USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Начальник волинської міліції отримав звання генерал-майора

27 Серпня 2015 18:59
Відповідно до указу Президента України вiд 26 серпня 2015 року №594/2015 начальнику УМВС України у Волинськiй областi Шпизi Петру Петровичу присвоєно спецiальне звання генерал-майора мiлiцiї.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко.

Довідка:

Петро Шпига народився 30 вересня 1973 року у селі Чмикос Любомльського району Волинської області.

У 1995 році закінчив Луцький державний педагогічний інститут, у 1996 році – Українську академію внутрішніх справ, в 2001 році – Тернопільську академію народного господарства.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав 25.05.1995 року на посаді старшого психолога відділення бойової та спеціальної підготовки відділу швидкого реагування "Сокіл" управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України у Волинській області.

Згодом працював в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області, у відділі карного розшуку Луцького МВ УМВС України у Волинській області, у відділі Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області.

З червня 2005 року обіймав посаду начальника підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління МВС України у Волинській області.

Одружений, має двох доньок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
пр Показати IP 27 Серпня 2015 19:05
он не хороший человек
Юрист до пр Показати IP 28 Серпня 2015 08:33
Та він КК та КПК не читав Завжди не може знайти підстав то бурштинокопачів посадити то валютчиків.Окрім того хоч Терещук такий же хабарник як і він хоч створював видимість боротьби з ними(приставляли міліцію біля Пано вилучали протягом року валюту).А щей навіть незнайшов статті КПК УКраїни для оголошення підозри та взятття під варту людей які вбили хлопця на Дубнівській.Та ці статтті студенти 3 курсу юрфаку на память знають.
Луцький Показати IP 27 Серпня 2015 19:18
По різному можна відноситись до Шпиги, але хвала йому за те в його особі відзначили Волинь!
Чесно Показати IP 27 Серпня 2015 19:21
Якщо чесно, то ніколи не думав що волинякам можуть давати такі високі звання...
Згідний Показати IP 27 Серпня 2015 19:23
У всі часи на Волині генералів давали приїзджим, а волиняни прислужували...
Важно Показати IP 27 Серпня 2015 19:28
Мені не цікаво хто і як отримував це звання, але не можу не сказати, що приємно і ще раз приємно що Шпига довів що і волиняки можуть стати генералами!!!
Ron Показати IP 27 Серпня 2015 19:41
Ганьба! Все життя сидів у підвальному приміщенні і кришував небагаточисленних повій. Перед революцією Шпигу зловили на хабарі, але під час революції було не до нього, а потім з мотивів революційної доцільності з легкої подачі ПС і Самооборони справу відклали. Ця справа і зараз лежить у відділі внутрішньої безпеки УМВС. Ось такий у нас генерал.
ввб до Ron Показати IP 28 Серпня 2015 09:53
ніякої справи не було, не чешіть
Ярослав Показати IP 27 Серпня 2015 19:51
Дійсно Петро Петрович,як фахівець, заслуговує це звання.
Ярослав Показати IP 27 Серпня 2015 19:51
Дійсно Петро Петрович,як фахівець, заслуговує це звання.
В.М. Петрук Показати IP 27 Серпня 2015 19:59
Вітаю, але мені не зрозуміло ,як таке може бути ! У 1995 році закінчив Луцький державний педагогічний інститут, у 1996 році – Українську академію внутрішніх справ, в 2001 році – Тернопільську академію народного господарства. Базової освіти МВС не має / не закінчував навчальний заклад МВС / . Неудавшийся педагог ! Академія МВС- дає посади,це знають ті кому потрібно !!!! До чого тут Тернопільська академія н/г ????? Тепер я розумію ,чому така низька фаховість працівників МВС на керівних посадах ........!!!!!
До ПЕтрук до В.М. Петрук Показати IP 28 Серпня 2015 09:51
НАВІЩО МЕНТАМ ВЗАГАЛІ ОСВІТА? ВСІ УЧБОВІ ЗАКЛАДИ МВС ЗАКРИТИ. ДОСТАТНЬО 2 МІСЯЦІ, САМЕ СТІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ДЛЯ НАВЧАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО.
бурштин Показати IP 27 Серпня 2015 20:13
всіх засліпить
не пацик Показати IP 27 Серпня 2015 20:19
очікуване нашими ворогами дефолт невідбудеться (Яценюк ) : навіть якщо на волинні буде ще 100 шоколадних *енералів . Ні совісті- ні честі .
Анонім Показати IP 27 Серпня 2015 21:03
можна сказати, що він очолить поліцію на Волині, або в іншій обл, перед призначеннями рошенко завжди мітить своїх, як було з терещуком, мафія керує цією державою вже більше 20 років і кінця цьому не видно; шанс на радикальні зміни ми вже втратили, а інший -буде не скоро
Суддя Дредд Показати IP 27 Серпня 2015 21:28
А начальника Одеського УМВС Макуху затримали на хабарі 20 тис.доларів - оце справжня новина! Коли на Волині дочекаємось таких новин?
не пацик до Суддя Дредд Показати IP 28 Серпня 2015 00:38
яка це новина ? коли полковників і хенералів фейсбук в сауні призначае ?
Ротман Показати IP 27 Серпня 2015 22:09
Он кришует камушки??
ЛЮСТРАТОР Показати IP 27 Серпня 2015 22:46
ПОКРИВАННЯ НА ВОЛИНІ В МІЛІЦІЇ ВСЕ І ВСЯ ЦЕ, ЩО Я ЛІЧНО ЗНАЮ А КОПНУТИ ДАЛЬШЕ *ОПА ПОВНА, КОЛИ ЩОСЬ В ЦІЙ КРАЇНІ ПОМІНЯЄТЬСЯ, …І.ЦІ УСІ ЗВАННЯ НА УКРАЇНІ,НА ЛЮДСЬКІЙ КРОВІ ,ХОТЬБИ ЕЛЕМЕНТАРНУ СОВІСТЬ МАЛИ В....ДКИ.
Олександр Показати IP 27 Серпня 2015 22:55
свого часу кришувавигральний бізнес
а Показати IP 27 Серпня 2015 23:13
Вітаємо
Степан Бандера Показати IP 28 Серпня 2015 00:43
мент відпрацює вже восени
К Показати IP 28 Серпня 2015 06:22
Жити стає все краще і краще
Кравчук ВВ Показати IP 28 Серпня 2015 07:53
Вітаємо генеральську Україну ! Шкода ,що є кому отримувати звання,нагороди за налоги які сплачують люди, але намає кому побороти злочинність,корупцію і відстояти та захистити права тих людей .
не пацик до Кравчук ВВ Показати IP 28 Серпня 2015 11:46
на одного Галетея стало більше ! вот і все
Луцьк Показати IP 28 Серпня 2015 09:47
ВСІХ МЕНТІВ СТАРШЕ 30 РОКІВ ГНАТИ!!! ДОРОГУ НОВІЙ ПОЛІЦІЇ!!!
Віктор Показати IP 28 Серпня 2015 10:26
Вітання! Людина дійсно заслуговує цього звання. Перший керівник міліції,якого призначили з врахуванням думки громадськості. Очолив міліцію .коли довіра до правоохоронних органів впала нижче рівня жирності кефіру в супермаркетах. Прикро,що в інших областях керівників призначали без врахування думки людей. Ось там прийшли до влади всі старі кадри.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 10:31
Полішуки рулять