USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Мовний закон Ківалова-Колесніченка «ніколи не відмінять»

11 Квітня 2014 12:01
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в Донецьку пообіцяв, що закон Ківалова-Колесніченка ніхто не чіпатиме.

Закон про мови регіоналів Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка ніколи не буде скасований

Про це у Донецьку в ході зустрічі з представниками керівництва та еліт південно-східної України заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє Еспрессо.

«Ніхто нікому ні за яких обставин не перешкоджатиме розмовляти тією мовою, якою звик», - сказав він, уточнивши, що «особливо» це стосується російської мови.

Прем'єр нагадав, що закон про мови Колесніченка-Ківалова діє і не буде скасований.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 12:11
не з того нензалежність починаєте.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 16:25
ще й як з того . МИ ТОЙ ЗАКОН ПРОСТО ІГНОРУВАТИ БУДЕМО !!!!!
Джулія Показати IP 11 Квітня 2014 12:56
А це ми ще побачимо...
123 Показати IP 11 Квітня 2014 13:45
достав анонім ти тут багатьох своїми анонімками-звіздуй в свою рашку,там і заробиш свої 30 скребряків,іуда
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 14:42
Я, русский, бы выучил, только за то, что на нем разговаривал Ленин !(В,В, Маяковский) и ,Пушкин,Лермонтов,Толстой,Достоевский,Тургенев,Ломоносов,Блок Пастернак Некрасов.Тютчев Шевченко которого выкупили с рабства русская интелигенция!
my_gift до Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 15:58
Ну і граматичні правила не завадило б повторити.
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 16:27
ТИ ВИВЧИ СПОЧАТКУ ТОЙ РУССКІЙ, ПОТІМ БУДЕШ КОМЕНТИ СТРОЧИТИ