USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Майдані представили нових міністрів

26 Лютого 2014 21:32
Майбутній склад Кабміну представила Рада Майдану.

Про це стало відомо сьогодні, 26 лютого, на Майдані Незалежності у Києві.

Рада Майдану представила на Майдані Незалежності майбутній склад Кабміну.

Прем'єр-міністр - Арсеній Яценюк;

Віце-прем'єр з питань євроінтеграції - Борис Тарасюк;

Віце-прем'єр з питань гуманітарної політики: Ольга Богомолець;

Антикорупційне бюро - Тетяна Чорновол;

Люстраційний комітет - Єгор Соболєв;

Міністр юстиції - Павло Петренко;

Міністр економіки - Павло Шеремета;

Міністр освіти - Сергій Квіт;

Мінсоцполітики - Людмила Денисова;

Мінекології - Андрій Мохник;

Міністр культури - Євген Нищук;

Міністр закордонних справ - Андрій Дещиця;

Мініагрополітики - Олександр Мирний;

Міністр кабінету міністрів - Остап Семерак;

Мінохоронздоров'я - Олег Мусій;

Міністр палива та енергетики - Юрій Продан;

Міністр молоді і спорту - Дмитро Булатов;

Міністр внутрішних справ - Арсен Аваков;

Секретар РНБО - Андрій Парубій, його заступники - Вікторія Сюмар та Дмитро Ярош (ще не дав своєї згоди);

Міністр інфраструктури - тривають консультації.

Міноборони - тривають консультації, афганці внесли свою кандидатуру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 26 Лютого 2014 21:37
Аваков не може бути міністром внутрішніх справ, МВС повинен очолити - Ярема!!!!!!
а23 Показати IP 26 Лютого 2014 21:40
А зборів і доходів?
Анонім до а23 Показати IP 26 Лютого 2014 21:48
це і митниця дуже прибуткове тре своїм дати....
Так до а23 Показати IP 26 Лютого 2014 23:15
Доходов не ожидается, для чего министерство держать?....
Анонім Показати IP 26 Лютого 2014 21:47
цеи жах :( я уявляю при такому кабміні які представники "вулиці" очолять у нас виконавчу гілку влади....
Рома Показати IP 26 Лютого 2014 21:54
Міністр внутрішних справ - Арсен Аваков!! Он же голубой позор!!!ужас
вік до Рома Показати IP 26 Лютого 2014 22:32
ото й буде всіх ї......Мужики ховайте свої дупи.
Рома Показати IP 26 Лютого 2014 21:55
http://www.youtube.com/watch?v=1j6LBq3VgHI#t=333
бачив до Рома Показати IP 26 Лютого 2014 22:18
А от і "невідома" третя сила і ще на професійну камеру знімали...
Рома Показати IP 26 Лютого 2014 21:58
http://www.youtube.com/watch?v=LQRJe48tDNA это первая часть
tyg Показати IP 26 Лютого 2014 22:03
чорновіл ярош булатов - це ізда
ото так Показати IP 26 Лютого 2014 22:10
Все, що відбувається говорить про те, що ніхто не хоче йти в уряд працювати, а особливо колишні опозиційні депутати! Одна справа горланити зі сцени Майдану, а інше - брати відповідальність і особливо щось вміти робити і саме РОБИТИ! Вже краще на депутатській зарплаті з пільгами посидять, ніж будуть роботою відповідальною заморочюватись! Ось такий дефіцит і утворився, який і приведе остаточно до знищення України!:( А із запропонованих кандидатів - половина підлягає люстрації! Так за що боролися-то ...???:(
Анонім до ото так Показати IP 27 Лютого 2014 00:01
"особливо колишні опозиційні депутати" - що ви таке говорите? Вони перші розв'язали війну, а вори при цьому захищалися, як би там воно не звучало. Спецпідрозділи ж виконували свої обов'язки. А людей ця "опозиція" просто використала для того щоб прийти (залишитися) до влади, на цей раз кровавим шляхом. Якщо вже бути сильно гуманним, то яке право взагалі вони мають знаходитися на волі, а ви їх в уряд... От і я питаю, за що боролися?
вік Показати IP 26 Лютого 2014 22:34
оце то й контингент.ці накерують.втікайте любі друзі із ****** України або вибиваємо цю коричневу нечисть