USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Міськарада відповіла на петицію про перенесення Старого ринку

26 Листопада 2015 16:48
Луцька міська рада дала відповідь на першу електронну петицію, у якій пропонували перенести Старий ринок із центру міста, а на його місці облаштувати площу для проведення ярмарків та фестивалів. Про це повідомляють Хроніки.Любарта.

Нагадаємо, петицію опублікував Павло Іващенко. Вона зібрала 386 підписів із 300 необхідних і таким чином була зареєстрована у Луцькій міськраді.

Своєю чергою, влада міста повідомила, що поки перенесення Центрального ринку неможливе, оскільки на це немає законних підстав. Відповідь оприлюднили 25 листопада.

Згідно з інформацією управління земельних ресурсів, на території «Центрального ринку» у Луцької міської ради земельні ділянки орендують: підприємець Пахолко Любомир Петрович (договір оренди закінчується 27.12.2027), Волинська обласна спілка споживчих товариств (договір оренди закінчується 27.08.2017), підприємець Попович Василь Іванович (договір оренди закінчується 02.05.2017), Приватна Фірма «Скорпіон-сервіс» (договір оренди закінчується 10.04.2019), Лотиш Петро Володимирович (договір оренди закінчується 27.11.2024).

Тому в період дії договорів оренди на земельні ділянки з вищезазначеними орендарями ліквідовувати вказані договори або вчиняти будь-які дії, які не передбачені у договорі, немає законних підстав.

Як йдеться у відповіді, у 2009 році на замовлення департаменту містобудування розроблено історико-містобудівного обґрунтування на реконструкцію території Центрального ринку у місті Луцьку, а також на замовлення Волинської облспоживспілки розроблено варіанти проекту детального планування території міського ринку у Луцьку.

У цьому ж році на засіданні архітектурно-містобудівної ради було затверджено історико-містобудівного обґрунтування на реконструкцію території Центрального ринку, розробленого НДІ «Проект реконструкція» (протокол №1 від 26.02.2009).

«Вказаним історико-містобудівним обґрунтуванням були витримані основні вимоги до генерального плану міста та генплану Державного історико-культурного заповідника, а саме:

- визначено напрямок альтернативної магістральної вулиці з вул. Глушець в напрямку району «Гнідава» з метою транспортного розвантаження Державного історико-культурного заповідника.

- збережено вулицю Замкову як основного пішохідного напрямку з центральної частини міста до Замку Любарта.

- запропоновано вдалий варіант об’їздної вулиці між ринком, замком та центральним парком культури та відпочинку ім. Лесі Українки з метою безперешкодного перспективного обслуговування ринку, влаштування туристичного маршруту, знесення малоцінної забудови на території заповідника», - йдеться у повідомленні.

Натомість Луцькрада закликає жителів міста подавати свої пропозиції, які згодом внесуть на публічне обговорення. Концепція, яка отримає найбільшу підтримку всіма зацікавленими сторонами, може бути реалізована після завершення дії договорів оренди.

З питань надання детальної інформації можна звертатись за номером телефону: 77 78 67. Пропозиції надсилати на електронну адресу [email protected] або надавати за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 37 Департамент ЦНАП у м. Луцку.

Закінчення прийому пропозицій 31.01.2016.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Партус Показати IP 26 Листопада 2015 16:54
Правильно,ст.ринок потрібний лучанам.
ЩО ТУТ СКАЖЕШ.... до Партус Показати IP 26 Листопада 2015 21:06
ТИ ГОВОРИШ ЯК ПЕНСІОНЕР 90-ЛІТНІЙ ЯКИЙ ДЕСЬ ЖИВЕ ЧЕРЕЗ ДОРОГУ ВІД САТАРОГО РИНКУ! У НАС В МІСТІ БІЛЬШЕ Ж НЕМАЄ РИНКІВ-БАЗАРІВ...? А ЩО ТАМ ЗАМОК ТАК СОБІ НА КОЖНОМУ КРОЦІ ТАКІ Є...! А ДО 2027РОКУ ЙОГО МОЖНА БУДЕ І З ЗЕМЛЕЮ ЗРІВНЯТИ АБО ЗРОБИТИ ТАМ ГОТЕЛЬ (ЯК ДЕСЬ ПИСАЛИ) І РОЗШИРИТИ "СТАРОВИННИЙ РИНОК" НА ВСЮ ПЛОЩУ СТАРОГО МІСТА!... О ЦЕ БУДЕ СПРАВЖНЄ "ПРИЄМНЕ ВІДКРИТТЯ"! ТОДІ ЧЕКАЙТЕ ТУРИСТІВ З УСЬОГО СВІТУ! А РОМАНЮК ВИКОНУЄ СВОЇ ОБІЦЦЯНКИ ЯКІ ДАВАВ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ТАЙ ВСЕ! В НЬОГО Є СВОЯ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ.... ЛЮДЕЙ ЗРОЗУМІТИ ДУЖЕ ВАЖКО- З ОДНОГО БОКУ ЇМ ПОГАНО, А З ІНШОГО- НІЧОГО ЗМІНЮВАТИ НЕ БАЖАЮТЬ!...
Ностра до ЩО ТУТ СКАЖЕШ.... Показати IP 27 Листопада 2015 00:19
Вирішує не Романюк одноосібно, а цілий депутатський корпус, і керуючись не власними уподобаннями та антипатіями, а ЗАКОНОМ.
11 Показати IP 26 Листопада 2015 16:55
розумне рішення
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 16:57
Місцева влада просто знущається над нами. Уявляє реакцію європейчиків на цю свинарню навколо замку. Нас послали ....... аж до 2027 року. За ці договори мало руки повідривати гоп -компанії з міськ. ради.
Лучанин до Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 19:18
Нам і до 2225 не попавсти до Європи, поки існують такі нелюди як ви.
Ностра до Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 00:22
А яка реакція європейських інвесторів буде, якщо у Луцьку чи на Волині безпідставно будуть розривати будь-які договори? Ми - не московські варвари, ми - нащадки міста з Магдебургським правом.
аяяй Показати IP 26 Листопада 2015 17:20
Неужели эти договора аренды нельзя разорвать? Или жители города должны и дальше терпеть этот кошмар в историческом центре города из-за нескольких предпринимателей?
Лучанин до аяяй Показати IP 26 Листопада 2015 19:16
Все життя люди жили і далі будуть жити. А кілька підприємців - це люди. Ви за свойім робочим місцем слідкуйте. де ваша людяність. Кошмар
ПРОДАВЕЦЬ(ПІДПРИЄМЕЦ до аяяй Показати IP 26 Листопада 2015 22:25
коментар було видалено
Андрій Глива Показати IP 26 Листопада 2015 17:47
Якщо міська рада залишає ринок і зберігає вулицю Замкову як основний пішохідний напрямок, то потрібно її таким зробити і на практиці а не тільки на папері. Це зробити елементарно, просто забрати звідти авто! Як це зробити? Коли будете будувати об'їзну дорогу з ринку через парк на Рованці не забудьте, будь-ласка, побудувати автостоянку десь так на 100 - 200 машин. Нажаль, на генплані її чомусь немає. Тільки, і це принципово, з ЗАБОРОНОЮ ставити туди магазинчики, черепашки, контейнери і т.п. Щоб не вийшло так що "хотіли як краще, а вийшло як завжди".
Маня Показати IP 26 Листопада 2015 18:47
Будь-який договір оренди можна розірвати за два місяці попередивши орендаря ,про це необхідно вказувати обов'язково в договорі.І я думаю, що цей пункт є в договорі оренди.Нічого страшного, будемо їздтити на ДПЗ за покупками якщо буде нормальний доїзд.
Ностра до Маня Показати IP 27 Листопада 2015 00:25
За рік, Манюню, за рік!
Ас Показати IP 26 Листопада 2015 19:16
Знести всі ринки в Луцьку і старий і варшавський і північний 21 століття,а тут 1500 рік мотлох всякий продають стільки магагазинів зробили привчайтк людей до культури
ЛУЧАНИН до Ас Показати IP 28 Листопада 2015 02:38
Не знести а перенести в інше місце!!!
Я до Ас Показати IP 1 Вересня 2017 15:42
Ти в тому мотлоху ходиш,хоча ні,в тебе грошей не хватає на нього,культурний,грамоти ще б навчився
ФигВам Показати IP 26 Листопада 2015 19:42
В Самарканде и Бухаре рынки на одном и том же месте находятся уже более 2 тысяч лет. Это своего рода историческая достопримечательность и предмет гордости. А сколько лет луцкому рынку? Сто? Триста? Пятьсот? Может стоит его как-то внешне переоформить, стилизовать под старину? А снести - дурное дело нехитрое.
Ас до ФигВам Показати IP 26 Листопада 2015 22:45
Ну Ви ще Африку з людожерами згадайте там теж рабів продають зробили з міста гадюшник Коли туалети побудують чомусь нікого не хвилює на старому ринку за зупикою чи в парку бомби скидають це нормално?
Ностра до Ас Показати IP 27 Листопада 2015 00:28
На Старому ринку біля зупинки зробили чудовий туалет. А Ви, видать, за старою звичкою все одно "за зупинку" ходите?
Ас до Ностра Показати IP 27 Листопада 2015 10:14
Я взагалі тільки в туалети ходжу я говорю про загальну масу населення і звички в мене нормальні проблема в вихованні як посієш так і виросте
Лучанка до Ас Показати IP 27 Листопада 2015 11:10
А яке Ви маєте право говорити за "загальну масу"?! Ви - представник громади? Реально ж, судите по собі)))
папа Показати IP 26 Листопада 2015 19:53
смітник а не ринок ФУФУФУ НІКОЛИ НЕ КУПЛЯЮ ТАМ
Лучанка до папа Показати IP 27 Листопада 2015 11:11
О, Боже, як ринок це переживе? Як без Вас він далі існуватиме?! ахахха)
Ваня до маня Показати IP 26 Листопада 2015 20:15
Або в район електроапаратного чи пластмасового заводів
За справедливість Показати IP 26 Листопада 2015 22:08
А до виборів мовчали про аренду!
124 Показати IP 26 Листопада 2015 22:46
З вул.ГЛУШЕЦЬ зроблять 6(!) полосну дорогу !!! Є вже проект !!!
Андрій Глива до 124 Показати IP 26 Листопада 2015 23:56
Якщо це іронія, то вона тут недоречна, адже там дійсно є проблема з пропускною здатністю дороги від медучилища до вул.Паркова. Але якщо це правда, то я дуже радий, нарешті здоровий глузд перемагає. Але додаткову автостоянку теж варто було б зробити.
Ностра до 124 Показати IP 27 Листопада 2015 00:30
А я то думаю, чому вздовж вулиці Глушець з боку парку не висаджують кущів на замін тих, що віджили своє.