USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині керує той, хто більше збере людей з палками

11 Березня 2014 21:17
«Зараз на Волині вирішують питання ті люди, які більше збирають хлопців з палками, відповідно, вертикаль влади не можна належно сформувати»,- заявив заступник голови обласної ради Ігор Гузь.

Про це інформували сьогодні, 11 березня, під час громадського обговорення кадрових призначень в залі Волинської обласної ради.

«Нам треба повна демократія. Однак, скоро нас винесуть звідси за те, що ми не посіємо на полі, не дамо пенсій людям. От, яка ситуація зараз в нас в області: одна група приходить й каже, що треба того на поcаду, а інші пропонують ще когось, треті кажуть ще про іншого, то хто має прийняти рішення!? Кого слухати!? Десантників, автомайданівців, «Правий сектор»?! Це зловживання. Влада лишається без інструментів керування. То як, в кого більше палок, сил, той і вирішує?! Хто більше народу збере той і має керувати?!», - розповів заступник голови обласної ради Ігор Гузь.

Лідер «Правого сектора» на Волині Павло Данильчук на це зазначив:«Ми пропонуємо не призначати заступників голови ОДА, а виконувачів обов’язків. Необхідно організувати конкурс, і до кінця тижня будуть гідні претенденти».

«Такої посади як виконувач обов’язків голови ОДА немає. Обрання посадових осіб повинно йти по певних правилах. Давайте підтримаємо пропоновані кандидатури, надамо можливість їм працювати», - пояснив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

Потому Павло Данильчук запропонував зробити конкурс на посади, щоб до кінця тижня були гідні кандидатури.

Григорій Пустовіт пояснив, що готовий до нових кандидатур, однак таких пропозицій та бажаючих не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
Анонім Показати IP 11 Березня 2014 21:28
а ми можемо оголосити референдум та приєднатися до Британiї.. Францiї чи кудись, де нема папуасiв... ?
Ольга Показати IP 11 Березня 2014 21:31
Це лише початок березня, а в демократів почалась гонка за посадами, про людей недумають все ділять та ділять. Одних під дулом автомата поміняли--"демократичний способом", а тепер вас точно громада Волині, як сказав Гузь " скоро нас винесуть звідси за те, що ми не посіємо на полі, не дамо пенсій людям.". Готуйтесь хлопчики, час наближається
Ольга до Ольга Показати IP 12 Березня 2014 10:11
ujneqnt legb
Сергій Показати IP 11 Березня 2014 21:35
Клоуни!!!!!!!!!!!!!!
Макс Показати IP 11 Березня 2014 21:39
Правий сектор перетворився в звичайне бандитське угрупування зразка 90-х. При чому не найкращого його зразка. Тому що є ОПГ зі злагодженою структурою, повноваженнями, посадами і правилами. Наприклад, Коза Ностра, Якудза і т.д. А тут - повний бардак. Подивіться на обтяжені інтелектом обличчя з ПС, хто сидить позаду Данильчука на 3-й фотці зверху. Наче недавно з Маневицької колонії відкинулись.
Анонім до Макс Показати IP 11 Березня 2014 22:35
не знаю як на третій, а от на другій за Гузьом стоїть відомий в Луцьку наркоман-рецидивіст і це 100%. Не хочу писати прізвище. Збіговисько гопників.
Рома до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 07:36
так він сам наркоман.
ХА ХА до Макс Показати IP 11 Березня 2014 22:39
МОЖЕ смишно може не але на фото з права вид данильчука працивник сбу
111111 до Макс Показати IP 11 Березня 2014 23:14
Не Малімон випадково?
Папуас Показати IP 11 Березня 2014 21:41
На майдані коло церкви революція іде. — Хай чабан! — усі гукнули,— за отамана буде. Прощавайте, ждіте волі,— гей, на коні, всі у путь Закипіло, зашуміло — тільки прапори цвітуть… На майдані коло церкви посмутились матері: та світи ж ти їм дорогу, ясен місяць угорі! На майдані пил спадає. Замовкає річ… Вечір. Ніч. У ролі "Чабана" в Рожищенському районі виступає В.В. Дулюк - самий "грамотний" із усіх майданутих могікан в районі, контрабандист, хапуга і баснописець. Цікаво, а кого ж візьмуть у зами - невже овець?
))) Показати IP 11 Березня 2014 21:41
а Пашечка чого стоїть? сидіти ще не може? во збіговисько уродів.
громада Показати IP 11 Березня 2014 21:51
...Ви бачете хто ...на фото від АВТО МАЙДАНА 2-ГЕ ФОТО БІЛЯ ГУЗЯ З ЛІВА ПЕРШИЙ Щупак Олександр--раніше не одноразово судимий (разбої грабіжі, нарко збитчик номер один м.Луцьк, шахрай), він і на даний час кожний день вживає наркотики...і ці люди називають себе АВТОМАЙДАН...контролюють дорожній рух з працівниками Даі...СКАЖЕМО БІЛЬШЕ СПІЛЬНО З Гузями в приміщені Обл адміністрації... вирішують кому КЕРУВАТИ ОБЛАСТЮ .....ПОЛНИЙ АБЗАЦ ПОЛНИЙ АБЗАЦ.....ХТО СТАРШИЙ В АВТОМАЙДАНІ БІГОМ БІГОМ----СПИТАЙТЕ ЩУПАКА ОЛЕКСАНДРА....ЩО ВІН ТУТ РОБИТЬ
кадровик до громада Показати IP 11 Березня 2014 22:11
Четверте фото зліва від Данильчука звільнений за вимагання хабарів З Луцького МВ урод Павшук кандидат в начальники МВ
Анонім до кадровик Показати IP 11 Березня 2014 22:12
А справа наркоман
Мда! до кадровик Показати IP 12 Березня 2014 00:49
Троль - не знаєш не гони пургу. Павшука з Луцького МВ ніхто за хабарі не звільняв!Він взагалі з ДСО звільнявся! Якщо шось пукаєш - факти в студію.
мєнт до громада Показати IP 11 Березня 2014 22:14
Пяте фото на гальроці члени двох ОЗГ угони і крадіжки з проникненням
111111 до мєнт Показати IP 11 Березня 2014 23:16
Малімон?
ГРОМАДЯНИН Показати IP 11 Березня 2014 21:55
ПРОПОНУЮ АВТО МАЙДАНУ ТЕРМІНОВО ПРОЙТИ ТЕСТИ НА ВЖИВАННЯ НАРКОТИКІВ..... БУДУ РАДИЙ ЯКЩО ПОЛОВИНА ПРОЙДЕ
Анонім до ГРОМАДЯНИН Показати IP 11 Березня 2014 22:05
А на що тести тут і так видно неозброєним оком.Подивіться на їх очі-наркоши та ймайдауни через одного такіж,бо нормальна людина на той МАйдан не полізе.
Анонім Показати IP 11 Березня 2014 21:58
Дуже добре що Волинські новини дають багато фото.Передамо їх Віктору Федоровичі Януковичу.А щодо того що люди скоро іх винесуть це ще гарно сказано-їх будуть просто вибиватия як бандюків вибивати.
Василь до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 22:35
А хто тут згадав ялинковича. Брате Анонім ти що там куриш - йолку?
Андрій76 до Василь Показати IP 11 Березня 2014 22:56
Та це взагалі якась баба з ОДА яка на всіх сайтах поститься...
Анонім до Андрій76 Показати IP 12 Березня 2014 11:14
Баба з ОДА - це твоя мама. Навчись вислуховувати чиюсь думку без тупих образ.
лот Показати IP 11 Березня 2014 22:02
Демократія тепер майданутих сила .Хто не думає як він зразу б є у рило.
службовець Показати IP 11 Березня 2014 22:05
На сьогоднішній день обласна рада адміністрація всі свої дії погоджують з правим сектором. Реально влада узурпована напівбандитьським формуваням. В особистій охороні фюрера Данильчука угонщик і член ОЗГ. Кукловод Аркадій, хвора на голову людин, відкрито, йому не угодним погрожує зброєю. Скоєний ними розбійний напад на пост ДАІ і заволодіння сброєю ще дасть свої наслідки Хто дав їм право чинити самосуди, нехай читають біблію і Європейські закони, я не говорю вже про нашу Конституцію. Це позор нації і держави їхні подвиги ще оцінять, але щоб це сталось не з запізненням. Не чекайте незросуміло якої команди, а проявіть свій патріотизм в криму і сході , де через таких як вони з нас створили образ нациста з озвірілим обличям.
Анонім Показати IP 11 Березня 2014 22:08
Хто б ще про це казав... І винесуть, і не тільки! Хай-но люди трошки до тями поприходять, від чайку майданівського перехворіють. "Врага не буде супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люди на землі." (Т. Шевченко)
Бульба Показати IP 11 Березня 2014 22:09
А шо это за гостарбайтеры в красных жилетках? :)
Анонім до Бульба Показати IP 11 Березня 2014 22:12
Це бандюки-автомайданівці
Анонім Показати IP 11 Березня 2014 22:10
Кримчани і східняки молодці.Таке бидло як у нас ПРавий сектор вони правильно зробили що не пустили на свою землю цих бандитів.І хто там їм допомагає-росіяни,чеченці це дуже добре-їм слава.А мидивимось на цю банду і мовчимо.Кличемо шановні Путіна-він допоможе.
112 Показати IP 11 Березня 2014 22:11
Скоро ми приєднаємось до Гондурасу.
Олег Показати IP 11 Березня 2014 22:17
Що, повсцикалися бютівці? Швиденько солоденькі місця позаймали. І тепер їм мішають працювати люди, які привели їх до влади.... Позорище!!!!
Андрій до Олег Показати IP 11 Березня 2014 22:53
Всцимося всі, коли москалі у наступ підуть. Ви ще трохи повипендрюйтесь, побийте когось, повибивайте побільше вікон, облийте когось водою, попозуйте з палками в громадським місцях.... Одним словом, дайте Путіну більше приводів для того, щоб переконати всіх, що ту дійсно "бендеровцы бєспрєдєльничают". І тоді будемо всцикатися всі. Здається мені, що коли почнеться мобілізація, героїзм у більшості цих "патріотів" подінеться. Одним словом, шановні, не заважайте своєю дурнею рятувати країну. Не розхитуйте нову владу
Анонім до Андрій Показати IP 19 Березня 2014 16:30
100% правда
Анонім до Олег Показати IP 11 Березня 2014 22:57
Якби змогла, то поставила б мінімум ще 15 плюсів. Правий сектор вже не тихенько, а явно зливають. Думку народу ніхто уже не слухає. Швидкого освистали на майдані. І що? Він побачив, що народ йому не довіряє. Які висновки зробив? НІЯКИХ. Паша виступаючи уже не ставить умови, як було раніше, а дуже помітно нервує. Пан Гузь. Судячи з Вашого тезису, який є одночасно заголовком цієї статті, Ви є надзвичайно самокритичною людиною.
Іван Нововолинськ Показати IP 11 Березня 2014 22:37
Дуже велике прохання від людей, та заберіть вже десь цього клоуна Данильчука. Нехай не позорить нашу націю, наш народ, нашу Волинь.
Сергій Нововлинськ до Іван Нововолинськ Показати IP 11 Березня 2014 22:42
Прийди і забери!
Андрій до Іван Нововолинськ Показати IP 11 Березня 2014 22:45
Заберуть. Вже не довго.
Василь Показати IP 11 Березня 2014 22:38
Коменти писали в основному менти, пардон мусора, бо мента зараз не часто зустрінеш. Рвуться до кормушки. Всеодно всі під суд підете.
Света до Василь Показати IP 11 Березня 2014 22:41
Ну конечно...больше ничего не придумал??))
Андрій до Василь Показати IP 11 Березня 2014 22:44
Якщо всі мєнти і мусора підуть під суд, куди побіжиш жалітися, коли ці придурки з палками будуть гамселити тебе на вулиці? А до цього дійде, якщо їм дати волю.
Андрій Показати IP 11 Березня 2014 22:42
КЕРУВАТИ ПОВИННІ АДЕКВАТНІ, КОМПЕТЕНТНІ ЛЮДИ, ЯКІ МАЮТЬ ДОСВІД!!!!!!! Особливо у складних умовах, які є сьогодні. Чому стадо дебілів з палками повинно когость там призначати на посади???!!! Чому це ж стадо дебілів вважає, що вони висловлюють думку усієї громади???!!! З іншої сторони, я б дав їм покерувати регіоном з місяць. Мали б ще один майдан. Цього разу громили б вже їх.
Іван Нововолинськ Показати IP 11 Березня 2014 22:46
Так от чому ця братва Данильчука боїться що керувати УМВС буде Швидкий, цісяють щоб не позакривав в КПЗ, цих злодіїв -наркоманів. А Алексеєнко він свій, той з стакана не злазить, було б що випити а закуска завжди при ньому - рукав. Фу як потягнуло.
xs 12 Показати IP 11 Березня 2014 22:47
Ужас ! В яку жопу ми вси попали ! И це тильки початок...
Майдауны Показати IP 11 Березня 2014 23:00
Домайданились...
селянин Показати IP 11 Березня 2014 23:03
усе бувше мєнтовське бидло-свиноцтво на х.... метеликів ловити.... разом зі "спідометром"....
Україна Показати IP 11 Березня 2014 23:05
Треба зібрати Віче і висловити недовіру ПС!
А Показати IP 11 Березня 2014 23:17
Люструйте Данельчука з його патроном Музичко (Сашко Білий)!!! Це два депломата :)
777 Показати IP 12 Березня 2014 00:05
ПС - піда..аси!!!!!!!!!!!!!! Коли ви рти закриєте. Із-за вас Україна розвалюється.
Любомльчанин Показати IP 12 Березня 2014 07:04
Правий сектор - молодці, а ці, хто тут пише - нехай у вас дрижать колінця, скоро і до вас доберемося, чмошники ! Слава Україні !
113 до Любомльчанин Показати IP 12 Березня 2014 17:33
Це ви до кого доберетесь? До тих хто не підтримує вашої думки? До тих хто рахує дії ПС протизаконними?
свій Показати IP 12 Березня 2014 07:17
бачу бувши комуняки і ригі засуєтилися - нечисть. скоро вам буде амба, а такі як Данильчук подбають про це
1242 Показати IP 12 Березня 2014 08:00
Ти працюй мудак!!!! .........а не ляпаєш
андрій Показати IP 12 Березня 2014 09:05
я нерозумію одного - Данильчук збирав та відправляв наших героїв на Київ а сам ховався в місті Луцьку! Ганьба йому - зрадник України та небесної сотні!
Лучанка Показати IP 12 Березня 2014 09:07
Люди ви не пишіть дурні коменти, а думайте як поставити до влади компетентних,розумних людей. А не Лук"янчука Віктора чи Романа Карпюка.Це гнилі карєристи. Лукянчук рвався до влади у Баківцях,хотів головою сільської ради стати. Хоче бабла чоловік скосити,так бідний рветься за Україну та до дупи вона йому, йому б тільки посадку урвати діткам дати грошенят. собі прикупити хатинку,бо ж не має нічого.Голенький і босенькийф остався, як жінка копня дала.Приженився,але ж не своє треба до влади,а там все як по маслу.Що він може зробити культработник . а чи Карпюк такий же самий, аби до влади.Ну очолив ти нікому непотрібнийц навчальний заклад,кого він готує там тупаків,хто в школі на 2- в Україні крутий спеціаліст. Тільки робити таким спеціалілста хібань в Італіїї дупи витирати у них це добре виходить.То подумайте,що такий карєрист може зробити,А нічого.Є багато розумних у нас людей.Думайте, а рвіть цю Україну0бо скоро до Гондурасу нас дурних приєднають,як будемо такі недружні.Один на одногог.От брат старший Росія вже буде нас лупити і сильно, а ми що,ми ніхто.Що ми за країну в якої нема армії, а ніхто.Нас бери голими руками от Росія і бере. Віддали весь ядерний арсенал, а в нас його було стільки,що весь світ подумав би, чи можна подумати про нас погано.-, а не йти і захоплювати нашу землю спокійно,как ни в чем не бівало.Ви навіть не уявляєте, що може статися в наш атомний вік брядкання зброєю. Це може бути просто кінець.Всім і Росії і всьому світу.Не одумаємося,Бог не прибавить віку, а забере. Бо цце злодійство і забагчення людей до цього ведеюНа цьому світі не треба нічого
Людям Показати IP 12 Березня 2014 09:35
Боже, люди, ви подивіться на фото - це ж нарікі, алкашня, бандюки! В школах не вчились, про ВУЗи мовчу, і думають, що все вирішується силою і грішми! Куди ми котимось?!
Я Показати IP 12 Березня 2014 10:02
До вас розумні люди не підуть. З такими брехунами і бандитами як ви, чесні люди не будуть зв'язуватись. Гузь недавно сам ходив з палками і заставляв нормальних людей писати заяви на звільнення, тоді не думав про те, що заважає їм працювати. Ви отримаєте те, що посіяли.
Лучанин Показати IP 12 Березня 2014 10:05
А у нас так завжди: ДВА УКРАЇНЦІ - ТРИ ГЕТЬМАНИ! Ви тендер оголосіть ще на посади заступників, тоді точно все буде ОК! Хто більше бандюків приведе - той і посаду займе (логічно ж).
Охх... Показати IP 12 Березня 2014 10:17
Чому так? Нам треба дипломатів, а у нас одні "чумадани".
Olha Показати IP 12 Березня 2014 13:22
Я просто (трішки) підвели підсумки ситуації в Україні і зробила висновки.Слава Богу,що почало доходити деяким,що Крим невартий бандитів Турчинова,Яценюка і т.д.А найкращим виходом було б лишити недоторканості бандитів -депутатів.А потім провести довибори.Людям вже осточортіли бандформування ПС,Самооборони і т.д.Люди хочуть:1.Щоб не було корупції.(Думаю,що тут потрібен диференціальний підхід,тобто розглядати всі види корупції і виробляти протидію.Щоб уникнути деяких видів корупції потрібно провести деякі оргметоди).2.На посади в держапараті назначати на прозорій конкурсній основі.І ГОЛОВНЕ -ДАТИ ЛЮДЯМ РЕАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ відкликати чиновника,який не справляється з покладеними на нього обов'язками або є корумпований.Система призначення суддів,прокурорів ,їх помічників повинна бути ТІЛЬКИ на прозорій конкурсній основі.3.На З.Україні повинні відкриватись фабрики і заводи,щоб люди могли працювати.4.Думаю,що громадяни не будуть проти того,щоб пенсії і зарплати росли,тобто зростала купівельна спроможність,а значить і ріст економіки.
Лучанин до Olha Показати IP 12 Березня 2014 17:42
Та при чому тут депутати!!!!!!!!!! Вони до бюджетних грошей не мають ніякого відношення!!!!!!!!!! Вони є ЗАКОНОДАВЧИЙ орган влади! Тих депутатів 450 штук, а крадуть сотні тисяч посадовців! Розкрадають ті, хто сидить в бюджетних установах на керівних посадах!!!!!!!!!
Лучани Показати IP 12 Березня 2014 14:46
Саме головне, нехай Данильчук скаже на які гроші живе його кодло!!!!!!!!!! Загаряють в центрі біля фонтану, нероби кончені!!!!!!!!!
Olha до Лучани Показати IP 12 Березня 2014 15:08
Парубій розповів, що в українську Нацгвардію увійдуть бійці Самооборони Майдану-----------------Схоже,що бандюків з ПС,Самооборони і т.д. будуть озброювати.Завтра будуть приймати закон.
Луцьк до Olha Показати IP 12 Березня 2014 17:35
А в перші ряди на кордоні поставити самого Парубія і його скажену сестру Оробець, Турчинова, Яйценюка і безмозглих Кличків нехай там оруть! А то попривикали до сцени!
гусь Показати IP 13 Березня 2014 00:43
О, на другому фото є пики раніше судимих осіб більше 10 разів за наркотики, тіпа Щупак, в желетках і вся інша бригада судимих. Одні судимі. Капець!!!