USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучани збирають підписи за перенесення ринку з-під стін замку Любарта

10 Листопада 2015 09:15
Лучани збирають електронні підписи про перенесення Центрального ринку.

Старий ринок - це клоака у центрі міста, так вважає лучанин Павло Іващенко, який створив відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Так, у розділі "Благоустрій міста та будівництво" 30 жовтня 2015 року розпочався збір підписів лучан за перенесення Старого ринку, - повідомляє ВолиньPost.

"Пропоную перенести Старий ринок із центру міста. На його місці облаштувати площу для проведення ярмарок та фестивалів", - закликає автор петиції.

Наразі петиція зібрала 108 підписів з 300 необхідних.

З приводу перенесення «Центрального ринку» говорили неодноразово, а його існування називали «більмом на оці».

Втім, як повідомлялося раніше, «Центральний» ринок Луцька не зроблять комунальним і не перенесуть, бо міський голова готується до виборів. А «болючі» реформи не робляться під кінець каденції.

Додамо, що у Луцьку також збирають електронні підписи за те, щоб перенести зупинку транспорту біля готелю «Україна», що на вулиці Словацького у центрі Луцька, на старе місце.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Луцьк Показати IP 10 Листопада 2015 09:26
куди переносити...на ДПЗ ..хватить один вже зробили що ніхто туди не їздить і площа пустує..нікуди переносити не треба....
Лучанка Показати IP 10 Листопада 2015 09:33
збирають підписи про перенесення ринку....перенесення КУДИ? є точне місце..чи тупо вигнати людей на вулицю?? я згідна, що він там не в тему, але ж має бути визначене інше його місце розташування...Чомусь у нас чиновників не звільньняють, а переводять на інше місце роботи. Так давайте тоді вже чесно жити.
Ігор Показати IP 10 Листопада 2015 09:43
Підтримую. Дайте посилання де підписатись.
Беріте до Ігор Показати IP 10 Листопада 2015 11:08
http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/6
Zoya до Ігор Показати IP 10 Листопада 2015 13:22
Можна перенести на красене де була військова частина місця там досит
Лучанин Показати IP 10 Листопада 2015 09:57
Знову Палиця взявся за старий ринок.Вже давно хоче Торговий центр збудувати.Цума виявилось мало. Не треба далеко їхати в тому ж Любліні в Польщі аж два ринки біля замку і нічого живуть люди.
лучанин Показати IP 10 Листопада 2015 10:02
А де ж подітися людям, які там торгують. Спочатку вигнали людей на вулицю (пішли торгувати на базар), а тепер і з вулиці. У кожного є сімї і діти, яких треба кормити. Чи може іващенко сам буде кормити чужих дітей, бо ж йому нехватає фестивалів. Так не можна, дайте людям з базару інші місця, а не за кошмарні ціни. Як вам не жалко тих діток, мами яких (з освітою університета) торгують на базарі, але ж то не діти іващенка і йому подібних.
DRAKULKA Показати IP 10 Листопада 2015 10:03
Дайте ж посилання де можна проголосувати.
Анонім до DRAKULKA Показати IP 10 Листопада 2015 10:23
http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/6
Михно Алла до DRAKULKA Показати IP 10 Листопада 2015 11:26
За перенесення Старого ринку
ДУБ Показати IP 10 Листопада 2015 10:09
Наскільки я пам'ятаю "мишача" метушня навколо Старого ринку триває років десять і її завжди розпочинають перед виборами і як завжди вона закінчується після них пшиком. Тепер озвучу власну думку - Старий ринок стояв і буде стояти на своєму місці, він потрібен тисячам городян так як знаходиться у зручному місці та є місцем підробітку нашим нещасним пенсіонерам, і думка купки невдоволених "Європейців" мало кого хвилює. Як показують останні події до Європи нам як до неба рачки, Європецйями треба народитись, ми СОВОК панове і нікуди від цього не дітися! p.s. що така мала кількість - 300 чоловік, треба хоч 3000, і чого в так званій петиції немає пункту проти ?
Лучанка до ДУБ Показати IP 10 Листопада 2015 11:12
Підтримую на 100%. Чому нема голосу проти тієї петиції? Більша частина лучан купує там продукти, і всім зручно.
LuBart до Лучанка Показати IP 10 Листопада 2015 13:50
"Більша частина лучан купує там продукти, і всім зручно." для чого говорити за "Більшу частину лучан"? ви думаєте, що ті, хто живе на п-ті Соборності і сусідніх з нею вулицях скуповуються на "Старому ринку"? я вже не кажу про 40-й квартал чи Відродження... Практично в кожному мікрорайоні Луцька є свій невеличкий базарчик, а тим більше супермаркет, де майже, повністю присутній весь асортимент "Старого ринку". Не потрібно переносити весь базар. якщо залишати ринок-ярмарок біля замку, то якраз для продукції власного виробництва: с/г продукція, плетені, в'язані, вишиті, ковані, гончарні, художні і т.п. вироби. Тому, що на сьогодні для простих людей там місце дуже важко дається і продати свою продукцію вкрай складно. Зате повно спекулянтів, які лише перепродують гуманітарну або й нову (і досить часто дорогу) продукцію. Їх аж ніяк не назвеш "бідними лучанами, яких вигнали на вулицю". з таким же успіхом можна торгувати в бутіках або торгових центрах! ІМХО
dark до Лучанка Показати IP 10 Листопада 2015 14:05
оооо, хороший вопрос, да потому, что скорее, что против будет намного больше, вот и нету убирая рынок, и построить там какую-то херню, а не факт, что это будет место для ярмарка и фестивалей (которые 2 раза в год и то когда уже закончились узнают, но да ладно) так вот убрав рынок город лучше не станет
Джулія Показати IP 10 Листопада 2015 11:00
ОК. Тоді я реєструю петицію, щоб Старий ринок залишити на своєму місці. Повірте, підписів буде В РАЗИ більше.
Магід до купки невдо Показати IP 10 Листопада 2015 11:18
- Якщо він буде їсти м'ясо, - він зрозуміє, що біднякові потрібен хліб. Поки ж він, багач, їсть хліб, він думає, що бідняки можуть харчуватися камінням.
степан Показати IP 10 Листопада 2015 11:19
Цього чоловіка що хоче перенести зупинку я знаю, нарешті за стільки років зупинка вигідно стоїть а йому подавай на совдепне місце, він бо народним транспортом не їздить
Anonymous Показати IP 10 Листопада 2015 11:25
Як чудово, прикриваючись "Європою", викинути на вулицю в розпал кризи сотні людей! Нах*р йдіть, "реформатори" недороблені, дайте людям ЖИТИ і ВИЖИТИ, бо дограєтеся, знесуть вас, і викинуть на вулицю, як безпритульних шавок! Клоака у вас в ГОЛОВІ!
луцьк Показати IP 10 Листопада 2015 11:27
розчистіть захаращений парк за зупинкою - перенесіть туди ринок і робочі місця базарників ,всеодно там бардак і зарослі нікому не потрібн,і а лучанам ринок там потрібний, але на ринковій площі ЦУМ-2 також не будуйте спритники , там дісно зробіть гарну зону відпочинку для креативної молоді, хоч щось путнє для розвитку туризму у місті зробіть - то ще на такий варіант лучани і пристануть.А просто вишвирнути людей на ДПЗ , а площу перед замком забудувати чорт зна чим - не варіант. На ДПЗ ринок нікому непотрібний і практика показала, що люди туди не підуть.
Анонім Показати IP 10 Листопада 2015 11:57
Запам"ятайте одне- в нашому місті живе не тільки креативна молодь та фіфи на каблуках, а і простий люд, який економить копійчину і ринок їм потрібен. Я проти зносу.
Аноніму Показати IP 10 Листопада 2015 12:19
не треба зносити, треба перенести, бо звільнена територія згодом дасть задоволення не тільки фіфі, а й тим, хто звик мати бодай копійчину
УКРОП Показати IP 10 Листопада 2015 12:31
Свого часу власник "юванту" хотів так само з "Завокзальним" тобто з "Варшавським" учинити благо мером не став у Дніпропетровську приміром багато повноцінних базарів і ніхто на них не посягає а зачиняють лише те що потрібно громаді тобто дрібні стихійні ринки типу колишнього "ювілейного"
я ТАКОЖ ПРОТИ Показати IP 10 Листопада 2015 12:32
Читайте Пясецького "іСТОРІЯ ЛУЦЬКА". Ринок був там від створення Луцька. Я вже одного разу писала, але мій комент не пропустили. Я БУЛА У Франціі в Версалі. Всі знають про Версальський замок.Так ось недалеко від замку розміщений ринок міста ВЕРСАЛЬ. і не псуе враження.... Просто він доглянутий...
Жанна до я ТАКОЖ ПРОТИ Показати IP 10 Листопада 2015 15:04
Золоті слова
Анонім до я ТАКОЖ ПРОТИ Показати IP 10 Листопада 2015 15:41
Не рівняйте французьких мсьє з полішуками, між ними 500 років еволюції
отакого до Анонім Показати IP 10 Листопада 2015 17:36
Ось якраз ти з тих останніх хіба лише пархів ще злегка додалося
Анонім Показати IP 10 Листопада 2015 13:23
Для такого міста всього 300 підписів - це смішно. Будуть всі проплачені, А ринок звичайно потрібен.
Anonymous Показати IP 10 Листопада 2015 14:01
300 ідіотів вирішують за понад 200 тисяч.... Ню-ню... А давайте, наприклад, Луцький замок знесем, чи гей-бордель в драмтеатрі замутим, бо так 300 чоловік захотілося! То не "петиція", то ПШИК! Ото зразок демократії!
Гарбуз до Anonymous Показати IP 10 Листопада 2015 14:59
Повністю підтримую. Якщо ринок дає роботу тисячам людей то давайте краще знесем Луцький замок з усією історичною частиною . Наставимо контейнерів і таким чином забезпечими роботою ще пару тис людей. І взагалі - кожному лучанину- особистий контейнер.
Питання до Anonymous Показати IP 10 Листопада 2015 15:54
А чому 300 торгашів з ринку можуть вирішувати долю історичної частини міста за 200 тисяч городян?Тому що їм там зручно заробляти?А думка інших не цікавить?"Демократ" бл...
Лучанка Показати IP 10 Листопада 2015 14:37
Впевнена, що проблему вдастся вирішити миром лише за умови, що ринок перенесуть у зручне для містян місце. Адже саме на цьому ринку купують с/г продукцію більшість жителів і це не перебільшення на старому ринку найкращий вибір та ціни на с/г продукцію і мясо. Сюди зручно добратись як на тролейбусі так і на маршрутних авто, а це дуже важливо для пенсіонерів і інших жителів, місте. Якби шановний пан Реформатор будучи старенькою бабусею спробував дістатись до ринку на ДПЗ і з важкою торбою назад , то по іншому оцінив проблему.
LuBart до Лучанка Показати IP 10 Листопада 2015 17:21
Зверніть увагу, що для тих, кого ви найбільше захищаєте (продавців та покупців с/г продукції) створені найгірші умови. Чому тротуари та дороги біля базару заповнені продавцями, що змушені виставляти свій товар на землі? І це в той час, коли більшу частину базару займають контейнери з товарами аж ніяк не власного виробництва і навіть не з найнижчими, по Луцьку, цінами на товари. Так само не скажеш, що в тих магазинчиках торгують "самі нужденні" нашого міста. Не давайте маніпулювати Вами!
Читач Показати IP 10 Листопада 2015 18:59
Якщо вже ринок залишати що б люди могли гроші заробляти, то вже тоді дайте в час кризи і іншими людям заробити, дозвольте ставити міні генделики в дворах будинків з цілодобовим продажем алкоголю, продавців шаурми і хот догів на кожних 10 метрі в центрі міста, бабулькам місця для продажу смаженого насіння, поставте приймальника склотари на тетральній площі, вулицю Л. Українки зробити вулицею продажу секонд хенду і т.д. Прощаємося з благоустроєм, даємо можливість людям заробляти в час кризи, а не тільки старому ринку)
1125 Показати IP 10 Листопада 2015 23:40
Словесный понос! Зри в корень! - это класики! Какие цифры торговли с.г. продукцией с собственного "огорода" (не путать с перекупщиками) и "спекулянтов"??? 1 к 10? 1 к 15?