USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Нацгвардійці отримали обіцянки і розійшлися

14 Жовтня 2014 08:16
Кілька сотень військових Нацгвардії (представники військових частин №№ 3027, 3030, 3066) вчора, 13 жовтня, з-під Києва прийшли до Адміністрації президента з вимогою демобілізації. Вони стверджують, що переслужили свій термін на півроку. Схожа акція протесту відбулася і в Харкові. Про це інформує Українська правда.

Командування Нацгвардії запропонувало учасникам акції протесту повернутися у військову частину для проведення подальших переговорів. Крім того, Зубко закликав їх повернутися до в/ч, пообіцявши, що зустрінеться з ними там після візиту президента України Петра Порошенка до Мілану 16-17 жовтня.

Командувач Нацгвардії Степан Полторак пообіцяв, що солдати-строковики Нацгвардії, які знаходяться на службі понад установлений строк, отримають премію, а зарплата всім іншим буде 15-го числа.

Після цього частина військових залишили вулицю Банкову. Близько 23:00 протестувати залишалися приблизно 50 солдатів-строковиків.

Військове командування розглядає питання про демобілізацію військовослужбовців Нацгвардії, які вийшли на акцію.

Раніше президент Петро Порошенко задовольнив рапорт про відставку міністра оборони Валерія Гелетея, який той подав.

У той же час глава держави вніс на розгляд парламенту кандидатуру командувача Нацгвардії Степана Полторака на посаду міністра оборони.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
аяяй Показати IP 14 Жовтня 2014 08:35
ФСБ и ГРУ рулит
Дончанин до аяяй Показати IP 14 Жовтня 2014 09:21
коментар було видалено
121212 до Дончанина Показати IP 14 Жовтня 2014 09:51
Дончанин, а скажи будь-ласка, ти сам українець?
Дончанин до 121212 до Дончанина Показати IP 14 Жовтня 2014 11:00
Не волнуйся, украинец, т.е. славянин, но не укр, т.е. не польская либо американская подстилка. А по статье: ребята опять в Киеве тусуются.
))) до Дончанин Показати IP 14 Жовтня 2014 11:26
Ти сам не заплутався? Т.е. не украинец, т.е. кацапская подстилка. Хай Путлер)))
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 10:17
Дембель в опасности ? Он хотя и неизбежен как крах капитализма, но видать последнее задерживается.
Волинянин-дончанину Показати IP 14 Жовтня 2014 12:08
Українці ніколи не були і не будуть польськими чи американськими підстилками (на відміну від тебе - рашиський прихвосню ). Так називаємая рассссєя - найбільший завойовник і злодій на Європейському континенті - саме рассссєя була нейбільшою тюрмою і поневолювачем братніх народів . Нині рассссєя намагається переписати історію ,- присвоюючи назву Київської Русі так же само як і зарахувала себе до Словянства . P.S. чи може тобі нагадати "о вєліком покорітєлє сібірі і востока єрмакє і многоє другоє "...... МИ УКРАЇНЦІ НІКОЛИ НЕ ВЕЛИ ЗАГАРБНИЦЬКИХ ВІЙН І МЕНШИМ БРАТОМ ЧИ НАЙМИТОМ У МОСКОВСЬКИХ РАШИСТІВ НІКОЛИ ВЖЕ БІЛЬШЕ НЕБУДЕМО "ТІЛО Й ДУШУ МИ ПОЛОЖИМ ЗА НАШУ СВОБОДУ ......" ЗАТЯМ ЦЕ .
Имя до Волинянин-дончанину Показати IP 14 Жовтня 2014 12:15
Так, если уже по их указке живете?! С другой стороны, чего, тогда, в сторону Запада смотрите, а не подымаетесь с колен самостоятельно?
Имя Показати IP 14 Жовтня 2014 12:09
А почему уговаривающие в Киеве находятся? Желания больше нет?
121212 до Дончанина Показати IP 14 Жовтня 2014 12:47
Дончанин, якщо ти українець, поясни, чому ти завжди так однобоко висвітлюєш події, в твоєму коменті до аяяяй, який видалили, ти іронізував, що мовляв у цьому страйку нацгвардійців, знову обвинувачують ФСБ і Путіна. Але давай подивимось правді в очі, що без впливу та втручання Росії, ЛНР І ДНР вже давно б жаба цицьки дала. Крім цього пиши про різне, чому не напишеш, як мало не вдався замах на Губарєва? Дай кілька версій. Тільки не пиши, що це одні злі укри його хотіли вбити. Ваші так звані керівники між собою ж гризуться за перше місце, їм приклад Аксьонова око тішить, і собі хочуть у крісло тепле. Або напиши, дай статистику, яка кількість населення за час АТО з Донбасу виїхала в Росію на ПМЖ, а яка переселилась в інші регіони України. Будь об'єктивним. А то ти так легко вішаєш на когось ярлики,( Дончанин до 121212 до Дончанина Сьогодні 11:00 Не волнуйся, украинец, т.е. славянин, но не укр, т.е. не польская либо американская подстилка. А по статье: ребята опять в Киеве тусуются. ), але з твоїх же слів, якщо укри - польські підстилки, то ти - славянин - в такому разі підстилка - російська. В такому разі ти нічим не кращий за будь-кого на цьому сайті. Воюй далі на агітаційному фронті, але воюй чесно. Якщо зможеш відпиши, завжди радий поспілкуватись із розумним чоловіком.
Юрій до 121212 до Дончанина Показати IP 14 Жовтня 2014 13:17
Не згідний з Вами... де в коментарях цього москальського-наймита Ви побачили щось розумне?
121212 l до Юрій Показати IP 14 Жовтня 2014 14:57
Я мав на увазі, якщо напише щось розумне, на флуд просто не звертаю уваги. Але дякую за критику.