USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Мерські обіцянки: Романюк за 5 років так і не встановив пам’ятника Бандері

5 Травня 2016 22:30
Міський голова Луцька Микола Романюк за 5 років не зміг довести до кінця спорудження пам'ятника українському націоналісту Степану Бандері.

Відповідну обіцянку «Слово і Діло» зафіксувало в листопаді 2011 року.

Тривала історія зі спорудженням пам'ятника Степану Бандері завершилася лише на стадії створення постаменту та виділення коштів. Відповідно до листа Луцької міської ради, станом на 5 травня 2016 року процес спорудження пам'ятника Бандері в Луцьку ще не завершений.

Таким чином, Микола Романюк не виконав власну обіцянку.

Окрім того, на спорудження відповідного пам'ятника двічі виділялися кошти: першого разу невідому суму, наступного – 200 тисяч гривень. 5 лютого 2015 року Луцька міська рада повідомляла, що споруджено постамент і закуплено граніт для його облицювання.

Нагадаємо, 10 листопада 2011 року міський голова Луцька Микола Романюк заявив, що планує встановити пам'ятник Степану Бандері.

Загалом «Слово і Діло» зафіксувало 355 обіцянок Миколи Романюка, з яких 167 є виконаним, ще 47 – у процесі виконання, а інші 141 він провалив.

Нагадаємо, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку хочуть якнайшвидше спорудити пам’ятник Степану Бандері. Однак, у представників влади однозначної відповіді на питання, чи це станеться, немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
777 Показати IP 5 Травня 2016 22:38
Вот горе ! Самая большая проблема города.
Лучанка Показати IP 5 Травня 2016 22:48
Нікому той пам*ятник в Луцьку не потрібен!! І не піднімайте це питання і не розігрівайте протестні настрої!!
я до Лучанка Показати IP 6 Травня 2016 20:27
вірно
Читач Показати IP 5 Травня 2016 22:51
Хотілось би щось написати, але не були б то Волинські новини, все рівно струть( Так що стримаюсь)
Анонім до Читач Показати IP 6 Травня 2016 11:46
Все,що не подобається,стирають.Чиста правда.ДЕМОКРАТІЯ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Бандера Показати IP 5 Травня 2016 22:56
А вiн потрiбен, той пам'ятник?
лучанин Показати IP 5 Травня 2016 23:03
Яка ж втрата для нашого міста відсутній С.Б. на площі біля загсу... Якже ми будемо без нього жити... Ми ж його якщо не встановимо.. то тарифи мабуть на ЖКП не перестануть рости... війна в країні не зупиниться.. люди продовжать спиватися та сколюватися (обнюхуватися).. Негайно привезти камяну брилу.. прикувати біля неї Романюка.. і поки не зявиться наш ідол нікуди його не відпускати.. а ні ..-на палю його.. новий мер нас спасе і встановить такий довгоочікуваний памятник..
Володимир Показати IP 6 Травня 2016 00:02
При всій повазі до Степана Бандери,йому не місце біля Рацсу.Я проти!
Лучанин до Володимир Показати IP 6 Травня 2016 09:25
При всій неповазі я взагалі проти такого пам"ятника в Луцьку.
я до Володимир Показати IP 6 Травня 2016 20:28
молодець
ната Показати IP 6 Травня 2016 06:17
!!!!. Задовбали вже ...більш немає проблем ,як встановлення памятника!а грошики,то виділяються в кармани ненажерливим с...кам народу!!
555 Показати IP 6 Травня 2016 06:51
памятник то дрібниці почекайте як отримаєте платіжки на гарячу воду і теплоЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЖодноі котельні на тверде паливо не перевів Романюк, а КІндер вже половину зробив
Лучанка Показати IP 6 Травня 2016 06:51
Навіть совєти розуміли, що пам'ятник Леніну біля РАГСу недоречний і його там не ставили. Але Степан Бандера у нас, мабуть, Бог сім'ї і плодючості у тому числі... Шановні шанувальники Бандери і депутати місокої Ради, ну як ви собі уявляєте навіть прохід наречених зі свадебних кортежів до входу, якщо прямо посередині площі ( теж назва її недоречна: Небесної Сотні... Ну гарне таке напуття для тих, хто починає спільне життя...) траурні вінки, священники з кадилом і панахідами ,зібрання націонал-радикалів. А ще й зобовяжуть (я , чомусь, впевнена, молодят квіти покладати Степану Бандері). А до чого тут молодята? Вони якось будуть заважати....Шановне панство, ви переплюнули СОВЄТИ у своєму тупому ідолопоклонництві!!! Я вже не раз писала, що памятник вашому вождю біля РАГСУ всі будуть сприймати лише як СИМВОЛ ІДИОТИЗМУ ВАШОГО ПРАВЛІННЯ!!!
читач до Лучанка Показати IP 6 Травня 2016 08:49
підтримую вас цілком...........і перш ніж ставити памятник біля рагсу потрібно було провести опитування громадян...якщо вже такі чесні патріоти.........а найкраще поставити памятник десь біля будинку якогось ярого націоналіста......
От так Показати IP 6 Травня 2016 07:39
Всі проти і правильно, Ставте той памятник біля міської ради чи біля обласной , а не проти загсу. А взагалі без нього можнв обійтись!
Лучанка 1 Показати IP 6 Травня 2016 08:54
Всі недоліки, що були у радянського режиму (про які з таким обуренням говорили наші "доморощені" "європейці, та "демократи") сучасна українська (у тому числі, нажаль, і луцька) влада повторює з абсолютною точністю, тільки помноживши на 10. У тому числі - і бажання "натикати" пам'ятників скрізь, де це можна і не можна, потрібно чи не потрібно. З усіх заставків нам говорять, що Україна крокує у Європу, що ми переймаємо європейські цінності, неодноразово було сказано також, що Луцьк - то європейське місто. То чому ж слова і справи у нас ідуть окремо? Луцьк територіально не настільки далеко до Європи, міське керівництво їздить ро різних європейських країн доволі часто. Так невже не побачили та не зауважили, що такого "чуда" з пам'ятниками там не виробляє ніхто! Якщо ні - то для чого їздять та який досвід переймають? Невже не зрозуміло, що по-справжньому пам'ять вшановують за зверігають не так... Давайте тоді біля кожного житлового будинку, біля кожного магазину та аптеки, біля кожного дитячого садочка, школи чи лікарні встановимо пам'ятники. А що?
Лучанин Показати IP 6 Травня 2016 09:03
А чого ви забули згадати Шибу,при якому починалось це будівництво і обіцялось будівництво за пожертви населення і меценатів.Чи це піар тільки перед виборами?Чи ви думаєте немає куди подіти бюджетні кошти?
Анонім до Лучанин Показати IP 6 Травня 2016 10:57
Це свідчить про те,що мало бажаючих, щоб спостерігати свого вождя у камені чи бронзі. За 5 років можна було б назбирати тисяч 200, памятник бажають,а на нього гроші пожертвувати ?О ні !
1111 Показати IP 6 Травня 2016 09:05
звичайно пам'ятник важливіший ніж харчування дітей у садочках та школах. на пам'ятник гроші знайдемо а на харчування діток НІ
лучанка Показати IP 6 Травня 2016 09:22
Всіх підтримую стопроцентно.Молодець Романюк,що не поставив цього німецького ідола у нас.Він,що жив в Україні,боровся чужмими руками, а сам сидів і там вбили у Німеччині. Хай старі націоналісти і ганейчучка поставлять в себе під вікна і милуються ідолом. Геть всіх ідолів взагалі нікому не ставити памятників, ми всі перед Богом рівні. Тут думаєш як вижити,куска хліба скоро не буде за що купити.
Лучанка 2 Показати IP 6 Травня 2016 09:30
А чому не запитають у нинішньої та колишньої влади - коли ж, накінець, з'явиться чи доведеться до ладу фонтан на театральній площі! Центр міста і та яма для сміття вже дістала! А то ж ні, одні ідоли валимо, інші встановлюємо!
лучанин Показати IP 6 Травня 2016 09:54
Бандера_УЗУРПАТОР!,а не герой.КРАПКА!
Анонім до лучанин Показати IP 6 Травня 2016 11:59
Бандит і вбивця.
123 Показати IP 6 Травня 2016 10:13
виходячи з коментарыв вище - наш мер молодець
9989 Показати IP 6 Травня 2016 10:38
Романюк найкращій мер України!
Незабудка Показати IP 6 Травня 2016 12:03
Два відгуки стерли.А все було чесно написано,без помилок і матюків. Цензура.
цмц Показати IP 6 Травня 2016 12:16
і х** з ним
ден Показати IP 6 Травня 2016 13:08
найшли кому памятники ставити!!!