USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Нацгвардієць загинув не від вибуху гранати, а від кулі в серце, – Аваков

31 Серпня 2015 21:00
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков уточнив, що боєць Національної гвардії загинув від кулі в серце.

Про це Аваков повідомив у Twitter.

« .... Один загиблий солдат Нацгвардії - кульове поранення в серце... думали осколок - а хтось під шум ще і стріляв», - написав міністр.




Як інформує НГУ, 31 серпня 2015 під час виконання службових обов'язків із охорони громадського порядку під час зіткнень під Верховною Радою України від поранення загинув військовослужбовець Національної гвардії України, старший солдат Дебрін Ігор Анатолійович, 1990 року народження.

Він був покликаний для проходження строкової служби у лавах НГУ у квітні 2015 року.

Нагадаємо, сьогодні, 31 серпня, Верховна рада України прийняла законопроект про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в першому читанні. Попередньо зміни до Конституції підтримали 265 депутатів, 87 були проти, 5 утрималися. Після голосування за зміни до Конституції протестувальники були обурені рішенням депутатів. Під Верховною Радою між мітингувальниками та силовиками відбулися криваві сутички.

Один з мітингувальників застосував гранату проти військовослужбовців Нацгвардії і працівників МВС.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВСТАНОВИЛИ КІЛЬКІСТЬ ЖЕРТВ У КРИВАВІЙ СУТИЧЦІ ПІД РАДОЮ І ОСОБУ ВИННОГО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
**** Показати IP 31 Серпня 2015 21:21
неможу зрозуміти одного. причому тут невинні люди? стриляйте і кидайте гранати у наших політиків а не в невинних солдат. спаліть їх будинки а не адмін будівлі які побудовані з наших податків.
123 до **** Показати IP 1 Вересня 2015 11:12
А як кинути в політиків, якщо їх захищає 3 кордони цих "невинних людей". "їхні будинки" збудовані також за наші кошти, до речі.
Думаючий Показати IP 31 Серпня 2015 21:36
Моя думка , що все це побоіще організував Порошенко, Яценюк, Парубіі,Турчинов так само ,як і з Небесною Сотнею...... для них це БІЗНЕС,а народ це болото............!!!!!!
Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 22:24
мафія рулить - звичайні люди страждають
!? Показати IP 31 Серпня 2015 22:28
Тут є слід Кремля, Путіну це на руку
Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 23:38
Шоколад пархатий організував побоїще.Це на його совісті
мама Показати IP 31 Серпня 2015 23:42
Керiвники свободи безвiдповiдальнi люди , пiдставили своiх прихильникiв,наразили хлопцiв на небезпеку, путлер радiе .Лжепатрiоти.
Анонім до мама Показати IP 1 Вересня 2015 00:37
коментар було видалено
СБУ Показати IP 1 Вересня 2015 08:34
Моржі рулять, те саме що в Мукачево, тільки там зробили винними ПРАВИЙ СЕКТОР, а під верховною зрадою СВОБОДУ.
Анонім до СБУ Показати IP 1 Вересня 2015 09:15
А при чому тут - зробили винними? Чи не вони самі дійсно це зробили? Чи ти вважаєш, що вони правильно робили і в Мукачево і в Київі:?
А до Анонім Показати IP 1 Вересня 2015 10:32
що не правильного зробили в Мукачево? потрясли трохи злодійське знахабніле кодло? так це правльно, навіть мало. При свинській владі, яка нічого не робить, крім як набиває собі кишені, гасло "грабь награбленое" ніколи не втратить своєї актуальності, а в Києві чистої води провокація, яку організували сам пан гарант і іже з ним, це ж неозброєним оком видно.
Анонім до А Показати IP 1 Вересня 2015 13:20
"що не правильного зробили в Мукачево?" - вбили безвинних людей. Якщо тобі цього мало, то ти не людина, а звір.
СБУ Показати IP 1 Вересня 2015 08:37
А кто-то под шумок, зрадив свій народ.
Хлоп Показати IP 1 Вересня 2015 13:18
всі такі експерти, зразу знають хто що робив і для чого, а насправді правди про ці подіїї ніхто і ніколи не взнає, людьми маніпулювати набагато легше, ніж собаками
Провокація Показати IP 1 Вересня 2015 14:36
Явна провокація. Щоб відвернути увагу від зрадливого голосування в раді. Разом хочуть розправитися із незадоволеними.
Лівий Показати IP 1 Вересня 2015 16:00
Дійсно все схоже на провокацію, Тягнибик хоч і тупий але не настільки, а Порошенко та Аваков ще вчора заговорили про" прицільні вогнепальні постріли "та кинуту гранату, хоч вогнепальне поранення виявили лише зараз лікарі. Старий сценарій плешивого Пашинського та Парубія з Небесною розстріляного ними сотнею. Невже іх Бог не покарає!!?
Анонім до Лівий Показати IP 1 Вересня 2015 17:11
Огнестрел обнаруживается сразу при медицинском осмотре. И о том, что погибший умер от огнестрельного ранения в сердце Аваков сообщил еще вчера не позднее 8 вечера.