USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волинь направили Нацгвардію, аби та розібралася з бурштинокопачами

22 Вересня 2015 20:44
Підрозділи Національної гвардії України залучили до несення служби щодо недопущення протиправних дій у видобутку бурштину та його транспортуванні на Волині. Про це у коментарі УНН розповіла речник Національної гвардії України Світлана Павловська.

«Підрозділи Національної гвардії України залучаються до несення служби щодо недопущення протиправних дій у видобутку бурштину та його транспортуванні. Служба здійснюється згідно із розпорядженням УМВС України у Волинській області у селі Лісове, що за 70 кілометрів від Луцька», - відзначила С.Павловська.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у волинські ліси з’їхалося біля тисячі «гастролерів» копати бурштин. Так, вже два дні в селах Маневиччини - аншлаг. Туди з’їжджаються копачі бурштину з Рівненщини, Львівщини та Житомирщини. Згідно з приблизними підрахунками, там наразі від 500 до 1000 старателів. А на самій ділянці - більше сотні автомобілів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
суддя Показати IP 22 Вересня 2015 21:34
Показово розстріляти чоловік 10,більше копати не будуть...
не дурний до суддя Показати IP 23 Вересня 2015 09:42
коментар було видалено
Підтримую Показати IP 22 Вересня 2015 22:22
Нехай Нацгвардію ще в УМВС у Волинській області направлять та в Маневицький Любешівський Камінь-Каширський Шацький Ратнівський РВ УМВС Цих хабарників і кришувальників давно треба судити. Може нарешті визнають в Авакова що крім крищування бурштину Шпига так нічим і незаймався
Копач Показати IP 22 Вересня 2015 22:40
Ха ха ха !!! Мусорів куплять
лучанин до Копач Показати IP 22 Вересня 2015 23:18
чи куплять ... чи дадуть люлєй )))
Анонім до лучанин Показати IP 23 Вересня 2015 00:51
Враховуючи недавні Київскі події виникає запитання - бурштин це повід, чи причина? Тому ще невідомо хто кому буде давати люлєй. А в тому що нацгвардія їде давати люлей ні в кого не виникає сумніву.
13 до Копач Показати IP 23 Вересня 2015 14:18
тебе в хлам падл*ка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))))
В.Г.С, Показати IP 23 Вересня 2015 00:51
Законом потрібно врегульовувати відносини , а не нацгвардію посилати . Хватить соплі жувати роздумуючи, щоб як прибрати під нову корупційну схему від-миття грошей. Люди потребують роботу, а її в регіоні нема і не дають ліцензію-вати видобуток . Заробітки в полщуків в Росії закінчились... .
Анонім до В.Г.С, Показати IP 23 Вересня 2015 09:49
Законодавства по цьому питаню не існує
бандеровець Показати IP 23 Вересня 2015 07:48
а ще можна літаки, гради та 95 бригаду дисантників з АТО!! Завалити пару чоловік остальні самі розбіжаться
1 до бандеровець Показати IP 23 Вересня 2015 10:39
А ще можна тебе за яйця там підвісити щоб ворог лякав.
Старатель Показати IP 23 Вересня 2015 08:00
Щоб цього небуло то треба перш забрати мотопомпи у Линдюка.кирди та ще деяких народних обранців Їм можна а нам ні ,
123 Показати IP 23 Вересня 2015 08:40
Зовсім не здивуюся, кщо вивиться, що кримінальний авторитет Морда, який копає бурштин зараз в Лісово виявиться колишнім студентом Линдюка
невідомий автор Показати IP 23 Вересня 2015 08:52
якщо нацгвардія буде мудра,то не піде на простий народ,а буде його захищати, ОЛІГАРХИ положіть на місце награбоване,і народ буде мати те,що йому належить.А чому на Донбасі коли люди копають в копанках уголь,то там немає нацгвардії?Отож............
Дончанин до невідомий автор Показати IP 23 Вересня 2015 10:01
На Донбассе за копанки гоняют и весьма сильно гоняют. Но гоняют по одной причине - добывать уголь в копанках весьма опасно для жизни.
свідомий до невідомий автор Показати IP 23 Вересня 2015 11:29
А на Донбасі є влада? Якщо "народ" коїть протиправні дії, то що- жаліти?
... Показати IP 23 Вересня 2015 09:49
коментар було видалено
КУМ Показати IP 23 Вересня 2015 10:18
Танкову бригаду ще направте.Всі про все знають і ніхто нічого не робить.Не країна,а посьміховисько.
депутат Показати IP 23 Вересня 2015 21:11
Нещодавно повернувся з АТО- прикро дивитись на усе це!!! Напевно необхідно почати скликати побратимів проти нечисті поліської. Напевно падлюки хочете чергового волинського Іловайська. Дочекаєтесь С*КИ. Кожна копанка в тілі Волині - *******Коли неможенавести порядок цей п***ар гунччик- то напевно необхіднго навести нам. Слава Україні!!
Бродяга Показати IP 23 Вересня 2015 21:43
Народ мине трошки часу і на місті де копають хороші хлопці для того щоб прокормити сім'ю будуть стояти помпиякі пряцюватимуть на глав держави як в Олевску а простий народ буде лапу сосати.
Каландайщик Показати IP 24 Вересня 2015 14:01
Дада буде як в Олевську 300гривень з лопати
народ Показати IP 26 Жовтня 2015 20:06
Влада ..... ви що хочите ще один майдан щоб був на волині то буде і ці перестрілки не зупинят людей хай дажеб 10 забилиб це людей неналякає людям нема роботи. Скажіть що їм робити де заробити. Коли пенсію не поднимають а все дорожчає канешно що на янтару
Маневичі Показати IP 5 Грудня 2015 11:23
Ці люди які сторожують копанки самі ставлять велику палатку і копають в середині і так палатка рухається день за днем а людей і близько не підпускають щоб не побачили іхніх дій і деж правда????