USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Нова поліція з’явиться у селах та райцентрах

23 Вересня 2015 13:41
В Україні стартує другий етап набору до нової поліції. Поліцейських набиратимуть у села, селища та райцентри. Там вони працюватимуть замість сьогоднішніх дільничних інспекторів. Про це сьогодні заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на виїзному засіданні уряду у Полтаві, - інформує Газета.

"У селах, райцентрах і селищах теж мають з'явитися нові поліцейські у рамках програми "український шериф". Вони матимуть іншу філософію ставлення до людей. Наша мета - наблизити правоохоронну систему до громади. Звісно будуть і певні скорочення міліціонерів, але це все робиться для досягнення якості", - зазначив Яценюк.

На другий етап набору до поліції держава витратить 140 мільйонів гривень. За словами Арсенія Яценюка, ці кошти можуть надати Америка, Канада та країни Європи. З усіма тривають переговори.

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві о 12.00 розпочалося виїзне засідання уряду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Eva Показати IP 23 Вересня 2015 14:06
Сподіваюся це того варте,, чекаємо з нететпінням)
Анонім до Eva Показати IP 23 Вересня 2015 15:07
В таком случае объясни мне, что изменится после того, как участкового милиционера начнут называть полицейским?
КАП-КАП Показати IP 23 Вересня 2015 14:14
ГЕТЬ ЗДУРІВ!
не пацик Показати IP 23 Вересня 2015 14:31
і це вже всі реформи ? а суд-прокуратура- сбу- податкова- і ще 100 різних шкуроідів ?
Іван Показати IP 23 Вересня 2015 14:40
В якесь покращення віриться слабо, але так його хочеться. Але головне,щоб вони карали чи виховували цих людей, які заважають жити іншим.Бо зараз дукже багато неадекватних ,дурних і підлих людей. Вони слабі на голову, заважають жити нормальним людям, гонять і продають горілку, а знущаються над нормальними людьми,бо знають,що їм за це нічого не буде.
Лучанка Показати IP 23 Вересня 2015 14:52
судячи з тих поліціянтів, які вже розбивають патрульні машини, крадуть речі з місць ДТП, влаштовують п'яні гонки у містах....то що буде в селах??? хоча, можливо будуть краще...не такі мажорні й дійсно ближчі до народу...і якщо вже робитиме таку службу в селах..то хай подбають про якісні дороги...бо швидко зносяться шини і підвіски у новеньких авто по наших супер ямовитих доріженьках
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 15:01
А звідки гроші? Недавно кричав, що казна пуста.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 17:10
Чому кричав? Відсьогодні - фактичний дефолт, бо Україна відмовилась виплачувати свої борги.
саня Показати IP 24 Вересня 2015 20:57
та якщо вони залишать старих ментів то НІЧОГО не зміниться взагалі.....