільки отримав хабара від Наталі Кушнір при винесенні рішення прл визнання кридитних договорів нікчемними , а потім без участі сторін змінив рішення самостійно
судді дреду Показати IP 1 Січня 2015 23:04
ти мабуть давно мав проблеми з криміналом- Каліновська вже не працює декілька років. А ще є суддя Олексюк і Борнос, які без хабара не хочуть навіть постановити законного рішення. Андрій Олексюк, хабарник, котрий навіть не відробляє отриманих грошей. Алла Борнос - також, хоче грошей, але не хоче підставлятись, тому при ухваленні Вироків постійно спілкується із адвокатами, надіючись отримати гроші. Луцький міськрайонний суд потрібно розігнати на 70 % - і в жодному разі не ставити помічників, які працюють в ньому. Але про що ми говоримо, кого зняли з посади, судді як брали так і беруть!!!! Прокурори відпочивають за наші гроші, і їздять на авто за 30- 50 тис. дол, які оформленні на батьків дружин. Займіться люстрацією, або перестаньте писати такі недоречні статті .
НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Січня 2015 10:25
УСІХ СУДДІВ - НА НАРИ !!!!!! ЦЕ ПОТОЛОЧ КОРУМПОВАНА !!!!!!
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Січня 2015 13:30
дідо ти вже нелучанин.... з нового року ??
ййййййййййй Показати IP 5 Лютого 2016 23:05
Серце обливається кровю ...Єдиний не корумполванний Суддя Волині