USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Незаконне кафе в Луцьку й далі успішно функціонує

25 Червня 2014 14:13
У Луцьку діє літнє кафе по проспекту Перемоги, 18, без належних дозволів. Власника вже притягнули до відповідальності, втім, його бізнес «працює» й надалі.

Про це йшлося під час 61-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 25-го червня.

«Я робив запит і отримав інформацію, що власника літнього кафе по проспекту Перемоги, 18, притягнули до відповідальності за незаконну роботу тимчасового закладу харчування. Однак кафе як працювало – так і працює. Прошу вжити ефективних рішень, аби ліквідувати його», - розповів депутат Артур Василевський.

Його запит депутати підтримали голосуванням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Нічого не міняється Показати IP 25 Червня 2014 14:25
- Крав, краду і буду красти! - Брали, беремо і будемо брати!!!
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 16:10
Може також Путін винуватий?
Славко Сірко Показати IP 25 Червня 2014 16:24
....Да... з такими депутатами як Артур Василевскій ми не в Европу а в Жопу попадем.... а чого шановний наш депутат не подає запит на те щоб дати дозвіл комерсантам ... адже в їхніх діях нічого поганого не має... а навпакі.. люди постилили бруківку ,посадили ялинкі привели тереторію в порядок (вклали кошти в благоустрій нашого міста) ... а наш депутат дае запит ЗРУЙНУВАТЬ.ОШТРАФУВАТЬ,ЗНИЩИТИ,, . Да я згідний що на фоні їхньої роботи навколишння тереторія на якій стоїть сама депресивна зупинка яка навіть асвальта не мала вже років так 10, не кажучі що там не то щоб про лавочкі... там смітника нема. виглядає досить кумедно і показуе всю роботу міської ради та мерії...та роботу в вклад комерсантів у благоустрії нашого міста... Хочу нагадати нашому депутатові що дякуючи комерсантам ,і реставраторам,аптекарям - які вкладають свої зароблені кошти в благоустрій нашого міста... наш Луцьк став один з самих красивіших містечок в Украіні... ...і на останок...:- Артур Василевскій , а Ви що крім ЗЛАМАТИ,ОШТРАФУВАТИ, ЗНИЩИТИ, більш нічого не можите зробити для нашого міста... ???? і поясніть звідкі у вас взялась ця ідея знищювати заклад... може це особисте ????, чи поліська жаба у вас квакає... ....Слава Україні!!!
Анютка Показати IP 25 Червня 2014 16:29
Я, згідна . Славко.Там крутий ,культурний заклад.Ніколи не могла подумати що з пивнушкі можна зробити культурний заклад куди навіть з дитиною прийти можна..
Вован Показати IP 25 Червня 2014 16:32
........це ви про пивбази ? я до них взагалі пива не пив. а в них там круто. видно у депутатіка щось там не чисто.
ара Показати IP 25 Червня 2014 16:34
Вован, не відстібнули :) Артурчику
Совість Показати IP 25 Червня 2014 16:40
.........«Я робив запит і отримав інформацію, що власника літнього кафе по проспекту Перемоги, 18, притягнули до відповідально""" - еї ВАСИЛЕВСКІЙ це не літне кафе.. бовдур. це просто столикі на вулиці. Торгівля находиться в приміщенні . Артур вчи закони а не сиди за кружкою пива на тигже пивбазах . Артур депутат -ла-ла-ла-ла-ла. :).
НЕЛУЧАНИН до Совість Показати IP 25 Червня 2014 17:40
якщо притягнули до відповідальності, то є порушення. підприємець просто чхати хотів на мізерні штрафи.питання полягає, у чому саме те порушення. можливо там щурі по столах бігають